Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 639
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. Sprasenina.
    • 12
  2. oddie

    Zima je tu :)

    Velký omyl. Sice odpadá ten největší teplotní šok, ale jen pro motor, ne pro převodovku, a ani olej v motoru se zdaleka neohřeje. Je to lepší než nic, ale to je asi tak všechno.
    • 51
  3. oddie

    Zima je tu :)

    Neexistuje řešení na provoz auta 8km ráno do práce a 8km odpoledne zpět. To je prostě prasečina jak pro životní prostředí, tak pro to auto, i v létě, ale v zimě o to víc. Nepomůže tomu žádné zakrývání ani nic podobného, a dlouhodobě ani webasto či elektrický předehřev. Prostě takové auto dostává těžce na pr... a není se pak čemu divit, když je do něj třeba sypat víc peněz. To je prostě realita, s kterou nikdo nic nenadělá. Varianta hromadné dopravy je v tomto případě více než na místě, kdo ji využít nechce či nemůže, pak si takovýto provoz prostě zaplatí o to dráž.
    • 51
  4. Tak jsem neodolal a ten mail si do googlu zadal taky. Nepochopím, jak někdo může být tak BLBEJ, vyblít na sebe všude možně na netu pomalu i číslo bot a pak ještě někde fňukat o zneužívání osobních údajů, když je on sám klidně vytapetuje všude. Nicméně pár věcí mě opravdu rozsekalo, např. \"svalnatá postava\" 60-64kg, nebo to, že hledá na vztah patnáctku Nechápu, nechápu tyhle xchaty a podobné stránky a lidi žijící jen tam.
  5. Mně se teda převodovka nikdy nevysypala. Zato jsem jich pěkných pár prodal
  6. Buď jak buď, mám takový neblahý dojem, že třeba takové VW fórum by mu rozhodně slušelo více než toto. S klidným svědomím proto doporučuji ke koupi např. VW Golf, úplně jedno jaké generace a s jakým motorem.
  7. Hochu hochu, ty máš v hlavince pořádně vymeteno. Brát to podle tebe, měla by se občanka dávat tak v 25 nejdřív.
  8. To je fakt šílenej pacient...
  9. HonzaZ chodí normálně do práce, dost pochybuju, že bude mít čas někam nahonem lítat, nadto má jen a pouze diagnostiku, žádné jiné vybavení, odtahovku, servis ani garáž nemá. Vašenda servis prodal a nový majitel hraje poněkud jinou cenovou ligu, to bych ani nezkoušel. Můžeš zkusit jeho bývalého mechanika Trnkoše, co si vzal Vašendovu bývalou dílnu, tel. bude tady někde v jeho příspěvcích.
    • 8
  10. 4000??? Proč to tak nesmyslně vytáčíš?
    • 8
  11. S-max bych jednoznačně bral s 2,0 16V BENZÍNEM 107kW a případně úpravou na plyn.
    • 94
  12. Je, a je to ještě umocněné tím, že 807 se zase o pár set kilo těžší než 806, kde tenhle motor ještě tak nějak a jakž takž stačil. Ale holt ať si kdo chce naběhne sám, ty auta s těmihle motory nejsou levné jen tak pro nic za nic. A samotné motory v inzerci za 40tis, když jiné typy stojí čtvrtinu, pětinu taky nejsou jen tak náhodou.
    • 94
  13. oddie

    ABS KROUŽEK

    Dobrý, to jsem nevěděl. I cena je super.
    • 9
  14. oddie

    ABS KROUŽEK

    Na ebayi. Nebo ze staré poloosy.
    • 9
  15. oddie

    Tablet s GSM - tipy na nákup

    Kolega se tím prohrabuje už nějaký pátek. Resumé zatím je, že letos ne...
    • 7
  16. Generační, generační 80kW RHT, RHW nebrat ani za odvoz, to je poukázka na problémy. Jen se podívej ven, co se jich inzeruje s motorschaden...
    • 94
  17. Jo, to je i hezká kombinace, 2,0HDI 100kW a 6-kvalt. Není to sice trhač, je to na klidnější jízdu, ale s takhle velkým autem se stejně nezávodí.
    • 94
  18. Máš tu v inzerci pár 807 a klonů...
    • 94
  19. oddie

    405 sedan ...co s ním?

    Věnovat hasičům na potrénování. Poslouží dobré věci a hasiči i zajistí doklad o likvidaci.
    • 8
  20. oddie

    jaj převodovka kaput

    To jsou taky nápady, dělat to bez vybavení...
    • 19
  21. oddie

    Diagnostika

    Tak pa napiš, uvidíš.
    • 11
  22. oddie

    Diagnostika

    Já mám jednu tuhle diagnostiku na prodej, viz inzerce. Klidně si ji můžeš převzít osobně a vyzkoušet, když nerad kupuješ zajíce v pytli.
    • 11
  23. oddie

    Diagnostika

    Spíš bych řekl, že je to pokus o reklamu než dotaz - který tu byl zodpovězen už milionkrát.
    • 11
  24. oddie

    Smrt spojky na dohled

    Že je spojka pro 66kW slabší než pro 80kW jsem předpokládal, že snad bude jasné i někomu, kdo vylezl ze třetí třídy ZŠ a ví, že 66 je míň než 80. Ale dobře tedy: MÁŠ V TOM ABSOLUTNÍ GULÁŠ A VŮBEC NEVÍŠ, KTERÁ BIJE. Tzv. \"jednohmota\" pro 80kW je náhradní řešení neodpovídající originálu, s kterým přišla firma Valeo poté, co neměla možnost vyrábět dvouhmotové sady (které dělal pouze LUK) a poté, co se dvouhmotové setrvačníky ukázaly jako poruchové. S jednohmotovým setrvačníkem pro 66kW variantu a spojkou pro 66kW variantu to nemá společného VŮBEC NIC - ta je totiž nejen slabší, ale také má opačné vystavování, takže to tam nejde namatlat ani fyzicky, nejenom že by to neunesla. A příště se nauč hledat, je to tu popsané už x-krát, a i z katalogů je to vidět víc než jasně.
    • 16
  25. oddie

    bezovy interier

    Chtěl jsem nalinkovat Hicsův seriál o kompletní výměně interiéru, ale už tam bohužel ty fotky nejsou vidět.
    • 18
×
×
  • Vytvořit...