Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 639
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    z 1,9D na 1,9TD

    Ale houby, dotaz \"jak domatlat s 1,9D turbo\" tu je určitě víckrát, akorát byl aktuální před hodně lety
  2. Stačí míň jezdit, tím se celková spotřeba sníží zdaleka nejlépe
  3. oddie

    z 1,9D na 1,9TD

    Také celkem pochopitelně kliku, ojnice, ložiska.
  4. Nejsem pesimista, jsem realista. A pohádek jsem za tu dobu, co jsem se autům věnoval, slyšel mraky.
  5. A ty věříš tomu, že ten motor má jen 80tis km??? To si snad děláš srandu, ne? To bych věřil u dvouletého, ne dvacetiletého. A sázet na to, že to půjde vrátit, to je taky dost mimo.
  6. Jinak namátkou: http://www.annonce.cz/detail/peugeot-405-combi-nafta-16843856-w7yz2m.html - celá 405D combi za 4tis http://www.annonce.cz/detail/peugeot-405-2-0-grd-16966979-wt4gx8.html - celá 405D combi za 5tis atd. Myslíš, že už nikdy žádný jiný díl potřebovat nebudeš, že chceš vysypat ty samé prachy jen za motor?
  7. Já bych dal klidně i 4tis, což o to. Ale pouze za motor kompletní, s Boschem, co jde předvést v chodu, případně i změřit tlaky. Ne za polorozebrané cosi na hromadě, co se někde válelo pár let. Rozvoďáky se nijak neliší.
  8. A ono je tak strašný problém si pro ten motor dojet do ČR??? To není argument, že pochybný na SK stojí 200EUR. Stejně tak je nesmysl to omezovat jen na Brno a směr na S a jen kvůli tomu kupovat pochybnou předraženou vránu. Jinak čerpadlo je na snadno sundatelném držáku na 4 šroubech. Přehození čerpadla i s držákem je na vyndaném motoru práce na půl hodiny.
  9. Argumentovat cenou TD je TOTÁLNĚ mimo mísu. Svého času, když byl D problém prodat za 8tis jsem TD bez problému prodal za 35. Dneska po tom pes neštěkne, ten motor takhle bez čerpadla má sotva cenu sběru.
  10. Nesmyslná cena. To bych dal jedině za kompletní motor i s čerpadlem předvedený v autě.
  11. A co chce dotyčný za ten nekompletní motor?
  12. A s tím tvým současným motorem je tedy co?
  13. Motor 1,9D/TD, pokud je kompletní, jde nastartovat a vyzkoušet i vyndaný z auta, stačí jej o něco opřít. Sám jsem takhle kupujícím ty motory v chodu předváděl.
  14. oddie

    MPV tipy, rady - Koupeno

    Mohl. Něco méně průserové a lépe řešitelné. Akorát to bude dražší než zadání. A nebo to pojmout jako na dojetí, což je zase docela drahá sranda.
    • 55
  15. oddie

    MPV tipy, rady - Koupeno

    Sharan - Alhambra - Galaxy
    • 55
  16. oddie

    MPV tipy, rady - Koupeno

    SAG je obecně dražší než 806, takže za stejnou cenu podstatně orvanější. V takovém stavu, co jsem koupil tu 806, by za stejnou cenu nebyl ani největším omylem.
    • 55
  17. oddie

    MPV tipy, rady - Koupeno

    807 s tímhle motorem, poukázka na průser.
    • 55
  18. oddie

    MPV tipy, rady - Koupeno

    To by nezaplatil
    • 55
  19. oddie

    MPV tipy, rady - Koupeno

    A už mě zas nebaví a klidně bych si zas koupil něco jiného
    • 55
  20. oddie

    MPV tipy, rady - Koupeno

    Jeden příklad nákupu před půl rokem a následného servisu: 806 HDI r.2000, od prvního majitele s ověřeným nájezdem 140tis km - tedy něco, co se normálně ani nesežene. Koupeno těsně pod 100tis. Rozvody, náplně, tlumiče (ano, po 140tis km fakt již nefungují), ramena a čepy, baterka, zadní díl výfuku, zimní gumy a pár dalších prkotin, a je v tom dalších 30tis Kč - podotýkám za nákupní ceny a bez práce. A to se na tom vlastně v podstatě nic nedělalo, kdyby to mělo najeto 2x tolik, co tyhle auta běžně mívají, ať už je na tacho cokoliv, hrozila by podstatně větší investice. Natož pak u 807 za 100...
    • 55
  21. oddie

    MPV tipy, rady - Koupeno

    C8, 807 v naftě za 100tis bude fakt \"pěkná\" Kolik máš připraveno na následný servis?
    • 55
  22. oddie

    MPV tipy, rady - Koupeno

    Pěkné kousky ČEHO? Co je u tebe MPV?
    • 55
  23. oddie

    MPV tipy, rady - Koupeno

    MPV v naftě do 100tis od r.2002? :D:D To si chceš koupit další vrak v půli cestě na vrakoviště?
    • 55
  24. oddie

    Zlyhanie motora resp. zadretie

    tak lepsi nez dotaz bez odpovedi ne ? Ne
  25. oddie

    Zlyhanie motora resp. zadretie

    To je tipovací soutěž?
×
×
  • Vytvořit...