no osobně bych řek že je lepší koupit auto třeba z německa od němce, tam se jezdí do servsu, ne jak v čr že to opravuje každe kdo má díru do pr*ele a ví o tom kuloví, jenomže mu támhle franta v hospodě řikal že známej známího měl podobnej problém a řešil ho takle a takhle....... nebo klidně i auto z čr ale musí mít plně dokázanou historii, první majitel a servisováno v odborném servisu........