longstarr
Uživatel-
Počet příspěvků
669 -
Registrace
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele longstarr
-
supr. taky jsem si to tak nejak myslel. jen jsem si to chtel overit Díky
-
Ahoj, Budu menit lozisko a v lete chci striknout trmeny na sve P407 coupe 3,0 V6. Urcite pri teto prilezitosti vymenim brzdovku a mel bych dva dotazy. Predpokladam ze tam standardne patri DOT4 Mohu auto odvzdusnit standardnim zpusobem? vytahnout kapalinu strikackou z nadrzky. dolit novou a pak odvzdusnovat, dokud nepotece cista kapalina? Ptam se kvuli ESP. Nekde jsem slysel, ze se musi napojit specialni pristroj ?? Díky za info. PS: ty nastrikane trmeny urcite pridaji par koniku na kazdem kole
-
Ahoj. Tak jsem se k tomu konecne dostal. Pouzil jsem stary pocitac na vyhozeni. Zformatoval a nainstaloval win XP + diagbox bez upgradu, co jsem dostal z ciny. Pres ten se mi potom povedlo spustit peugeot planet. Pak jsem zadal DAM cislo, nebo jak se to jmenuje, a jelo to Takze diky vsem za rady. Nakonec se povedlo.
-
Tak se po dlouhe dobe vracim k tomuto tematu. Konecne se povedlo to zprovoznit na P406. Nainstaloval jsem na win XP diagbox 7.0.2, co mi prisla na CD z ciny, a funguje to pres peugeot planet. Jen me trochu zarazilo, ze PP to jen projel a napsal OK nebo NOK. Tatik ma na 406 nekde spatne cidlo. Sahary mu spousti i za studena a o tom ani zminka. Nemate nekdo treba navod jak na PP, tak na Diag Box? Na diagboxu u P407 jsem se dostal na nejake nastavovani xenonu a mel jsem strach at neo nepodelam
-
Tak sem davam vysledek Ten odkaz, co jsem daval vyse je pekny ****. Nekupujte to. Funkce pohasnuti o 50% nefunguje. Musel jsem to zapojit na vypnuti pri obrysovkach. draty nejsou ani v medi . A nejde to ani zapojit primo na baterku, ze to samo pozna rozdil mezi 14V po startu a 12V v klidu. Pojistka tam je 5A, tak snad aspon ta bude OK. Stacilo by koupit rele za 50korun. No nechal jsem nachytat... Nakonec jsem to promeril a nasel 12V po otoceni klice na zlutem kabelu viz. foto nize. Nevim, co to je, ale funguje to:D bude to asi nejake rele, protoze chvilku po vypnuti klice jeste sviti a pak vypnou zaroven pri cvaknuti nejakeho rele. Prikladam foto vysledne prace
-
jj. patch mi psal, ze je succesful. S tim druhym systemem v pocitaci to nefunguje, protoze on to vzdy automaticky nainstaluje do stejneho adresare. Tam se bije ta nova a stara verze diagbox. Ted jsem si od svagra vzal stary notas na vyhozeni s winXP a zkusim nainstalovat na toto. Pokud to vyjde, tak ho necham na chalupe jen na P406 a je
-
presne proto jsem instaloval druhy system na win 32 bitu nema lenovo ovladace, takze musim pouzivat 64 bitu. Nic zkusim to s tim druhym complem. svagr ho chtel stejne vyhodit. dam vedet jak to dopadlo
-
A co mas prosim za system a verzi diagboxu? Vsude pisou, ze na P406 musi byt win 7 32bit nebo win XP. Pokud by to slo na jednom complu, idealne pod win 7 64 bitu, byl bych moc rad
-
tak dva systemy na ruznem disku nefungujou kdyz jsem nainstaloval win7 32bitu a pak diagbox, tak se prekopal i ten pro win64 tak posledni pokus. pujcim si od svary stary notas, kde je winXP a zkusim to na tom. Ale reknu vam ,preinstalovavat pocitac pri kazdem prechodu mezi novejsim a starsim typem vozidla je pakarna
-
tak. nechce me to pustit pres aktivaci. ani kdyz pouziju scary01. haadam ze to musi byt pripojeno k internetu a winXP uz ovladace nejsou takze musim zacit od zacatku s win 32bitu.
