Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 637
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    Autokaravan, kdo levne pujci?

    a) zákazy vjezdu do nejzajímavějších odlehlých míst b) Premid - mýto
    • 28
  2. oddie

    Autokaravan, kdo levne pujci?

    Až na to, že ta Ávie je šestituna...
    • 28
  3. oddie

    Autokaravan, kdo levne pujci?

    Pro 6 lidí na jízdu to ale za 2 litry nepořídíš. Menší obytky mívají jen 4 místa.
    • 28
  4. Nevíte někdo o schopném fotografovi v JH a okolí, který by měl čas 30.6 dopoledne? Jedná se o zkušenost focení lidí v přírodě, smysl pro kompozici, dobré oko... [upravil dne 6/17/10 oddie]
  5. oddie

    Len sa chcem pochvalit

    Když si to tak promítnu, mám právě 10 let od promoce... Přesná mechanika a optika. Ale jak v tom oboru nedělám, už z toho umím prdlajz.
    • 43
  6. oddie

    podpis retarda

    Nevím, proč to spojuješ zrovna s Prahou, pokud některé z mnoha mých aut kdy utrpělo nějaký šrám či úhonu, bylo to zásadně MIMO Prahu. Ať už vykradená nádrž - na vesnici, ukradené poklice - na Moravě, objetí auta hřebíkem... oproti tomu pár šrámů z Prahy byla jen prkotina.
    • 34
  7. oddie

    Pe.tr in action :-)

    Jen ta cena za to by mohla být jiná kór když mám poněkud jinou představu např. o vidlici a pár dalších dílech, to bude zas dohadování.
    • 69
  8. oddie

    Pe.tr in action :-)

    Taky docela zvažuju obměnu, Merida Matts 800, Apache Blackhawk nebo něco podobného. stávající kolo dostalo po týdnu na Gardě a pár závodech MTBO dost zabrat a vyžadovalo by docela dost investic...
    • 69
  9. oddie

    Trekové kolo

    Výprodeje starších modelů dostaneš i teď, ale už patřičně přebrané. Jak budou vypadat výprodeje na podzim a v zimě je otázka, na jednu stranu je docela zima a prodeje váznou, takže by mohlo dost zbýt a být velký tlak na výprodeje, na druhou stranu kurz Kč proti dolaru je dost mizerný a od něj se budou odvíjet ceny nových modelů - a tomu přizpůsobovat ceny starších. Leccos už se zdražovalo.
    • 48
  10. oddie

    Pe.tr in action :-)

    Pe.Tr: ode mě je to pochvala
    • 69
  11. oddie

    Pe.tr in action :-)

    Hustý
    • 69
  12. oddie

    2.0 HDi sjizdi rozvodovy remen

    No vidíš to, ani jsem ti to nestihl napsat
  13. Žádnému
    • 28
  14. oddie

    Personalista

    No coby, potřebuje nějakého personalistu přečůrat
    • 41
  15. oddie

    Naftové čerpadlo na 406 new model

    Nějaké staré v garáži mám, nechám za 500, jak dlouho vydrží ovšem nezaručuju.
  16. oddie

    Voda v autě

    Pokud je to skutečně šíbr - tj. el. odjížděcí, tak máš ucpané odtokové hadičky, které vedou z rohu šíbru sloupky dolů.
    • 15
  17. oddie

    Voda v autě

    Nemáš náhodou šíbr?
    • 15
  18. Šmirgl si pořiď 1000, pokud tam nechceš mít kaňony, ohledně ředidla a tužidla se poraď tam, kde ti tu barvu namíchaj, u nich to koupíš všechno naráz.
    • 19
  19. To je el.mag. ventil, to auto má pravděpodobně EGR a toto je jeho ovládání.
  20. oddie

    Kvalita paliv, vaše zkušenosti

    Ještě Bregenz-Hard - OMV - taky dobrý
    • 11
  21. oddie

    Kvalita paliv, vaše zkušenosti

    Innsbruck - BP v centru na 174 - v pohodě Matrei am Brenner - OMV - taky v pohodě
    • 11
  22. Pístky zatlačuju ještě před vyndáním starých desek, právě za ty staré desky, páčidlem (silnějším šroubovákem).
    • 63
  23. oddie

    Jak staré pneu kupovat

    Zimní mám trvale jen vzadu, vpředu mám v létě zásadně letní. I když jezdíte v klidu a opatrně, pořád nejste na silnici sami, a když vám udělá krizovku někdo jiný, v krizovém brždění a vyhýbání se je ten rozdíl na předku za vysokých teplot dost značný. To se pak ta úspora může pěkně nevyplatit...
    • 26
  24. Mám oboje, ale byl jsem týden pryč...
    • 14
  25. Magistrátní technik ti to klidně nechá přepsat, ale potřebuje papír, který založí do spisu. To vyjádření nemusí být z Francie, stačí ze Strže... Ale klidně se můžeš zkusit stavit u magistrátních techniků - na Bohdalci venku v budce, nebo na Výběžku, a zeptat se jich, co by jim stačilo. Záleží tam, na koho natrefíš, některý je ochotnější, některý vyloženě nepříjemný, a střídaj se, takže když natrefíš na ochotného, vyptej se, kdy kde bude.
    • 8
×
×
  • Vytvořit...