Přejít na obsah

wojtěch

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 828
  • Registrace

Vše od uživatele wojtěch

  1. wojtěch

    Typ turba

    Gareet edit: aha tak je tam i ta druhá možnost tak to nevím teď... [upravil dne 22/11/11 21:21 od wojtěch]
  2. wojtěch

    Zapsání xenonů do tp.

    normální žárovka se rozsvítí hned xenonu se rozsvěcí pomalu.. na světle musíš mít vyraženou homologaci na které je napsané na co je to světlo jestli H1 H7 xenon atd....
  3. wojtěch

    Diagnostika Lexia

    a kopíruješ ten aktivátor před instalaci který ti napíše sucessful? jinak netuším kde je chyba mi to jede...
  4. wojtěch

    Diagnostika Lexia

    nezkoušeli jste někdo XP mod ?? http://windows.microsoft.com/cs-CZ/windows7/install-and-use-windows-xp-mode-in-windows-7
  5. wojtěch

    druhy PPC

    a ty sis ten displej nechával povolit přes dia?? pokud jsi ho tam předtím neměl tak musíš dotáhnout do páčky kabely a dodělat to tlačítko
    • 21
  6. wojtěch

    druhy PPC

    přepínáš tlačítkem (koncem) na páčce stěračů..
    • 21
  7. wojtěch

    Diagnostika Lexia

    W7 100% nejde. jedině přes virtual kde budou XP!!
  8. wojtěch

    Diagnostika Lexia

    profil 00FFF000
  9. wojtěch

    Krb na Biolíh - zkušenosti?

    to je jenom estetická záležitost? nebo to i něco vytopí?..
    • 64
  10. wojtěch

    vnitřní osvětlení interiéru

    T10 neboli W5W
    • 17
  11. P607Olda- taky jsem nazul zimní pneu na alu kola a počítám s tím že je v létě dojedu.... m3t4L_m4n pěkný přehled kol SOLSTICE MAT BLACK ONYX ty by se mi líbily na 307
    • 22
  12. 307 má et 31 tak to by taky mohlo jít. 308 je myslím stejná jak 307....
    • 22
  13. Co nejde silou, jde ještě větší silou..:D
    • 11
  14. wojtěch

    206 DEPO angel eyes

    máš dobře + a - od těch kroužků??
    • 53
  15. wojtěch

    vyhřívaní sedaček

    m3t4L_m4n stačí tam propojit myslím 2 dráty v konektoru a bude ti to hřát pořád ale osobně bych to nedělal... máš kožené nebo látkové sedačky?
    • 61
  16. jj už to jde
    • 42
  17. Obsah je momentálně nedostupný
    • 42
  18. tak to je mazec...
    • 27
  19. DERT123 taky to chci udělat a mám stejný problém. už jsem mněl i tapec dole a nešlo mi to pruchodkou protáhnout.. :-(
    • 38
  20. 195/65 r15 určitě je velké kolo na 206, typoval bych nižší kolo 195/55 r 15 co máš napsáno v TP?
    • 19
  21. wojtěch

    Led páseky

    Nestane se nic jak k tomu pripojis led pasek....
    • 48
  22. wojtěch

    Led páseky

    zapojit to na stropní světlo... (u 307 to tak funguje a mám to)
    • 48
  23. wojtěch

    záruka C3

    tak dneska proběhla garančka první po 2 letech a taky poslední (nabízeli prodloužení) stálo to 4500kč a kost vyměnili ale s výfukem nic neudělali, že to je opotřebováním... kdybychom věděli že za garančku 1litrového obsahu si vemou 4500kč tak tam ani nejede... ještě tam vyměnili brzdovku. ještě otázka jaký olej tam patří je to benzín 1.1
  24. wojtěch

    Nejde vyhřívání sedačky

    jojo hledej na foru už se to řešilo. já měl problém v relé co to spíná.(je pod sedačkou) ale většinou je přetrhlá dečka..
  25. takže včera přezuto na zimní a letní alu umyty a schovány a čekají na jaro [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4551/20111113131309.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7522/20111113131302.jpg[/IMG] pro porovnání pneu 205 a 225 [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/1043/20111113110921.jpg[/IMG]
×
×
  • Vytvořit...