pozeram, ze moc sa zakaznicky Peugeot neposunul, z osobnej skusenosti v BA autorizaky z blata do kaluze, ist tam to je za trest, tak ale co uz, ked majitelia sa menia, ale na prevadzkach stale ti isti ludia, len sa presuvaju hore dole, mam osobnu skusenost a nie jednu
a ta dostupnost dielov na nove auto tak to by vytocilo aj mna, odstup od zmluvy a nech si to auto nechaju