Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. a proč se to na to auto vůbec cpe?????? stejne je to hnusný a k ničemu....... kolik to ušetří paliva??? 0.0000000000001 litru na na sto??? já si radši zapnu normál at sem videt........ tot můj názor...... [upravil dne 13/9/09 wooody]
  2. wooody

    306 3dv. problém s centrálem

    zlomený kabílky v průchodce ve dveřích.......... velmi častá závada u 306
  3. wooody

    Moje 306 HDI

    tak vymezim hrací pole.... 8x8 tam je ne?
    • 34
  4. wooody

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    musíš vzít celej spodek na krémovo, to pak budou čumět a jete to umejt až tam pojedeš
  5. wooody

    imobilizer na otisk prstu

    jj, ale takovy doplnek to je docela pekny, bejt tam jina cena tak nad tím uvažuji
    • 16
  6. ja bych rek ze ty svoje uz prodal, tydle ma jenom prechodne nez bude mit novy a nas tady vodi za nos
  7. wooody

    Moje 306 HDI

    já osobně bych tam nechal vystříkat grafitou peugeot
    • 34
  8. wooody

    VOLBY-nevolby-anketa

    proč se tu zakládá zbytečná flame??
  9. wooody

    imobilizer na otisk prstu

    kdyz se koukneš n to video tak je to docela dobre umístěný, ani to nekazí vzhled
    • 16
  10. wooody

    Moje 306 HDI

    pěkná pěkná, jinak vítej mezi peugeoťákama, tak plno stastných km..... ps příště menší foto ideal je 800X600.... ale do toho se dostanes, každý začínal [upravil dne 13/9/09 wooody]
    • 34
  11. wooody

    A mám nový rodný list

    j musite tu fotku schválit a bude ji mit ve fotografiich takhle velkou
    • 39
  12. co si o tom myslíte lidi?tu to je
    • 16
  13. wooody

    Lidskej nevkus

  14. wooody

    Lidskej nevkus

  15. wooody

    Lidskej nevkus

  16. wooody

    Lidskej nevkus

  17. wooody

    Lidskej nevkus

  18. wooody

    Lidskej nevkus

    jj je to bastart jak majitel tak auto
  19. to už sem viděl, musíte si roztáhnout oči jako číňan
    • 28
  20. přilož to na nějakou kovovou část auta..................kostra=uzemění
    • 34
  21. wooody

    Zacouvali byste tam s touhle soupravou?

    a možná bych tm měl ten první návěs
    • 29
  22. wooody

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tady se nekdo nudi..
  23. wooody

    Lidskej nevkus

    nepochopim jak to může někdo na auto nacpat... ja bych s tim ani nevyjel ze dvora
  24. wooody

    Lidskej nevkus

    du blejt velebnosti:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik
  25. wooody

    A mám nový rodný list

    bež na hlavní stranu a v žádostech
    • 39
×
×
  • Vytvořit...