Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. wooody

    Central - bliknutie smeroviek

    moje chyba, píše že má dva kabely....... zapomeň na to co řikám a normálně každej ten kabel zapoj v tom vypínači na blinkry
    • 9
  2. wooody

    Central - bliknutie smeroviek

    já to měl zhruba takto..... nekoukejte na kvalitu obrázku..... tak pokud máš dva kabely na vývod tak nejni co řešit, ale on psal že má jeden jestli se nemejlim, stejně jako sem to měl já
    • 9
  3. wooody

    Central - bliknutie smeroviek

    tak je to možná u každýho auta jinak já je musel dávat, pač když sem to dal napřímo tak mi při zapnutí blinru blikaly obě strany
    • 9
  4. wooody

    poradí mi někdo s motorem

    nebo bych zkusil ttc .......tady odkaz jiank by to mohlo bejt cokoly od jednotky po rozvody...... zašel bych na diagnostiku...... může to bejt i nějaká prkotina, třeba čidlo otáček..... to se stalo mě, ale auto předtím neškublo, ale projel sem díro a ono bylo špatně uchycený
    • 7
  5. wooody

    Central - bliknutie smeroviek

    to toho vypínače na varovný ti vede jeden plus a pak dva kabeli a každej k jednomu blinkru, takže ty musíš ten kabel co vede z tý jednotky centrálu rozdvojit na dva a ještě tam dát diody (ne světýlka) aby ti moh proud procházet jenom jedním směrem a neblikaly obě když zapneš blinkry páčkou.....
    • 9
  6. wooody

    pribeh

    a robertkem v ku*dě
  7. tak ale kamion tam byl...... sakra jak já přišel na to že ho vytlačil:myslim:myslim tak teda sry no
  8. wooody

    pribeh

    za fešnou slečnu za volantem
  9. wooody

    Alternátor

    no pokud se ložisko sekne, tak ti to může roztrhat řemen
    • 19
  10. wooody

    OT - FarmVille na Facebooku

    a já happy aquarium, farmička mě moc neoslovila
    • 36
  11. wooody

    FILMový koutek

    tedko sem dokoukal most do země terabithia, a hezčí film sem dlouho neviděl
  12. mám pocit že ho vytlačil kamion, ale nejsem si tim 100% jist
  13. wooody

    auto do 70 tisic pro sestru ?

    nebo 106 1.5 D
    • 8
  14. wooody

    Noční hlídání

    taky přeju všem peugeotakum
  15. wooody

    Alternátor

    já dával za repasi 2200Kč
    • 19
  16. wooody

    Alternátor

    jestli ten motor je stejnej jako tenhle, taky s klimou a servem, tak k tomu altiku máš přístup krásnej, na tý fotce je uplně krásně vidět z boku by měl držet na dvou nebo třech šroubech, ty povol máš ho venku... fakt todle zvládne i naprostej laik
    • 19
  17. ať je klidně dražší, ale pokud bude mít 100% čistou historii a bude ok tak si radši připlatim...
    • 30
  18. wooody

    12 V povolovač šroubů kol

    taky se mi to zdá hodně, to maj pneumatický
    • 11
  19. wooody

    Alternátor

    a co chceš jako vymontovat???? ty uhlíku v altíku??? tak logicky když sou vevnitř altíku tak altík musí pryč z auta, jako povolit dva nebo tři šrouby altíku a sundat řemen je otázka chvilky.....
    • 19
  20. wooody

    12 V povolovač šroubů kol

    docela by mě zajímalo jestli to fakt má....... kdo to testne???
    • 11
  21. no osobně bych řek že je lepší koupit auto třeba z německa od němce, tam se jezdí do servsu, ne jak v čr že to opravuje každe kdo má díru do pr*ele a ví o tom kuloví, jenomže mu támhle franta v hospodě řikal že známej známího měl podobnej problém a řešil ho takle a takhle....... nebo klidně i auto z čr ale musí mít plně dokázanou historii, první majitel a servisováno v odborném servisu........
    • 30
  22. wooody

    12 V povolovač šroubů kol

    dalši kravina na tahámí peněz..... někdy má problém to povolit pneumatická a tadle ti příkonem 12V to povolí.... zajímalo by mě jakej to má moment
    • 11
  23. wooody

    pribeh

    ...ten o tom složí krásnou písničku...
  24. jako ten hip hop, no děláte si prdellll to je uplně mrtě je taky docela mazec...... sice starý ale gut ( pozor extrémně sprosté ) [upravil dne 24/10/09 wooody]
    • 8
  25. i tohle mě dostává, sice starý ale dobrý
    • 8
×
×
  • Vytvořit...