tak s tim hlavne nejezdi, jestli je to ten spodek tak ti spad do vany a muze se dostat do mazani..... sundat vanu a vyndat to..... a rovnou si muzes udelat vymenu oleje
zkus peanem jestli jo nechytíš, ale bacha ať ti nezaleze dovnitř, nebo to u nějakech motoru jde od šroubovat, ale u hdi nevim, na to sou ty jiny odbornici
[upravil dne 2/6/09 wooody]
jj a velký, hlavně to vento stříkaný sprejem , toho s tim corradem sem viděl chvilku, ale je fakt že to točil jak kráva....... njn hold sou taky lidi...... kámoška 8. odjíždí...... tak to musíme zapít....... tak dotaž taky..... určo jí to vadit nebude.....