Přejít na obsah

enikybeniky

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    1 649
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele enikybeniky

  1. VF to podle mě navýšil všem, co mají 600 MB. Páč mi taky včera přišla SMSka, že mi to od nového vyúčtování navyšují a neomezený tarif nemám.
  2. enikybeniky

    Repro k pc 2.1

    Velký to opravdu není, mám je vedle monitoru a jsou o dost menší. A subáč dáš pod nohy. 21 cm na výšku není žádnej sloup. Navíc to výborný ovládání!
    • 21
  3. Přestávám úplně půjčovat auto
    • 18
  4. enikybeniky

    Repro k pc 2.1

    Mohu jedině doporučit, jenom nevím, jaký máš cenový strop http://www.alza.cz/trust-tytan-2-1-speaker-set-d328991.htm
    • 21
  5. To už bych nedělal nic jinýho, když jezdím WoT
    • 19
  6. enikybeniky

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Umění zabrat 2 fleky
  7. Spíš hodně ždímeme ty přátele, když už jsou zadarmo a ten zbytek jsem si vzal jako pro volání okolo, pro sichr... Ale když bude fakt něco neomzenenýho a třeba ještě 1 GB dat u VF za slušnou cenu, klidně bych o tom přemýšlel...
  8. Jsem zvědavej, jak zareaguje konkurence, konkrétně VF. Nyní máme firemní tarif, kde jsem si poskládal 50 volných minut, 100 SMS, 600 MB dat a jsou v tom 4 přátelé v síti vše zdarma a platím nějakých 465,- Kč.... No, k tomu se asi nikdo moc nedostane, no...
  9. enikybeniky

    Krajková-obec

    Teda jestli je enem jedna
  10. Takže po skoro jednom měsící testování ani jedno omezení, tudíž to opravdu vyřešil novější ovladač wifi-modulu. Tímto moc díky za pomoc.
  11. enikybeniky

    mate prezuto?

    No, naivně jsem se objednal dopředu na tenhle čtvrtek kvůli volnu, ale nějak mě opouští optimismus.
    • 43
  12. Tak ovladač jsem našel (asi o 2 měsíce novější), ale příjde mi divný, že na stránkách Qualcommu jsem ho nenašel, až na nějakých neofiko Atherosáckých... Úspěšně nainstalováno, teď budu opět sledovat. Jinak jsem doinstaloval nějakej driver \"for airplane mode\", ale to s tím asi nebude mít (snad) nic společnýho.
    • 29
  13. enikybeniky

    Nejde nainstalovat icq

    Tak jelikož kvůli práci používáme komunikaci přes ICQ konferenci, tak mi byl QIP na prd, když ho nemají ostatní, ale ICQ. Tak jsem používal ICQ 8, nějakej anglickej build. No a teď jsem zkusil stáhnout starší verzi ICQ, konkrétně 6.5 a světe div se, na Win 8 normálně funguje. Tak netuším, proč 6.5 jde, 7.5 vůbec a 8 zase ano...
    • 11
  14. TemViewer mam i nainstalovanej. Router je fungl novej od D-link Hlavně chci pohledat ten ovladač. [upravil dne 12/3/13 14:31 od enikybeniky]
    • 29
  15. Zkusím pohledat tedy jiný driver. No a nastavení jiného kanálu je pro mě španělská vesnice.
    • 29
  16. Do práce to vzít můžu, ale taky to může trvat i několik dní, než se to (pokud vůbec) projeví. A když neprojeví, tak to neznamená, že se to projevit nemohlo. Novější ovladače výrobce přímo nemá, teda aspoň ne Samsung. S tím stejným čipem, to je už na mě moc, v tom jsem marnej. Modul zjistím. A vyfotit? No, nechce se mi do toho v záruce moc šroubovat, a to bych ho pak ještě musel poznat... Podle driveru na samsung.com by tam měl být jakýsi Atheros. [upravil dne 12/3/13 13:12 od enikybeniky]
    • 29
  17. No, jestli je šance, že by mi někde po nějakým testu řekli, ano, je to rozbitý (špatnej ovladač nebo něco) nebo je to v pořádku, chyba je u Vás, tak bych to možná mohl někam do PC opravny (???) dát. Nebo to poslat rovnou na reklamaci? Měsíc to bez něj přežiju. Nebo můžu z toho centra vytáhnout nějaký údaje, který by byly nápomocný? [upravil dne 12/3/13 12:57 od enikybeniky]
    • 29
  18. Mám Win 8, bohužel. Ale zkusím pohledat, jestli tam něco takového taky je.
    • 29
  19. No vidím všechno v pohodě, ukazatel signálu je normálně naplno, ale po rozkliknutí se objeví na chvíli \"omezeno\" a následně \"připojeno\"....
    • 29
  20. Já bych moc rád, opravdu, ale já nevím. Když se během výpadku podívám na připojení, tak vidím vícero sítí. Beru to tak, že mi nevypadne internet od UPC jako takovej, ale prostě net přes wifi na jednom konkrétním notebooku. Testovat to současným klikáním na PC, noťas a telefonu, to bych taky nemusel dělat nic jnýho. Proto jsem se aspoň zeptal přítelkyně, zda jí to jede.
    • 29
  21. Tak problém bohužel přetrvává. Včera 2 výpadky během cca 30-ti minut, předtím možná tak jednou za celou dobu. Jsem ochotnej klidně poslat notebook na měsíc na reklamaci, ale výsledek se mi zdá nejistý. Přítelkyně měla v tu dobu zaplý taky notebook s netem a u ní nic. Potom následoval druhý výpadek, kdy už měla notebook vyplý. Neexistuje nějaký program na sledování wifi-sítě, kde bych viděl nějaký graf s případnými výpadky? Že bych ho zkusil na pracovní wifi, jak se bude chovat. Nebo nějaké nahrávání pracovní plochy, aby byl obrazový důkaz. Taky by to mohli v Samsungu tak nějak testovat a nic by se zrovna neprojevilo. Že já jsem ho nevrátil ve 14-ti denní lhůtě.
    • 29
  22. Nedá mi to a musím: Fascinuje mě, jak jsou lidi přesvědčený o tom, že hadi nemají páteř a snad ani kostru... [upravil dne 7/3/13 15:00 od enikybeniky]
  23. enikybeniky

    Harlem Shake

    Y2K: Luxus
    • 61
  24. enikybeniky

    Harlem Shake

    Jo, spacák mě taky pobavil
    • 61
  25. enikybeniky

    Lyžujete ?

    No já se hlavně snažil rychle odskákat, abych nedostal sedačkou pěkně přes hrb.
    • 64
×
×
  • Vytvořit...