Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. Rejty

    Fakírův zelený závoďák :)

    mno kluci na GTIčkach řesily vyndani katu tak ze druhou sondu za katikem nekam pridelali a nechali ji jen volne viset:-D
  2. Rejty

    andělské oči na 206???

    tsn to suto bude prodavat hodne dlouho....nevim je to vec vkusu...mne se třeba černy andely vubec nelibi..i kdyz mi hafec kudu rika že by byli krasny...proste cerny andely na moje auto neopujdou....ůeda chromy.....ale kdyz uz cerne svetla..tak jedine... http://www.cattuning.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage_COMMON2&product_id=16535&category_id=204&manufacturer_id=0&znacka=PEUGEOT&model=206&option=com_virtuemart&Itemid=31 ty by se mne libili..ale fakt zalezi co se ti libi vic..to je to same jako by ses podle ostatnich lidi ridil jake kola mas dat na auto....jak se mas oblekat a tak bych mohl pokracovat porad dokola..proste ti reknu jen ze svetla musi byt naklapeci(s tim ze tam das motorky na naklapeni z origo svetel)...rozhodni se sam a nenech si do toho kecat:)
    • 12
  3. Rejty

    Další 106 GTI

    hezké
  4. Rejty

    Další 106 GTI

    ty si ty sedacky uz prodal vid?
  5. Rejty

    307 a blow off ventil

    hale a nejmenuje se to nahodou POP of ventil..ten se daval na diesly:-D
    • 17
  6. Rejty

    S větrem o závod aneb super tuzing

    bože to je krááááásnééééé:mrk:mrk:mrk:mrk:mrk:mrk:o:o:mrk:mrk:o:super:potlesk:potlesk:mad::roll:roll:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik
    • 42
  7. Rejty

    Fakírův zelený závoďák :)

    pockaj fakír...oni se ty 283 mm kotouce vlezou na 15ky disky...????????
  8. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ale uz a aspon komplet zelene dveře:-D
  9. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ono už tak super nevypada:-D:roker
  10. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    auto uz mi prakticky stoji jen na zahrade..hledam pro neho garaz aby bylo hezky pres zimu schovane a mohl sem to rozjet naplno to co s nim chci provest....jenze nebudu proste platit za garaz 1000 kč/mesic..coz mne prijde hodne...tak az bude cas poradne hledat v inzeratech,tak neco najdu..v zime jezdim svojim formanem ktere kdysi vypadalo takhle.....
  11. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak dneska sem z nudy večerni udelal kus jednoho koberešku:)..jeste se s nima trochu pohraju a neco si ne ně vyšiju:-D
  12. Rejty

    306 KQL ... Omp, ATS

    tak jakááá???,delas neco?
  13. Rejty

    306 hatch RG

    ja bych je bral:)
    • 33
  14. Rejty

    Nove tapacire

    nemel by nekdo sedacky s garrose na prodej????? 206 nebo 306?????? latka nevadi jak vypada...ale sedacky by bodli:-D:super
    • 90
  15. třeba MAM MT2 by byli lepsi jeste ke vsemu v chromu...ty by tam mega pasli:)))))jinak hezci..sice ten predni facelift naraznik ma par much..ale jinak je autko hezke:)
    • 18
  16. Rejty

    světla s čočkou a nebo bez?

    existuji i HIDky se clonitky pro pouziti v parabolach....kamarav mel na golfu ty svetla bez cocky...v noci to vypadalo dobre...ale pro lepsi svitivost bych doporucil ty druhe s cockou:)
    • 7
  17. porad je to ale snih..bud at je sucho nebo snezi a snih vydrzi..nesnasim cokoli mezitim:D
    • 88
  18. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak dneska u Lentilky proběhla překotna změna...prvních 100 000 km...... ale slouží bez chybičky:) [upravil dne 19/10/09 Rejty]
  19. zdravim chlapci..v nedeli jedem okouknout jedno auti..prosim diky za pomoc..ja nemozu najit heslo:-D VIN: vf32crfre40574047
  20. Rejty

    Rady ohladne tuningu

    ja fakt nevim kde si nechavate delat ty repasy zadni napravy...u nas kousek od litaku je jeden pan co repasuje napravy..na mojho pezota 206 GTI(zesilena naprava) vyjde vymena repasovane napravy na 6tis +podle prace kdo si to jak udela....kdyz kolikrat vidim cenu 16tis + tak se mne chce brečet
    • 34
  21. takze na pristi sraz..hadam že asi i přisti rok nas tam pojede vic:)))))) to je jedine dobře:)
    • 76
  22. Rejty

    mračítka na 206

    maracitka na 206 sou teplý..kdyz uz tak mraceni!!!!!!
    • 8
  23. jj toho znam:)))))
  24. jako ja mam naplanovano magny cours..ale pokud se nejak OPRAVDU domluvime na spolecne akci do nemecka nejsem proti!!!!! Mam to tam asi 20 km na hranice:-D:roker
    • 76
  25. to si kup jiny auto:-D a ne 206..ta naprava k ni proste patri..ja nevidim v tyhle naprave problem....sice kolikrat v zatacce jedu po třech kolech..ale to neva:-D drži to dobře:-D
    • 10
×
×
  • Vytvořit...