Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. upřímná odpověd:-D
  2. tito klidne zmeřim:-D
  3. Rejty

    Fakírův zelený závoďák :)

    co te vysla zaslepka na lambdu????? libi se mi to:)))
  4. fakír: ja se timhle tematem celkem bavím:-D:potlesk
  5. Rejty

    Lak pod zadním oknem

    podle tvych prispevku je videt to,že to nechces moc opravit...nebo chces maximalne usetřit,tak to radsi nedelej..protoze pokud chces aby se to fakt nerozsirovalo,tak to nech opravit nekoho kdo to udela POŘÁDNĚ!
    • 34
  6. Rejty

    Lak pod zadním oknem

    NEŠLO....TO SKLO MUSI VEN..JINAK SE TO BUDE LOUPAT VIC A VIC!!!!!!
    • 34
  7. Rejty

    Tomovo sedanek

    jak řikam..zaleží,jaky čičmunda tu napravu dával dohromady,protoze nekdo je poctivy,nekdo ne..to je podle smen v e fabrice,protoze tam dela hodne tech lidi co na predmesti francie zapaluji auta a tak. tak zelezi jak moc se chteji zasrat od tuku..takze nekdo ma repas uz pri 100 tis. nekdo az pri 180 tis.
    • 24
  8. jj vše musí být homologováno, a značka pro homologaci pro provoz na českých komunikacích je E8, pokud někde bude E8 tak ti policie nemůže ani vytř*t pr**l:roker i kdyz ty \"E\"čka tam sou tak je to schvalene......ale homologace pismenkem E plati pro celou evropu v rámci EU..ale spicoalni E8 plati sem,a ked to tam je tak vam muzou policajti dat pokoj
    • 91
  9. jj musi jit do xenonovych čoček... jinak vitam te v klubu dalsich fotografickych blaznu..mne jezizek prinesl novou brasnu a cistici sadu na mojeho canona:))))
    • 91
  10. j v klidu dá..taky sem to zazil v RCčku:)))))
  11. Rejty

    Lak pod zadním oknem

    ty jo mam taky 01 a na aute Rust neni vubec nikde.. a to sem si ymslel ze 206kdy nereznou a ted tohle.......cumim jako krava:.-D a jeste pod zadnim oknem....tam neni vubec nic:o:o:o
    • 34
  12. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    jj a kdyz nevyjde nebo mne auto nasere..pujde do podoby jako na fotce:)))))
  13. Rejty

    FIKovo 306

    TO MI HO RADSI NECH:-d:D:super
  14. Rejty

    206 by WINCO

    aj tobe kamarade:super
  15. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tu
  16. Rejty

    Stará 206 :-)

    si tam mel nechat origo polst...se to pak lepi lepe
  17. Rejty

    Stará 206 :-)

    z dalky to vypada dobre....zblizka to zhodnotim az to uvidim... ale na oko ta barevnost je good....jeste sloupky a stropnici sup!:P:P:P:D:P:P:P:super
  18. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    dekuji.vam taky a at vam auta jezdi tak jak maji:)
  19. Rejty

    Stará 206 :-)

    tak sem zvedavy na ty fotky vecer cos mne slibil:)ú)))))
  20. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak za to das tak 130 liber:-D
  21. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    jelokoz budu mit asi kompletne novy predek(kapota,naraznik,maska,blatniky a 206 bude jen srazova,tak budu vyrabet kozeny kryt na kapotu...tu predkozku..ale na projizdky a premistovani na akce by melo byti toto
  22. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    PŘEJI VÁM VŠEM ŠTASNÉ A VESELÉ VÁNOCE,HODNĚ ŠTĚSTÍ VE VŠECH SMĚRECH,ZDRAVÍ,LÁSKY,MILOVÁNÍ DOSYTOSTI. NE ABYSTE JEDLI KOSTI:) PROSTE JEDNODUSE SI TYHLE SVATKY OPRAVDU UZIJTE A PREJTE JE KAZDEMU VE VASEM OKOLI,JAKO PREJI JA VAM. NEBOT VANOCE SOU PROSTE VANOCE!!!!!! KRASNE SVÁTKY KAMARADI:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk
  23. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    vid taky si rikam ze sem udelal dobre.....mne se to libi....sice nekteri nazor stejny nesili,ale at si prdel.....:D:D:D:D:D:D..
  24. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    dikes..obyc 206:-D
  25. Rejty

    Stará 206 :-)

    tak mozu jit konecne spat..co sem chtel videt tak sem videl a rikam ze to je super:)))) ani ja sem si netroufl na tu kaplicku:-Dji udelam at nejsem za luzra:_D
×
×
  • Vytvořit...