Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. punkac, tak vemem mojí a budem si hrát na cestáře...
  2. wooody

    hlasovani pro Kujona!!! :)

    když už jste v tom hlasování, můžete kliknout i na toho zelenýho golfa MKI??? to je kamarád z klubu.... jinak kujone, máš ho tam
    • 21
  3. wooody

    Diskuze ke srazum 2012

    třeba ochutnávka vína
  4. wooody

    Diskuze ke srazum 2012

    tak co sem byl na srazech tak neorijentaci sem byl většinou ja s punkacem... bohužel u mě to po tý finanční stránce tak je, žiju z výplaty do výplaty, ale tedko mám novou práci tak snad o bude dobrý.... třeba proč já sem nejel na šebetov, přijel sem ve 21 hodin domu z práce, vykoupat oblíknout, zabalit, je 22hod, než bych tam dojel jsou tak 3 ráno, jít spát utahanej po celim dnu, v sobotu 95% lidí vypadne na orienťák a já tam budu čumět na prázdný chatky, v neděli se s váma opiju, lehce, páč v neděli domu, a v neděli večer zas do práce..... proto sem volil akci mimoň, která mě vyšla mnohem levněji a byla blíž
  5. ale já sem psal ve vlákně v pokecu že bych udělal nějakej sraz u vody tak sem myslel
  6. přemo? to má bejt nějaká narážka na mě?
  7. idealní, po výplatě
  8. tak co lidi, co kdyby se udělal další srázek? už sme měli Most a Teplice, teďko bych to viděl na Ústí, Lovosice nebo Litoměřice, kde z vás je pro, kdo by jel??? termín bych viděl na víkend, přes týden nejsem doma [upravil dne 1/9/11 12:06 od wooody]
    • 73
  9. wooody

    Diskuze ke srazum 2012

    1.u mě je problém s penězma, sraz je skoro vždy před výplatou, nebo mi do toho vleze jiná akce 2. celá sobota je zabitá orienťákem, což mě nebaví, někde jezdit 100 km, jezdím kamionem, sem rád když můžu bejt chvilku mimo volant pro mě by byl idealní sraz někde u vody, jako byl Chomutov, kterej mě extremně mrzí že sem nebyl, měl sem zrovna 14 dní školení...... idealní by byla lokalita třeba u Máchova jezera.....
  10. jj musim ji polepit nově ale jenom ta jedna, to je mi divný...
  11. kup si feldu v naftě, za 40 bude nádherná a máš lid
  12. wooody

    Jak laminovat

    http://www.youtube.com/watch?v=wbMubRLkEG4 :D
  13. wooody

    P106 XSi. Seat Toledo 1.9 TDi by Gombi

    fůůůůůůůůůůůůůůůj :D :D :D už to kua skopni dolu
  14. wooody

    Jakou používáte navigaci?

    v mobilu navigon, pro osobák výborná jinak PC Navigator 10 TRUCK
  15. předek o 16 zadek o 15
  16. pokud si jel 80 na 50 tak asi ne, ale pokud vim tak něco ve stylu extrémní rychlosti tam je, kdy odbočující řidič nemohl odhadnout tvou rychlost..... třeba kdybys jel na 50 250 tak vina bude asi na tobě..... teoreticky.... prakticky se toho asi nedožiješ
  17. wooody

    Mimoňské války 17.

    to je jedno kolik to má, ale měl by tam ten stavák bejt
  18. wooody

    Mimoňské války 17.

    ale na tom autě nebyl, sem to zkoumal
  19. wooody

    Mimoňské války 17.

    tak já myslel že je to jeden z těch mladejch blbců co si na auto lepěj samolepky co sou kůůl a ani neví co znamenaj
  20. wooody

    Mimoňské války 17.

    pan hejda v LTM to jistí....
  21. leštěnku jednou vosk 2, měl sem to pouze pučený , ale na příští sezonu objednávám
  22. až ti to nějakej blbec před tebou zahamtne bezdůvodně a ty kuli takovýmu dementovy budeš muset přeskládávat 4 palety mirenálky jako já v pátek tak změníš názor, sice mi to nezahamt ale poslal mi to tam z vedlejší strejda s X6 a A na značce.... přehlídnout na uplně rovnym úseku kamion jedoucí 90 nejde, už mě štve jak všichni všechno schazujou na kamioňáky.... bych vás za to posadil chytrolíni ono ubrzdit 40 tun neni jako osobák s 1200 kili.... až mi to tam pošle příště, nebrzdim, nebudu to kuli nějakýmu kreténovy přeskladňovat, a to sem byl rád že mi to přijali
  23. http://www.meguiars.cz/lestenky-a-vosky-na-lak-meguiars-ultimate-polish-450-ml a potom sem to vzal timhle http://www.meguiars.cz/meguiars-ultimate-wax-liquid-450-ml už to tam mám tak půl roku a pořád to vypadá luxusně když se umeje auto
×
×
  • Vytvořit...