Rejty, u avataru mas info, ze jsi od Zlina, co ze se tak vyznas v UL? Jinak je to od Globusu, bingo.
mno ze Zlína sice jsem..ale bydlím v Povrlech,což tobě jako ustečákovi by nemělo dělat potíže vedet kde tahle nejmenší vesnice se zimním stadionem leží Proto sem ti psal že to muzem zajet nafotit do garazí třeba u marianske skaly...nebo do centra do podzemek ve zdaru nebo u Kaufu. Tam vznikají moc krásne fotky:) A taky bych se chtel podivat na 308.protze mam v planu poridit auto tehle třídy,ale zase nechci trapčit v pežotu. Tak kdybychom se nekdy domluvili, tak muzem pokecat a ja ti zkouknu autko,protože je to vážně krasavec:):super:super:super