Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 637
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    Čerpadlo Bosch do 2,1td

    Vstřiky nemám, jen ty roury by tam měly být. Vytrvej a kdyžtak se připomeň po SZ, mám to u máti ve sklepě a tam se stavuju jednou za uherák...
    • 70
  2. oddie

    Čerpadlo Bosch do 2,1td

    Mě tak napadá, že ty Boschí roury tu asi ještě mám, kdysi jsem je schovával.
    • 70
  3. oddie

    moje prve auto

    Jestli chcete psát vyloženě seznamy, tak: 1.Vaz 21053 2.Vaz 2101 3.Fiat 128 Sport Coupe 4.Peugeot 205D 5.Peugeot 309D 6.Volha 24 combi 7.Další 309D 8.405 D sedan 9.405 D combi 10. další 205D 11.Fiat Croma 2,0i 12.Škoda 120 13.další 205D 14.Škoda 105 15.další 405D 16.Peugeot J5 17.Fiat Ulysse TD 18.Škoda Favorit 19.306 TD 20.306 D 21.406 HDI Na víc si takhle nevzpomínám, ale ještě pár dalších aut mezi tím bylo. Plus vraky na díly...
    • 42
  4. Stará 306 měla klasickou jednotku centrálu jako starší 405 atd. Jestli má takovou i r.01 nevím, ale pokud ano, připojení není problém.
    • 14
  5. oddie

    Čerpadlo Bosch do 2,1td

    U Bosche hodně záleží na tom, jak se nastaví. Takže klidně může být spotřeba nižší, a žádný úbytek výkonu tam být nemusí. Ale to uvidíš, až to vyměníš
    • 70
  6. oddie

    moje prve auto

    VAZ 21053. Kdybych měl vyjmenovat všechno, co mi prošlo rukama, fórum spadne Mmch. tu Volhu 21 Medvědovi závidím, tím mě trumfnul, já měl chvilku 24, ale to už není ono.
    • 42
  7. oddie

    Čerpadlo Bosch do 2,1td

    Jestli vážně uvažuješ o Boschi, vzal bych jej, nechal kompletně udělat, sehnal ty trubky, nechal přestavět trysky, lupnul to tam rovnou a milého Lucase nasypal na Aukro, dokud bez problémů funguje. Při troše štěstí to budeš mít šul nul.
    • 70
  8. oddie

    Ebay zacina v cesku konecne

    Já to mám samé objektivy, to jsou drobnosti.
    • 15
  9. oddie

    moje prve auto

    No celé se ti stejně asi prostudovat nepovede, ani kdybys tu byl deset let
    • 42
  10. oddie

    moje prve auto

    Tohle téma už tu bylo aspoň desetkrát
    • 42
  11. oddie

    Ebay zacina v cesku konecne

    Tak mám ve sledování na německým 9 věcí, půlka z nich má Versand jen po Německu, docela mě nebavěj. Doufám, že se budou dát v případě výhry ukecat, aby se to nemuselo posílat k někomu v Německu a pak teprve sem...
    • 15
  12. Jestli bydlíš v baráku nebo bytu, kterej ti patří, nebo máš např. pole, nebo garáž, nebo cokoliv takovýho v osobku, tak to řeš taky, aby ses časem nedivil.
    • 25
  13. Proč z Marsu? Protože daň z nemovitosti se platí dýl než jseš na světě, to už sis mohl za tu dobu všimnout, stejně tak jako se platí daň z převodu nemovitosti. Kór jestli ta zahrádka předtím byla tvoje bys to měl vědět.
    • 25
  14. oddie

    Čerpadlo Bosch do 2,1td

    Trubky shodné nejsou, musíš mít Bosch-ácké, vstřiky u 2,1TD nevím. Fotka ti nepomůže, vypadaj podobně i na 1,9TD atd., ať ti spíš napíše někdo označení.
    • 70
  15. Platí se za cokoliv v osobním vlastnictví. Resp. za družstevní to platí družstvo, takže to jen bydlící přímo nevidí.
    • 25
  16. oddie

    Ebay zacina v cesku konecne

    Stojí to za pikaču, když chci něco rozumným způsobem najít, stejně to hledám na německým, ten český překlad je paskvil a nekompletní k tomu.
    • 15
  17. Odkud jsi spadl, z Marsu?
    • 25
  18. 1. prověření historie dle VIN 2. prohlídka mechanikem, který tomu autu rozumí 3. diagnostika A velmi doporučuji důkladnou zkušební jízdu vč. zátěžové zkoušky na plný plyn na pětku do dlouhého dálničního kopce. To odhalí a) klouzající spojku, b) stav vstřikování (jestli neklesne tlak v railu a nespadne to do nouzového režimu). I za cenu, že je třeba za takovou zkušební jízdu připlatit.
    • 9
  19. oddie

    406 2.1TD combi koupit/nekoupit?

    Už jsem psal, že já mám 270 tis, a že jsou stejně všechny stočené.
    • 41
  20. oddie

    406 2.1TD combi koupit/nekoupit?

    Aktuálně se tu na fóru nabízí 2,1TD za 40 + dohoda, to by možná za úvahu stálo, pokud je prioritou cena.
    • 41
  21. Ofic. cena nového v Kelly je 4900, se slevou se tak dá dostat někam k 3,5, starší můžeš mít tak za 1200-1500, bych odhadl.
    • 33
  22. Použitý nebo nový?
    • 33
  23. Přiznám se, že moc nechápu, o co vlastně jde. Pokud někdo prodal nemovitost, daň z převodu přeci platí PRODÁVAJÍCÍ, a ten si na to musí případně zajistit posudek. Na co je cena kupujícímu fakt nechápu, pro výpočet daně z nemovitosti přeci není potřeba.
    • 25
  24. oddie

    406 2.1TD combi koupit/nekoupit?

    Stejně jsou všechny stočené, takže je to jedno. Moje má na tacho 200 a reálně 270 (dohledáno).
    • 41
  25. oddie

    406 2.1TD combi koupit/nekoupit?

    Je to přesně rok, co jsem koupil 2001 HDI za 70. Kdo hledá... Ty inzerované za 120 a podobně jsou akorát ležáky. Sice se nemusí povést zase za 70, ale furt se vyplatí raději 10 přihodit, než kupovat nějakou časovanou bombu. Za ten starý TD bych osobně nedal už ani 50.
    • 41
×
×
  • Vytvořit...