Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. volvik

    Noční hlídání

    presne tak moje slova
  2. volvik

    Noční hlídání

    tak tady je nocni hlidani tak hlidame a resime hovadiny
  3. volvik

    Můj lvíček

    vitej mezi nami a at ti dobre slouzi jinak cerna barva je na aute nejlepsi
  4. volvik

    fotky 306-tkarov

    tak jak se tady na vas damy a panove divam tak se musim taky pofotit at se zasmejete :aut
  5. volvik

    Noční hlídání

    ja hlidam o 306:D:D:D
  6. volvik

    Noční hlídání

    jeste ne ale mozna bude zase cumim na filmy na plate sakra to je nocni
  7. Sakra tak to je kousek od mojeho baraku bydlim na manesove je to kousek od autoskoly mares
  8. volvik

    Noční hlídání

    sakra zase vas tady pribyva a to je dobre
  9. volvik

    Noční hlídání

    Ja te nepochopim ja uz bych mel davno pulnoc a ty si jeste sedis na foru
  10. volvik

    Noční hlídání

    jasne jenom ja jako vzdy nebo spis skoro vzdy
  11. volvik

    k pobavení

    no to jsem se zasmal :D:D:D:D:super:super:super
  12. volvik

    Noční hlídání

    nevim me se to moc nelibi jeste do nedavna se mi libila I30-ka ale ta uz se mi taky prestala libit a do IX55 dvere nedelame zatim je delame jenom do I30, I30SW, I20 a nejake SUV se mi zda ale ted nechci kecat
  13. volvik

    Noční hlídání

    jsem zastance pravidla ktere jsem tady nekde videl u nejakeho clena a hned se mi zalibilo \"jen francouzi delaji auta pro lidi\"
  14. volvik

    Noční hlídání

    no jo ja osobne bych si nikdy hyundaie nekoupil ale jak si jezdim v tech nasich sluzebnich tak to ma akorat odpich ale bezpecnost nic moc ale i tak jak to tady vidim jak se delaji ty dvere tak bych si ho nikdy nekoupil:D:bojim
  15. volvik

    Noční hlídání

    no co no ja jenom opravuju stroje a zatim se zadny nekazi uz 3 nocni takze mam klid a ty dily delaji baby (mlade :aut)takze ja za to nemuzu jak se neco po...e
  16. volvik

    Noční hlídání

    tak dobrou
  17. volvik

    Noční hlídání

    Ta damy a panove dneska mam perfektni nocni hlidani nasel jsem v praci promitacku a platno tak se divam na filmy
  18. volvik

    co vy a pohyb ???

    no ja bych to hodilhned do sklepa taky si vozim prdel a kila jdou nahoru ale pres leto zase pujdou hooodne dolu protoze mi zase zacina fotbal
  19. akorat v prvnim dile mel bawo jinak ted si jezdi v audine
  20. volvik

    Opravdu kvalitni tuning

    do takoveho auta bych su ani nesedl stydel bych se
  21. Ja uz jsem to videl do kina se mi moc nechce a urcite ne do prahy kdyz uz tak se stavte do cinestaru do ostravy
  22. Takové dobře chlazené z Pod Věže - to dokáže pohladit na duši [upravil dne 17.2.2009 Demo] No jo ty znas Tesin???
  23. volvik

    206 Přední ostřikovač

    zkus si vzit jehlu a procisti trysky melo by to byt dobre
  24. volvik

    Noční hlídání

    :)konecne nekdo je to fakt dobry serial ktery si nikdy nenecham ujit a vzdy jak vyjde novy dil tak stahuju
  25. volvik

    Noční hlídání

    no bude nas tady vice do rana
×
×
  • Vytvořit...