Cinicman hrát hraju nápadu ještě dost ale času málo a peněz ještě míň :-D:-D
konečně jsem nalakoval i střed komplet a při tom jsem dal novou ledku na podsvícení ovladaní topení. snad to bude svítit lépe..
a tady ještě neposkládáno
na jaře to asi půjde k lakyrníkovi není to uplně 100% stav...