nevim me se to moc nelibi jeste do nedavna se mi libila I30-ka ale ta uz se mi taky prestala libit a do IX55 dvere nedelame zatim je delame jenom do I30, I30SW, I20 a nejake SUV se mi zda ale ted nechci kecat
no jo ja osobne bych si nikdy hyundaie nekoupil ale jak si jezdim v tech nasich sluzebnich tak to ma akorat odpich ale bezpecnost nic moc ale i tak jak to tady vidim jak se delaji ty dvere tak bych si ho nikdy nekoupil:D:bojim
no co no ja jenom opravuju stroje a zatim se zadny nekazi uz 3 nocni takze mam klid a ty dily delaji baby (mlade :aut)takze ja za to nemuzu jak se neco po...e