Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    DIKY MOC,JA SU Z NICH UPE NADSENY:))))) ŽLUTE MLHOVKY PRESNE JAKO TO RIKAL QCKO..NOSTALGIA. JO VSECHNO BUDE...LISTY V BARVE A NOVE KOLA..SNAD BRZO:super
  2. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tu [upravil dne 14/11/09 Rejty]
  3. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tu foto:)
  4. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Ovšem pomineme-li to, že je má každej druhej, tak projektory líp svítí. Nicméně tyhle světla se mi taky dost líbí, jsem zvědavej na tu kombinaci s oranžovým lakem. hele peckovni..fotku dam vecer:) a dovolim se nesouhlasit,projektory ostře oříznou hranu světla,kdyžto parabola je ma postupne... a tyhle svitel suprove....lip jak kamaradovy andely na Golfu:)
  5. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    svetla so hodne dobré-....nejsou to andely ty sem nechtel hlavne byli za babku:)))))
  6. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    nove svetřla du je dat na auto nez bude tmáááá
  7. Rejty

    Další 106 GTI

    koberec je paradni.tak at ti jdi v introsi
  8. Rejty

    Fakírův zelený závoďák :)

    tak to hodne stestí)))
  9. Rejty

    Peugeot 308 SW 1.4 VTi do rodiny

    309GT..pežot jako pežot:) nekdy dame pokec:)
    • 24
  10. vše nej draku:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. Rejty

    Peugeot 308 SW 1.4 VTi do rodiny

    Rejty, u avataru mas info, ze jsi od Zlina, co ze se tak vyznas v UL? Jinak je to od Globusu, bingo. mno ze Zlína sice jsem..ale bydlím v Povrlech,což tobě jako ustečákovi by nemělo dělat potíže vedet kde tahle nejmenší vesnice se zimním stadionem leží Proto sem ti psal že to muzem zajet nafotit do garazí třeba u marianske skaly...nebo do centra do podzemek ve zdaru nebo u Kaufu. Tam vznikají moc krásne fotky:) A taky bych se chtel podivat na 308.protze mam v planu poridit auto tehle třídy,ale zase nechci trapčit v pežotu. Tak kdybychom se nekdy domluvili, tak muzem pokecat a ja ti zkouknu autko,protože je to vážně krasavec:):super:super:super
    • 24
  12. Rejty

    Peugeot 308 SW 1.4 VTi do rodiny

    jo super kára......koukam že si fotil u Globusu v Trmicích:super
    • 24
  13. nech sa prekvapit:) ale nebudou to angel eyes:roker
    • 91
  14. pekne pekne..taky budem menit optiku:))))) už jen cekam az dorazí
    • 91
  15. Rejty

    Peugeot 308 SW 1.4 VTi do rodiny

    tak to pojedem nafotit do nadzemnich nebo podzemnich garaží???co ty na to????? ja sem na tvoje autko zvedavy celkem:)
    • 24
  16. Rejty

    FIKovo 306

    to je ale osklivy nasávač
  17. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    dikes mooc:)
  18. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    dikes hosí...koženku v česku prodává firma .....tu www.tomi-trutnov.cz stojí to pár korun a kdyz se to dobre udela,tak je vysledek epesní
  19. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    hura...práce 45 minut jeden tapec:) [upravil dne 7/11/09 Rejty]
  20. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    potazeny konec...dole je to trocah pokrcene,to ale není videt..je to kvuli velke prohlubni na tapecu:roll
  21. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    original šediva alcantara....tahle se mne nelibí
  22. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    vyndana stropnice v pokoji:)
  23. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    rozebrane tapec a moja postel a já na ní:-D
  24. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    takže sem se pustil do rozebirani auta:)..vevnitr nic nezbylo..vsecko je venku...dneska sem delal bocni tapecy zadní.....v tydnu se pustim do stropnice! mam jeste jednu ale s tou mam jine plany:) tu napustim epoxydovou pryskyřicí a udelam si na ní brush s motivy peugeotu...třeba lva,nebo znak puga:) kdyztak hodte napady na obrazky,dikes:)
  25. parad ni rodinne autoooo.ú)
×
×
  • Vytvořit...