-
Tak schvalne, jestli bude fungovat moc diky;-)
-
Tak jste me premluvili objednal jsem k tomu system automatickeho spinani s funkci pohasnuti, kdybych nakonec chtel, at sviti i s potkavacima... https://www.autoplay.cz/automaticky-spinac-denniho-sviceni-5a-typ-lk-pohasnuti-p39624 No, alespon kdyz me budou dratovat policajti, budu vedet ze, jsem neco udelal, a neni to za denni sviceni A co to pripojeni + kabelu na cidlo zpatceky. myslite, ze je to blbost? mam trochu strach vrtat do te original pojistkovky Cidlo zpatecky by bylo nejjednodusi. Jen sundam AIR BOX a jsem tam...
-
nasel jsem tedy na ulozto verzi 6.1. nainstauji to na xp a zkusim o vikendu Pak dam vedet. zatim diky
-
Umisteni neresim. Je to v mlhovkach, takze podle pravidel. Jen resim, jestli muze svidit denni sviceni zaroven s potkavackama. Uprimne nevidim duvod, proc by nemohlo. Ja bych tedy radeji bral papiry za to, ze venku spadnou 4 kapky a nekteri lidi automaticky zapinaji zadni mlhovky a podobne... Pochybuji, ze nekoho bude oslnovat angel eye umistenyma v mlhovce tesne nad cestou A jestli policie dava pokuty za toto, je to z meho pohledu pouze buzerace... Ale samozrejme zakon hovori jasne a clanku na googlo jsem nasel mraky a nazory se ne vzdy shoduji. Proto jsem se ptal, jestli treba nekdo nema zkusenosti, ze mu treba policie dala za toto pokutu, pak bych nemel co resit a zapojil to pres rele. Tot muj nazor:-)
-
naraznik uz znovu nesundavam to radeji budu pri kazdem startu poslouchat pipani chyby mlhovych svetel, pokud to nepujde vypnut pres diag. nevis, od ceho ten sedy kabel je? Nemuze to pak delat bordel, kdyz to napojim jen tak na prvni kabel pod proudem? Jeste me napadlo to napojit na parkovaci senzory primo v narazniku? to by bylo znacka ideal, pokud je tedy manualne nevypnu...
-
Uz ti rozumim. Ta pojistka je dobry napad. Urcite ji tam pridam a kouknu na hodnoty na netu. Jen me jeste nepada. Neni predimenzovana i pojistka na ty mlhovky, kdyz jsem menil halogen za diodu? Tam by to asi taky chtelo jinou ne?
-
Ahoj. Delalo mi to na P405. Kdyz jsem menil spojku, malo jsem namazal lozisko, co chodi po hrideli... Nevim, jestli tam je servisni otvor, kudy bys mohl tu hridel a packy na lozisku promazat, ale trochu vazeliny by melo pomoct. U me to fungovalo.
-
ta diagnostika zni rozumne. Na chalupe to vyzkousim napichnout. Chtel jsem se prave vyhnout tomu tahani dratu do kabiny, kdyz je pojistkovka primo a aute. musel bych odstrojit vsechny plasty a pul palubky abych se tam dostal Co jsi myslel tim, ze by mohlo vyhoret auto? Docela jsi me vystrasil ja myslel, ze to proste napichnu na prvni kabel, co je pod napetim po otocenim klicce
-
Ahoj Verim, ze toto tema pro vas bude malina Zabudoval jsem do 407 denni sviceni misto mlhovek. resp. mlhovky s dennim svicenim. V narazniku jsou zabudovane a kabel mam vyvedeny k pojistkove skrini. Kdyz jsem zapojoval denni sviceni na P405, bylo to v pohode. promeril jsem draty a na prvnim co mel napeti po otoceni klice jsem to zapojil. Pozdeji jsem zjistil, ze po zarazeni zpatecky zhasnou Jde mi o toto: Pojistkova skrin je ze spodu zalita a zvrchu se na kabely nedostanu, aniz bych kabel neposkodil nebo nariznul izolaci. Nejradeji bych to napichnul na zapalovac, ale tahat to az do kabiny je blbost muzete poradit, kam to pichnout viz foto pojistkove skrine, pripadne nevite, kde najdu schema, kery kabel je od ceho? Nehce se mi zapajovat pres rele na obrysovky. Je zakonem narizene, ze denni sviceni musi zhasnout pri potkavackach? A posledni otazka je trochu spek Nove mlhovky nejsou haogeny ale diody. Pocitac ma z toho zmatek a po nastartovani zahlasi poruha mlhoveho svetla. Neda se to nejak deaktivovat? Díky moc za rady
