Jestli chcete psát vyloženě seznamy, tak:
1.Vaz 21053
2.Vaz 2101
3.Fiat 128 Sport Coupe
4.Peugeot 205D
5.Peugeot 309D
6.Volha 24 combi
7.Další 309D
8.405 D sedan
9.405 D combi
10. další 205D
11.Fiat Croma 2,0i
12.Škoda 120
13.další 205D
14.Škoda 105
15.další 405D
16.Peugeot J5
17.Fiat Ulysse TD
18.Škoda Favorit
19.306 TD
20.306 D
21.406 HDI
Na víc si takhle nevzpomínám, ale ještě pár dalších aut mezi tím bylo. Plus vraky na díly...
VAZ 21053. Kdybych měl vyjmenovat všechno, co mi prošlo rukama, fórum spadne
Mmch. tu Volhu 21 Medvědovi závidím, tím mě trumfnul, já měl chvilku 24, ale to už není ono.
Jestli vážně uvažuješ o Boschi, vzal bych jej, nechal kompletně udělat, sehnal ty trubky, nechal přestavět trysky, lupnul to tam rovnou a milého Lucase nasypal na Aukro, dokud bez problémů funguje. Při troše štěstí to budeš mít šul nul.
Tak mám ve sledování na německým 9 věcí, půlka z nich má Versand jen po Německu, docela mě nebavěj. Doufám, že se budou dát v případě výhry ukecat, aby se to nemuselo posílat k někomu v Německu a pak teprve sem...
Jestli bydlíš v baráku nebo bytu, kterej ti patří, nebo máš např. pole, nebo garáž, nebo cokoliv takovýho v osobku, tak to řeš taky, aby ses časem nedivil.
Proč z Marsu? Protože daň z nemovitosti se platí dýl než jseš na světě, to už sis mohl za tu dobu všimnout, stejně tak jako se platí daň z převodu nemovitosti. Kór jestli ta zahrádka předtím byla tvoje bys to měl vědět.
Trubky shodné nejsou, musíš mít Bosch-ácké, vstřiky u 2,1TD nevím. Fotka ti nepomůže, vypadaj podobně i na 1,9TD atd., ať ti spíš napíše někdo označení.
1. prověření historie dle VIN
2. prohlídka mechanikem, který tomu autu rozumí
3. diagnostika
A velmi doporučuji důkladnou zkušební jízdu vč. zátěžové zkoušky na plný plyn na pětku do dlouhého dálničního kopce. To odhalí a) klouzající spojku, b) stav vstřikování (jestli neklesne tlak v railu a nespadne to do nouzového režimu). I za cenu, že je třeba za takovou zkušební jízdu připlatit.
Přiznám se, že moc nechápu, o co vlastně jde. Pokud někdo prodal nemovitost, daň z převodu přeci platí PRODÁVAJÍCÍ, a ten si na to musí případně zajistit posudek. Na co je cena kupujícímu fakt nechápu, pro výpočet daně z nemovitosti přeci není potřeba.
Je to přesně rok, co jsem koupil 2001 HDI za 70. Kdo hledá... Ty inzerované za 120 a podobně jsou akorát ležáky. Sice se nemusí povést zase za 70, ale furt se vyplatí raději 10 přihodit, než kupovat nějakou časovanou bombu. Za ten starý TD bych osobně nedal už ani 50.