Že je spojka pro 66kW slabší než pro 80kW jsem předpokládal, že snad bude jasné i někomu, kdo vylezl ze třetí třídy ZŠ a ví, že 66 je míň než 80. Ale dobře tedy:
MÁŠ V TOM ABSOLUTNÍ GULÁŠ A VŮBEC NEVÍŠ, KTERÁ BIJE. Tzv. \"jednohmota\" pro 80kW je náhradní řešení neodpovídající originálu, s kterým přišla firma Valeo poté, co neměla možnost vyrábět dvouhmotové sady (které dělal pouze LUK) a poté, co se dvouhmotové setrvačníky ukázaly jako poruchové. S jednohmotovým setrvačníkem pro 66kW variantu a spojkou pro 66kW variantu to nemá společného VŮBEC NIC - ta je totiž nejen slabší, ale také má opačné vystavování, takže to tam nejde namatlat ani fyzicky, nejenom že by to neunesla. A příště se nauč hledat, je to tu popsané už x-krát, a i z katalogů je to vidět víc než jasně.