Do práce to vzít můžu, ale taky to může trvat i několik dní, než se to (pokud vůbec) projeví. A když neprojeví, tak to neznamená, že se to projevit nemohlo. Novější ovladače výrobce přímo nemá, teda aspoň ne Samsung. S tím stejným čipem, to je už na mě moc, v tom jsem marnej. Modul zjistím. A vyfotit? No, nechce se mi do toho v záruce moc šroubovat, a to bych ho pak ještě musel poznat...
Podle driveru na samsung.com by tam měl být jakýsi Atheros.
[upravil dne 12/3/13 13:12 od enikybeniky]