Přejít na obsah

funthomas

Uživatel
  • Počet příspěvků

    204
  • Registrace

Vše od uživatele funthomas

  1. funthomas

    Diagnostika Lexia

    tie cinske 1279 su nanic, strata casu, kup si adapter co funguje, poslal som ti spravu
  2. funthomas

    Stěrače zatuhlé

    motorek je vo vnutri uz vydraty, takze vymena motorceka
    • 7
  3. funthomas

    Podsviceni panelu klimatizace

    ked prides na to co to bolo tak napis vcelku ma to zaujima, ja mam ten isty problem, len som nateraz rezignoval venovat energiu hladaniu, predpokladam, ze je niekde poskodeny napajaci kabel mimo panelu klimy aj mimo konektora, proste vsetko funguje len podsvietenie nie
    • 19
  4. funthomas

    Peugeot 508 RXH - nestartuje

    tak konkretne u 508 RXH som ZACAL s diagnostikou, az nasledne menil baterky a pod..
  5. funthomas

    Peugeot 607 2.2hdi 98kw

    napr. ja ju tam nemam, a nikdy mi nechybala, aspon o problem menej
  6. lanka nie su krátke ale musia byt poriadne napnute. je tam malo manevrovacieho priestoru ale da sa to.... posledny krok je pretocenie hlavnej kladky a ulozenie do lozka pre motorcek. Toto je asi najschodnejsi sposob.
  7. funthomas

    Zvedačka okna Peugeot 307 cc

    nabuduce si to oprav pomocou repas sady, ono casto tie stahovacky z druhovyroby nie su nic moc
    • 7
  8. funthomas

    Peugeot 3008 EAT6

    pozeram, ze moc sa zakaznicky Peugeot neposunul, z osobnej skusenosti v BA autorizaky z blata do kaluze, ist tam to je za trest, tak ale co uz, ked majitelia sa menia, ale na prevadzkach stale ti isti ludia, len sa presuvaju hore dole, mam osobnu skusenost a nie jednu a ta dostupnost dielov na nove auto tak to by vytocilo aj mna, odstup od zmluvy a nech si to auto nechaju
    • 8
  9. tak isto original peugeot je plast tam kde sa to kazi, teda vylomi sa zobak kde to chodi v liste alebo lanko vytrhne lozko, bezec treba vymenit a je to opravene. Nie je nutne kupovat celu novu stahovacku
  10. ak vam nieco ruplo v okne a nejde stahovanie okna, ci nieco tam chrasti, tak sa vam vylomila plastova vlozka v bezci a s najvacsou pravdepodobnostou sa vam aj rozleteli lanka a namotali do navijacej kladky je na to sikovna opravna sada extra tvrdy plast, zrucny clovek to prehodi do 5 minut, stahovacka okna je u 508 velmi jednoducha, 2 lanka a jeden bezec a kladka... a trpia tym predne aj zadne okna, nechcem robit reklamu tak ak niekto chce vediet viac tak mi poslite spravu, pripadne aj poradim ak si to neviete skompletizovat na fotke stahovacka po oprave
  11. v minulosti som kupoval cely kus ako novy ani nebol extra drahy, ale bolo to uz pred rokmi tak neviem ci su este v ponuke
  12. musi to byt niekde v mimo jednotky klimatizacie aj priamo konektorov co idu do ovladania klimy, menil som za inu tam to tiez nesvieti, tak predpokladam, ze to bude niekde v kontakte ci kabli co ma na starosti spinanie podsvietenia (rozsvieti sa vsetko ostatne teda pristrojovka-tam su tiez ziarovky, podsvietenie dveri, radia ale tam su led...), len dohladat to kde to bude....
    • 11
  13. riešim záhadu: počas jazdy sa vyplo podsvietenie ovládania klimatizácie, odvtedy nefunguje, ide o Peugeot 607 stary model pozrel som ziarovky, su ok poistky vizualne vsetky ok vyskusal som druhy panel klimatizacie, ziarovky nejdu ani tam, teda problem bude niekde v kabli len kde to hladat? vsetko ostatne funguje, aj podsvietenie pristrojovky, samotny panel klimatizacie tak isto funguje, zobrazuje vsetko ako ma, jedine co nejde su ziarovky (sklenene)
    • 11
  14. funthomas

    Zámek kufru 308SW

    zrejme to bude tym zamrzanim, robilo to aj mne hned ako sa oteplilo tak to prestalo
    • 12
  15. inak k tomu gulovemu capu, resp. takto.... ak to bolo menene pred 40k tak kludne moze byt znovu na odpis ak to nebola naozaj kvalita, uz som sa stretol aj s tym ze lacnejsie nahrady nevydrzali ani 30k, ak je starsie vozidlo tak su tam vole a tie rychlejsie opotrebovavaju vsetko okolo seba ale suhlas, moze to byt vselico ohladom zavesenia/riadenia, treba dat na zvihak a pozriet...
  16. gulovy cap/ tycka riadenia
  17. funthomas

    přední světlo

    zospodu auta, ak tam mas krycie plasty tak tie dat dole, ale zrejme ich uz mat nebudes, takze o to jednoduchsie, hmlovku nie je potrebne vyberat, staci vytiahnut ziarovku a vymenit
  18. okrajove vodiace kladky aj s nitmi na zalisovanie sa daju kupit tu, zavisi od rozmeru http://www.stahovacky.com/kategoria/stahovanie-okien/univerzalne-pouzitie/
  19. a to som myslel, ze 2006 uz mali 125kw biturbo 2.2hdi nez staru 98kw 4hx
  20. funthomas

    Stahovaní okna

    je to inak stahovacky.com
    • 35
  21. funthomas

    Diagnostika Lexia

    jasne, cinan tam kludne napise ze to ma aj vodotrysk, vsak biznis je biznis. zabudni na bluetooth, tablet apod, budes rad ked to rozchodis na pocitaci k odpovedi, ano ked mas funkcnu diagnostiku tak FAP/aditivum nastavis
  22. ak mas diagnostiku tak si spusti test rele, zistis aj podla cvakania, kde sa nachadza. V kazdom pripade to obvykle byvajú žhavky, tomu sa podla mňa nevyhneš...
  23. to zatmavenie senzora je relativne OK riesenie, nie je ale uplne koser, pretoze ten senzor sa pouziva aj pri regulacii automatickej klimy, ale viac menej sa to da aj tak vyriesit.
    • 9
  24. funthomas

    Krytka kola

    daj si tam samolepku, robia sa dost pekne aj cierne aj strieborne, ja to mam uz snad 4 roky, nehrozi ze ti to ukradnu a je to lacne cca 5 eur/ks
    • 7
  25. bez debaty rada baterii Varta Silver Dynamic. Mal som Varta Silver Dynamic 12V 77Ah 780A, vydrzala 9 rokov, kupil som znova taku istu. Ziadnu inu znacku skusat nebudem ani nechcem kedze som maximalne spokojny
×
×
  • Vytvořit...