Magistrátní technik ti to klidně nechá přepsat, ale potřebuje papír, který založí do spisu. To vyjádření nemusí být z Francie, stačí ze Strže... Ale klidně se můžeš zkusit stavit u magistrátních techniků - na Bohdalci venku v budce, nebo na Výběžku, a zeptat se jich, co by jim stačilo. Záleží tam, na koho natrefíš, některý je ochotnější, některý vyloženě nepříjemný, a střídaj se, takže když natrefíš na ochotného, vyptej se, kdy kde bude.