U HDI Je jedno, zda 5W nebo 10W, já tam měl 5W, tak jsem ho tam zase dal. Jenom mi dalo dost práce, abych ten total sehnal. Bylo mi nabízené Texaco přímo pro HDI, ale já tomu nějak nevěřím. Starline bych tam opravdu nechtěl, toho bych se bál. Podle štítku tam snad byl Mobil1, ale předchozí majitel to vždy odvezl do servisu, oni to udělali, zaplatil a odjížděl. Podle mě neřešil, co tam dali, se vzducháčem si starosti nedělal, můj odhad, dle jeho stavu a čísla v kroužku (03) soudím, že měl najeto tak 130tkm.