tak dneska proběhla garančka první po 2 letech a taky poslední (nabízeli prodloužení) stálo to 4500kč a kost vyměnili ale s výfukem nic neudělali, že to je opotřebováním... kdybychom věděli že za garančku 1litrového obsahu si vemou 4500kč tak tam ani nejede... ještě tam vyměnili brzdovku.
ještě otázka jaký olej tam patří je to benzín 1.1