Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. Nejvíc zadlužil Kalousek? V nominálu asi ano, ale v reálu ne (s přihlídnutím k GDP). Nikdo v evropě růst GDP dobře neodhadl ...
  2. Kolik byl trestík za kužel?
    • 15
  3. To moje popojíždění , ale na tom videu chybí, že jsem nakonec ten poslední kužel schodil, teď vidím, že to bylo asi jen o malý kousek Na to, že jsem s autem jel poprvé mezi kuželi to není tak hrozný, je vidět, že ostatní jsou na tom lépe
    • 15
  4. OK, tak tam Severa není, já to podrobně nezkoumal, ale tuším, že byl první na krajské kandidátce. Tak že by 39 nových tváří .
  5. Já ti to neberu, ale mé ideologie je nejblíže TOPka. Ano, v Řecku je pravice, ale ta chtěla být pořád před voliči hezká, proto si tam žili nad poměry. To, že tam jsou staří známý, s tím bych tolik nesouhlasil, krom knížete a Kalouska snad jen Severa, ostatní jsou podle mě noví, takže 38 nových tváří v poslanecké sněmovně. Jinak mě reklama nezajímá, já si to dokážu sám dobře spočítat, co je možné slíbit a co ne. Něco jsem si z přednášek o veřejných financích odnesl.
  6. Mě těší obě zkutečnosti, jenom jsem překvapen tak vysokým číslem u TOPky, ač jsem jejich příznivcem, bál jsem se nižšího počtu mandátů. Asi lidem došlo, že scénář řecka není předloha pro film.
  7. MilanF1

    306 and Girls =)

    miroja: kdybych měl nějaký ten přebytečný sval, tak jo, ale mě by to dělalo problémy ... ač má přítulka 55 kg ... stačí mi tahat pytle s cementem, ty mají alespon pravidelný tvar
    • 87
  8. MilanF1

    306 1,6 65KW versus 72KW

    U HDI Je jedno, zda 5W nebo 10W, já tam měl 5W, tak jsem ho tam zase dal. Jenom mi dalo dost práce, abych ten total sehnal. Bylo mi nabízené Texaco přímo pro HDI, ale já tomu nějak nevěřím. Starline bych tam opravdu nechtěl, toho bych se bál. Podle štítku tam snad byl Mobil1, ale předchozí majitel to vždy odvezl do servisu, oni to udělali, zaplatil a odjížděl. Podle mě neřešil, co tam dali, se vzducháčem si starosti nedělal, můj odhad, dle jeho stavu a čísla v kroužku (03) soudím, že měl najeto tak 130tkm.
    • 27
  9. MilanF1

    Zelení pomatenci opět zvítezili

    Na ty vakcíny už se zapomnělo, ted je spíš aktuálnější popílek z islandské sopky nebo u nás volby Já jsem na to dělal před 14 dny práci do školy a o prasečí chřipce se přestávalo psát od února (na iDnesu), to se nám nakazil hlavní hygienik :D ČR objednala nakonec 700 000 vakcín, tak 15% je provočkováno, co je s tím zbytkem, to netuším, těžko to někomu prodáme, když například Francie měla nadbytky (objednala 94 milionu vakcín a obyvatel má 64 milionů ) a další západní země se snaží/snažili prodat vakcínu do třetích zemí.
    • 41
  10. Tak to je fakt super, nejlepší je asi sklopená střecha za dvě sekundy , navíc přepraví tolik lidí jako minibus, to auto chci mít
  11. MilanF1

    306 and Girls =)

    Ta poslední mě dostala, nemá chybu Asi nemám fantazii, ale nikdy by mě nenapadlo nacpat ženskou do rakve, a to i z toho důvodu, že se tam nějak musí dostat, takže mi poleze po autě
    • 87
  12. MilanF1

    Zelení pomatenci opět zvítezili

    Aha, to je tedy mrzuté. Já tedy když nalívám naftu do auta, tak přes trychtýř se sítkem - hustým, voda neprojde, navíc nevylívám kanystry až do konce kvůli nějakým sr***m usazeným dole. Ted jsem začal do nafty přidávat VIF a motor už tolik neřve, asi mu to prospívá. Při nejhorším si tu starou naftu dá táta do P205 nebo do traktoru, to sežere všechno ;-)
    • 41
  13. MilanF1

