Jeden příklad nákupu před půl rokem a následného servisu:
806 HDI r.2000, od prvního majitele s ověřeným nájezdem 140tis km - tedy něco, co se normálně ani nesežene. Koupeno těsně pod 100tis. Rozvody, náplně, tlumiče (ano, po 140tis km fakt již nefungují), ramena a čepy, baterka, zadní díl výfuku, zimní gumy a pár dalších prkotin, a je v tom dalších 30tis Kč - podotýkám za nákupní ceny a bez práce. A to se na tom vlastně v podstatě nic nedělalo, kdyby to mělo najeto 2x tolik, co tyhle auta běžně mívají, ať už je na tacho cokoliv, hrozila by podstatně větší investice. Natož pak u 807 za 100...