tak co sem byl na srazech tak neorijentaci sem byl většinou ja s punkacem... bohužel u mě to po tý finanční stránce tak je, žiju z výplaty do výplaty, ale tedko mám novou práci tak snad o bude dobrý.... třeba proč já sem nejel na šebetov, přijel sem ve 21 hodin domu z práce, vykoupat oblíknout, zabalit, je 22hod, než bych tam dojel jsou tak 3 ráno, jít spát utahanej po celim dnu, v sobotu 95% lidí vypadne na orienťák a já tam budu čumět na prázdný chatky, v neděli se s váma opiju, lehce, páč v neděli domu, a v neděli večer zas do práce..... proto sem volil akci mimoň, která mě vyšla mnohem levněji a byla blíž