-
Ahoj, Znovu se vracim k teto konverzaci. Nejsem schopen rozjet tu diag. na 406. Uz jsem si stahnul modul na windows XP, ale tam se mi zase nedari nainstalovat PP2000, co mam z cztorrentu. Pres diagbox se mi PP2000 taky nedari spustit. Pls mate nekdo zkusenosti s diag. na P406? Poradite pls co tam nainstalovat? Verzi Diagboxu mam 7.44 Díky
-
Ahoj, Presne to co popisujes, mi delalo na P405. Chtel uz jsem to auto dojezdit a neresil jsem, dokud se mi uplne nerozsypala lamela. Koupil jsem "vyhodne" ve sleve sadu starline. lozisko, pritlacak a lamelu. vymenil a cukani prestalo... po 15 tisicich jsem oddelal ten kvalitni pritlacak ze starline Tak jsem tam vratil puvodni Lucas, na kterem bylo nalitano 290k km, a ejhle, cukani se vratilo... Takze v mem pripade to byl pritlacak na spojce. Myslim, ze casem se proste ty pritlacne pruziny unavi. Chvilema uz mi to cukalo tak, ze jsem to musel turovat na 1ku a nebo to proste jen potahnout kousicek na 1 a hned radit 2... a na te rucce jsem to turoval kazddou chvilku. Pri rozjideni se lidi na prechodu divali co delam a bylo to jako kdyz clovek najede 90kou na kocici hlavy
-
Ahoj Prisla mi o vikendu nova diagnostika z Alika Hned jsem to musel napichnout a vyzkouset. Ale byla to moje premiera, tak bych mel par dotazu. Je jedno, jestli diag. delam pri nastartovanem motoru nebo ne? Mel jsem pouze otoceny klicek v zapalovani. Predpokladam, ze kdyby byla chyba v motoru, pocitac si ji ulozi a pak ji diag precte? Nebo to cte online Neslo to napojit na tatikovu 406. Nekde jsem vycetl, ze by melo stacit v diagbox se prepnout PP2000 a zadat DAM cislo - budu zkouset o vikendu. Jinak jen pro info mi to naslo par malych zavad: komunikace predni korekce svetlometu - v praxi nic nepoznam parkovaci senzor predni - budu montovat predni denni sviceni, takze naraznik pujde dolu a opravim porucha senoru vlhkosti v kabine - vubec nnevim o co jde zagooglim, ale klima funguje Alarm - porucha komunikace se sirenou - zatim neresim. Az pres leto na chalupe Jinak pro info - diag koupena z AliExpress za cca 40 dolaru a funguje dobre Díky
-
Sorry 12 000. Preklep Dekuji moc za vysvetleni. Dokud nezacne klepat za standardniho provozu, nebudu resit:-)
-
Ahojte. Sorry ze s tim jeste otravuju, ale vite jak. Pro me starsi auto je jako nove. Prochazel jsem clanky na internetu a neco si precetl. Kdybych to chtel vymenit - 24V x 500= 22 000Kc s praci tak 30. Vacka(4x) musi dolu, to znamena servis, protoze sam ji nejspis nezvladnu dat zpet do spravne polohy Nebudu to resit - hydrostel po nastartovani a natlakovani uz je v pohode, nic neslysim. Znamena to, ze nema vliv na beh motoru, ventily atd.? Nechci tema o olejich znovu otvirat , ale nepomuze treba nejake aditivum, jiny olej apod? Kolik km cca hydrosely vydrzi? Je mozne ze odejdou uz po 120k km? Díky a už s tí nebudu otravovat
-
Tak jste mi alespon pomohli identifikovat, o co vlastne jde Nemuze to mit nejaky vliv na motor, aby se nejak neposkodil? Vykon spotreba apod? Da se vymenit bez sundavani rozvodu a vyndani vacky? Díky za vysvetleni te prevodovky, ja fakt mel za to, ze si tu ku budu solichat na dalnici na 2500 otacek