Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. dobry den, mam mensi dotaz jeden muj znami mel nehodu, kterou dle naseho pohledu nezavinil, ale netusime jak to je. Bylo to hnedka po povodnich kdzy se uklizelo a ten znami zavazel kontejnery na odpad pri uklizeni. Najel do oboustrane uzavrene ulice ( mel povoleni jak odvoz materialu, uzavrena pro nornalni provoz) a chtel polozit pred dum vysoky kontejner. Zastavil v silnici, ( byla oboustrane uzavrena ) zapl pro jistotu varovne svetla a zacal couvat na misto. V tom se ozvala rana a nacouval do slecny ktera zastavila za nim. Nevidel ji pres kontejner a nepredpokladal ze za nim nekdo bude. Na ci strane je vina?? Podotykam ze slecna tam nema trvale bydliste a pouze se vyhybala objizdce jizdou v zakazu...... bohuzel znami potom odcestoval pracovne do zahranici, tedko se vratil a dosel mu dopis ze se ma dostavit na policii. Co muze ocekavat????
    • 13
  2. wooody

    tazne zarizeni....

    pokud vim tak kdyz se kupovalo jety tak stacilo dolozit je je z toho samyho modelu a je tam zapsane
    • 7
  3. Dobry den mam dotaz, znami muze mit tazne zarizeni za slusnou cenu z vraku, ale neni k tomu zadnej doklad, pouze technicak vraku, ktery byl ale dotazen z Irska a dotaz: Prihlasi mu nekdo to tazne na zaklade kupni smlouvy a toho irskeho technicaku??? A vadi ze vrak je benzin a teb znamy ma ropaka? Dekuji [upravil dne 3/11/13 18:59 od wooody]
    • 7
  4. tedko bych mel moravu zacit obcas jezdit, ale nepravidelne a dovim se to vzdy den predem, kazdopadne pondeli jedu hranice pak nakladka brno, kol 6 rano pojedu pres prahu, pokud scratch nebu spinkat a byl by schopen mi to po praze nekam dovezt.... ale je to brzo... a na rychlo
    • 11
  5. Neprijde mi to moc rozumne, zadnej pud sebezachovy To same tady zavody mestem
  6. Nechtel bych to obouvat jinak pekne
    • 9
  7. wooody

    vybíjení telefonu v roamingu??

    No v pohranici to neni, jedna se z 90% o Hamburg, tedko v cr mi pres noc zmizlo 8%
    • 6
  8. wooody

    vybíjení telefonu v roamingu??

    aha, a kord když v něm jsou 2 sim, tak je ta 2x takový
    • 6
  9. zdravím, jak je možné že když je telefon v roamingu nevydrží 50% baterie přes noc, když se nepoužívá? když sem v čr je vše v pořádku, to nechápu, jedná se alcatel 992D, někdo s podobným problémem? nebo netuší čím by to mohlo být
    • 6
  10. http://www.xrite.com/custom_page.aspx?pageid=77&lang=en A tady menší test pro oči, smyslem \"hry\" je seradit odstiny barev zleva doprava nebo zprava doleva co nejpresneji, 0 je nejlepsi, cim vetsi cislo tim ste slepejsi Ja dal napoprvy 59, napodruhy 15
    • 18
  11. wooody

    Folie na hl. svetlech uz na autě

    myslim že kdybys stříknul rámečky světel dočerna tak to vypadá líp ale jenom rámečky, ne paraboly :D to už sem taky viděl
  12. wooody

    Lidskej nevkus

    náhodou mě se to celkem líbí, akorád ty kola bych dal křížem
  13. :D:D asi maj málo kšeftů
    • 12
  14. wooody

    revize plyn kotle

    jak je to s revizí s vavkama? mám v bytě jedny, při koupi sem to nechal prohlídnout známim co dělá plyn kotle atd, řekl že je to v pořádku, ale nemusí se na tom dělat taky nějaká revize? jako nějakej papír že je to v pořádku? nebo tak něco
    • 87
  15. wooody

    někdo kdo umí německy, prosím

    aha, no to jsou zas nějaký novinky, no tak já to ráno odfaxuju speditérovy a ať se stará dík moc, já jenom jestli sem tu něco nepo*ral já tohle je jejich problem
  16. je tu někdo kdo umí německy? právě mě vyhodily v Hamburku z celního rentgenu a dali mi tento papír, dokáže to někdo rozluštit? z google překladače sem toho moc nevyčetl
  17. auto duchů? ještě měli nechat ten volant ve předu a aby se točil :D:D http://www.autoweb.cz/auto-s-rizenim-vzadu/
  18. wooody

    nějaký tuner co to umí ?

    ach jo, ještě že už sem z toho vyrostl ale přiznejme si to, všichni sem byli takový
    • 46
  19. ja mel 185/45 na 8j rafku a bez problemu, 2 roky a ani jeden problem, a jezdej i nadale u novyho majitele
    • 24
  20. wooody

    Libovolná spz? Je to pravda?

    jinak co sem zaslechl tak ty RZ by měli byýt na člověka ne na auto, takže jsou přenositelné na každé auto které si koupim
    • 40
  21. wooody

    Kod autoradia podle VIN

    v autorizovanym servise s techničákem a občankou tady ti to nikdo neřekne, kord když je to jediný příspěvek
  22. wooody

    Jaký zimáky z tohoto vyběru

    no já mám nokiany wrd3, a naprostá spokojenost, a to že sem s nima byl na horách každej víkend
    • 87
  23. wooody

    Rámeček SPZtky prodejny

    nebo agenta 007 http://www.tuning.sk/dokument-reoletka-ecv-spz-neviditelny-agent-007-elektronicke-rolety
    • 23
  24. wooody

    Rámeček SPZtky prodejny

    a co toto s vlsatním textem, když už teda http://www.kennzeichenhalter.de/Carbon-Look-Kennzeichenhalter-mit-Wunschbeschriftung
    • 23
  25. wooody

    Rámeček SPZtky prodejny

    nebo dát značku napřímo
    • 23
×
×
  • Vytvořit...