Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. paraaada:)
  2. Marty....ja bych ti to řekl po svym že si magor.......ale opravdu si to zas udelal dobre...letos doufam se potkame aspon nekde:.D:aut
  3. Rejty

    mamči autí

    jestli chces a mas na to pripravu muzu ti poskytnout svoje original radio Blaukpunt na kazety a zadni CD menic Clarion na 5 cd..necte ale MP3..kdyz si zaplatis postovne tak ti ho poslu at tam zatim neco mas...co ty na to Štěpáne:-D
  4. budou...:-P alespon moje jo:-D:D:D:D:D
  5. Rejty

    mamči autí

    tak sousedovi vcera vykradli favorita.....mne vlezlůi do sklepa..ale nechapu..nic nezmizelo..pac sem tam mel sekacky za 50tis+ spostu naradi...asi je vyrusil pes:-)
  6. Rejty

    206 by WINCO

    takovy vecko na postave bych chtel mit taky:-D:D:D:D:D:D:D jinac tvemu autu by sluseli zadni svetla z faceliftovane verze:))))
  7. Rejty

    Shadow 406 2.0HDi - PREDANE

    to lizatko ze 607 beru:)
  8. Rejty

    swedak 306

    na tebe sem tay tšžce zvedavy:)))
  9. hehe takze kastle je k nepouziti:( a co mas...palubku mas?????
  10. ne asi my vesnicani.....:-D:D
  11. Rejty

    swedak 306

    vime tusime:))))
  12. Rejty

    Tahání lemů

    bude to cajk..tak foukas z dalky
  13. Rejty

    Tahání lemů

    poradne nahrat horkovzduskou ale tak ze na to nebudes moct sahnout...dat tomu mega kouř!!!!!!
  14. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    aj t moj kamarad..ty uz si aj tu:-D kam ty sa taky všade nenacpeš:-D
  15. lepsi bude asi kdyz azjedes do Layting.cz tam do 6500 udelaj vyfuk:))) a duplexe:) a mimon pojedes sam..minule m,ne stala strach o technicak,rotzbitej predni naraznik a kupu penez a s prominutim 600 za sraz+700 cesta+500 zradlo a chlast..to radsi nalakuju kapotu:-D:D
  16. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    hehe diky..ale chyb to ma dost..hlavne na laku od nepozornych lidi a zavistivců:bojim:bojim
  17. Rejty

    Peugeot 207 by James

    koukam se ti stavaji nehody se srsnem jako mne..mne se vzdycky neco takoveho stane a moji nlbosti si vzdycky neco provedu at se jedna o praci v zamestnani nebo rizeni..sobol potvrdi ze:-D jin ak auto paradni a upravy taky:aut
  18. Rejty

    Jacobsoon ~ 306 ~cabriolet

    ojoj..tohle je lepsejsi:)
  19. slubuju ze si priste zkontroluju jestli mam nabitej fotak az pudem fotit:-D:D:D:D:D retardery sou v pohode:)
  20. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    a ja du hesdte dolu prde:-D wodymu se plazi krasne...fakt s tim lizem skrta asfalt..ale za ten \"pornopohledpicovoledost\" to fakt stoji:)
  21. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    a jedna fotka s Woodyho plazicí se 306:)
  22. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    mno oni ty tlumice pruzi asi v rozmezi 2 cm...takze o prahy se nebojim..i kdyz maji sramy od chodniku kdyz zajizdim k sobe domu do dvora... ee..mam dilema..nalakovat listy do barvy nebo je nechat tak nebo je laknout cernou lesklou?
  23. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tu
  24. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tu opredni prah...a pujdu jeste 2 cm niz:)
  25. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tu
×
×
  • Vytvořit...