Přejít na obsah

wojtěch

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 828
  • Registrace

Vše od uživatele wojtěch

  1. wojtěch

    zapsani kol do TP

    ronal ti jiný tl nepošle než takový co mají kola....
  2. radku proto jsem se ptal jak nízky potřebuje ten co máš v odkaze mám ale za nějakých 2200kč...
    • 60
  3. wojtěch

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    DIA ti myslím nepomůže jsou tam zvlášť kabely na mlhovku a na couvak (v obou světlech) nemáš tažné? jestli to je i tam přehozené??
  4. jak nízký zvedák potřebuješ?
    • 60
  5. wojtěch

    Luciferky miláček

    tady máš návod jinak já dával myslím 5tisíc i s prací
    • 57
  6. wojtěch

    CLARION RD3

    na diagnostiku nahrát VIN do rádia...
  7. wojtěch

    diagnostika

    :D jsi holt rychlejší :D
    • 6
  8. wojtěch

    diagnostika

    pohledej je tady o tom spousta např.
    • 6
  9. wojtěch

    Vodicak

    gratulace.. taky jsem před měsícem udělal C a 10.12 mě čeká ještě CE
    • 77
  10. na stříbrné nejde nic vidět??? asi vám vyfotím moje :D
  11. wojtěch

    Trafo na klávesy

    http://www.gme.cz/napajeci-adaptery-sitove/napajeci-adapter-sitovy-minwa-9v-1000ma-2-1-mm-p751-360/ vem staré trafo a myslím že v GME dopasuješ konektor který potřebuješ nebo http://hadex.cz/g817-adapter-230v110v-ac-50hz-45w-2polovy-us-vystup/ [upravil dne 22/11/12 17:48 od wojtěch]
    • 10
  12. bliká když je pod 2 nebo 3stupně že je možnost námrazy. nestojíš třeba s kopečka nebo zešikma?
  13. nevíte někdo jestli odmontuji anténu bez sundání stropnice? přes zadní světlo nebo nějak jinak ?
    • 12
  14. to je hodně zajímavé.. by mě zajímalo jak se s tím svařuje :D
    • 6
  15. wojtěch

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    to je divné... :-D kabeláž je sice dotažena do obou světel ale jak se to mohlo přehodit :D
  16. Sedet to bude origo zarovky maji 50w [upravil dne 12/11/12 17:30 od wojtěch]
    • 15
  17. wojtěch

    "Turbo efekt"

    dělá to na všechny rychlosti? to vypadá jak by ti proklouzla spojka
    • 20
  18. wojtěch

    307SW a 307cc od 15 strany

    kameru už taky delší dobu vyhlížím, ale zatím mi pořád vadí velikosti chci ji mít napevno nějak umístěnou ať ji nemusím pořád sundávat atd. pedály sežeň origo tyto mi tam nějak nepasují
  19. díky:) tady ještě fotky ze dne
  20. wojtěch

    nejde zaradit 5.stupen

    co všechno ti měnili? milanF1 je to oz. kolo pro 5tku [upravil dne 12/11/12 11:14 od wojtěch]
    • 14
  21. vypadá to jinak je to ze 2 kusů jakoby šroub a matice
    • 11
  22. díky ten displej má stejnou barvu jak spodní akorát na fotce to vypadá jinak oba mají podsvícení červené.. a čudlík je na svém místě jsem slepil ze 2 jeden a drží a snad bude držet :-D... jinak foto přes den snad konečně zítra ps do konce roku bude ještě jedna možná 2 změny exterieru :D
  23. tak dneska jsem nestihl vyfotit tak tady aspoň z včerejšího podvečeru... je to po nasazení tak je to upatlané :-(
  24. zítra:-) dneska už byla tma....
  25. Cinicman hrát hraju nápadu ještě dost ale času málo a peněz ještě míň :-D:-D konečně jsem nalakoval i střed komplet a při tom jsem dal novou ledku na podsvícení ovladaní topení. snad to bude svítit lépe.. a tady ještě neposkládáno na jaře to asi půjde k lakyrníkovi není to uplně 100% stav...
×
×
  • Vytvořit...