Ja měl stejny problém a tak jsem tu gumu přilepil jenže když jsem auto pek prodával v AAA tak mi tvrdili, že to bylo bouraný, že to není originál a takové kecy, takže ja bych koupil ty čudliky nové a na čas bude zase chvíli klid.
Ještě zajímavost dělala to jenom strana řidiče