Přejít na obsah

longstarr

Uživatel
  • Počet příspěvků

    669
  • Registrace

Vše od uživatele longstarr

  1. mam dotaz jake maji byt zapalovaci svicky pro motor P406 3,0 V6 ES9JR a jakou nemrznouci chladici smes nevim jestli pro hlinikovy nebo litimu Dekuji
  2. mam dotaz jake maji byt zapalovaci svicky pro motor P406 3,0 V6 ES9JR a jakou nemrznouci chladici smes nevim jestli pro hlinikovy nebo litimu Dekuji
    • 7
  3. Nemuze mi nekdo poslat ten soubor s te internet, stránky rapidsahe.de ja mam novy komp a ted uz to tam nemuzu najit dik na e-mail strysovsky@seznam .cz
    • 18
  4. mamP406 motor ES9J4 po kolika tis. kilometrech se mění olej používám TOTAL 10W40 a u P4061,8 V16 po 30,000km myslím že to je stejné jenomže pal. počítač mi jde nastavit jen na 20.000km po kolika tis.km ho mám měnit? Dík
  5. mamP406 motor ES9J4 po kolika tis. kilometrech se mění olej používám TOTAL 10W40 a u P4061,8 V16 po 30,000km myslím že to je stejné jenomže pal. počítač mi jde nastavit jen na 20.000km po kolika tis.km ho mám měnit? Dík
  6. mamP406 motor ES9J4 po kolika tis. kilometrech se mění olej používám TOTAL 10W40 a u P4061,8 V16 po 30,000km myslím že to je stejné jenomže pal. počítač mi jde nastavit jen na 20.000km po kolika tis.km ho mám měnit? Dík
  7. longstarr

    teplota motoru

    P406 3,0 V6 motor ES9J4
  8. longstarr

    Teplota motoru

    P 406 r.v.1999 3.0 V6
  9. Tak mi někdy problikne STOP vysoká teplota motoru po pár vteřinách zhasne a je vše OK teplota vody necelých 90 a teplota oleje necejých 100 a teď nevím které čidlo nebo budík je špatný je samostatné čidlo které dává pokyn ŘJ a budíku na palubce nebo jsou stejné?
  10. Tak mi někdy problikne STOP vysoká teplota motoru po pár vteřinách zhasne a je vše OK teplota vody necelých 90 a teplota oleje necejých 100 a teď nevím které čidlo nebo budík je špatný je samostatné čidlo které dává pokyn ŘJ a budíku na palubce nebo jsou stejné?
  11. longstarr

    blikajuca kontrolka na P306

    Ja to mel taky v Peugeot servisu mi vymněnili kabelový svazek cca 1.200,- a je to v pohodě
    • 11
  12. No asi sem to přesně nepatří ,ale sháním vymezovací kroužky na kola rozteč 4x108 šířka tak 160-200mm. uvítal bych radu kde koupit. V sekci bazar se mi nedařilo.dik za každou radu.
  13. Nazdárek nemá někdo zkušenisti s výměnou termostatu u 406ky 3l v6? Nevím jestli se obrátit na servis nebo to zvládnu sám. Díky
  14. longstarr

    Relé klimatizace

    Odkud jsi? já mel to samy v servise chteli 15litrů za výměnu BSI známy to opravil za 1500( prave ty relatka) a klima fachci jak o dusu.
    • 7
  15. já mel přesně ten samý problém nespínala el.magnetická spojka v peugeot servisu mi rekli že je vadná BSI oprava za 17. tis. Nakonec jsem sehnal borce který vyměnil nebo opravil to mi nerekl ta relátka v BSI a klima funguje o sto šest chtěl za to 1500,-Kč
  16. Ahoj. Nevi někdo jaká žárovka patří do osvětlení popelníku na 406-tce?
  17. longstarr

    klima schema P406 HDI

    No mně už taky jede byla pry chyba v nejakem rele ktere ovlada BSI oprava stala 1800 Jo v peugeot servisu chteli 15litru ze pry musi menit BSI
    • 12
  18. longstarr

    klima schema P406 HDI

    Jak na to přijdeš napiš mam stejny problem
    • 12
  19. longstarr

    Doporucte servis Peugeot

    Ja byl u Vašendy az z Ostravy dělal mi rozvody na me Pegine a vyslo to financně líp a to nemluvím o přístupu a profesnosti Můžu jenom DOPORUČIT:roll
    • 7
  20. longstarr

    Doporucte servis Peugeot

    Odkud pa jsi?
    • 7
  21. longstarr

    Vrakoviste v Ostrave?

    V Antošovicích maj tam dost věcí adobry ceny:papa
    • 9
  22. longstarr

    ukopnute gumy u prahu 406

    Ja měl stejny problém a tak jsem tu gumu přilepil jenže když jsem auto pek prodával v AAA tak mi tvrdili, že to bylo bouraný, že to není originál a takové kecy, takže ja bych koupil ty čudliky nové a na čas bude zase chvíli klid. Ještě zajímavost dělala to jenom strana řidiče
    • 28
  23. longstarr

    klima na 406 2.0Hdi 80kw

    No ja mám stejny problem a neduvěru k aut. servisum pro ně je to nejpohldněsjí vyměnit jestli nespina kompresor muze to byt 1- elktromagneticka spojka spálená oprava tak 3litry 2- zadreny kompresor a tim padem i spalená spojka novy tak 15litru ale da se opravit 3-BSI vadny ale taky se da opravit tak za polovinu nove ale jak poznat co je spatny, jestli se da poznat na dign. to sem nikde nenasel. snad se nekdo ozve Nosnad to bude ta spojka:::
  24. longstarr

    elektrika

    Máš pravdu tak se juknu pod tu sedačku
  25. Pořád mi na 406ce odchazí pojistka el. ovládídní sedačky řidiče je tam 20ti A, můžu ji skusit nahradit pojistkou 25A, nemůže něco vyhořet? Myslím jen vyzkoušet jestli ta 20ka není nahranici poddimenzování a když eventuálně vyhoří i 25ka je tam evidentně zkrat.Dík
×
×
  • Vytvořit...