auto uz mi prakticky stoji jen na zahrade..hledam pro neho garaz aby bylo hezky pres zimu schovane a mohl sem to rozjet naplno to co s nim chci provest....jenze nebudu proste platit za garaz 1000 kč/mesic..coz mne prijde hodne...tak az bude cas poradne hledat v inzeratech,tak neco najdu..v zime jezdim svojim formanem ktere kdysi vypadalo takhle.....