    Zelení pomatenci opět zvítezili

    Jirkap: co se ti stalo, když jsi nalil starou naftu do auta? Doma mám určitě kanystr nafty ze zimy (aditivovanou) ... možná ještě někde je zastrčená stará nafta před přidáním těch bio sra**k. Bio nafta je pěkná svině, před pár lety jeden chlap co jezdil s Avií, tak tankoval jenom bionaftu, byla o dost levnější. Gumové hadice od nádrže se mi 5x zvětšily, byly ve vnitř celé obalené žlutou sračkou a zvenku lepkavé. Auto skoro nejelo. Musel vyměnit komplet vyměnit hadice a vymejt nádrž, pak na normální naftu to bylo OK. Samozřejmě to nebyl motor s přímým vstřikem.
    • 41
  14. MilanF1

    306 1,6 65KW versus 72KW

    Nevím, jaký tam byl předtím (auto máme rok, ale bylo tam 5W-40), ale nedávno jsem měnil a dal jsem tam Total Quartz 9000. Nějakou změnu jsem nezaznamenal, ale někde jsem tu četl, že s polosyntetickou by to mělo být tišší.
    • 27
  15. MilanF1

    Blizzardův Wágen - tuning :D

    Kvasky, bude to asi v tom lomu, však o předminulém víkendu jsme okolo jezdili ;-) Bylo mi to povědomé místo.
  16. MilanF1

    306 1,6 65KW versus 72KW

    Ted jsem tam ten VIF nalil (skoro prázdná nádrž) a po nějakých 40 km se mi zdálo, že auto je tižší. Nevím, zda je vhodné dávat do verzi ještě další aditivum ... to už je aditivovaná nafta.
    • 27
  17. MilanF1

    Blizzardův Wágen - tuning :D

    Vypadá to fakt dobře, možná v 17\" by to bylo lepší, ale těch 2,54 cm bych moc neřešil.
  18. MilanF1

    Blizzardův Wágen - tuning :D

    Ty 16\", cos hodil foto, jsou fakt pěkný
  19. MilanF1

    Blizzardův Wágen - tuning :D

    Tak ať tam rovnou dá 22,5 z autobusu
  20. MilanF1

    Brzdy 306

    OK, ty jsem venku neměl ... omlouvám se za
    • 16
  21. MilanF1

    306 1,6 65KW versus 72KW

    Tak pokud do toho ted dáš peníze, tak nemá moc smysl kupovat jiný auto. Někde jsem viděl graf, že s vyšším cetonovým číslem klesá hlučnost motoru a letní nafta nebude aditivovaná, tak tam zkusím přidal ten VIF + má dobrý mazací schopnosti, půl litr stojí asi 200 a ředí se to 1:1000. U mě hlučnost byla znát na volnoběh, stáli jsme vedle sebe (možná ta P307 je líp odhlučněná).
    • 27
  22. Sakra tak málo? To musela tedka proběhnout nějaká aktualizace, protože po Seči jsem se koukal, kolik je řádných a bylo tam číslo přes 500. Asi byly vyškrtnuti ti z loni, co ted nepřispěli.
    • 79
  23. MilanF1

    Brzdy 306

    Zatlačit pístek? Já jsem dělal nedávno desky na zadku a tam jsem ho zašrouboval co šel (jinak bych tam ty desky nedostal. Na druhou stranu je fakt, že se sám musí vysouvat (nemůže se točit), takže i zatlačení by bylo na místě. Já však točil, šel vcelku z lehka.
    • 16
  24. MilanF1

    306 1,6 65KW versus 72KW

    jo, v tom servisu jsem to tedka četl. Když ti to ukázalo blbou váhu, nestačilo ji jen vyčistit? Jsou přímo spreje na váhu vzduchu asi za 150 Kč (není na jedno použití). Pokud nepomůže vyčištění, až pak se shání jiná. Já taky nejsem na 100% spokojen, motor mám o dost hlučnější než známej s P307 se stejným motorem a má najeto stejně. Zkusím přidat VIF do nafty, zda se to uklidní. Předtím jsem taky jezdil s atmosférou, to bylo o něčem jiném ... motor z P309 asi těžko přendám ... je totiž v super stavu, přežil kasli.
    • 27
  25. MilanF1

    306 1,6 65KW versus 72KW

    Já si taky myslím, že něco nemá v pořádku. Já jezdím pod pět, ale řekl bych, že normální řidič musí jezdit maximálně za 6. Šest mi to žralo v zimě při těch mých couračkách a studených startech, však víme, jaké byly mrazy. Píše, že má měněnou váhu, tam mohla být zrada, uvidíme, kolik mu vyjde ted.
    • 27
×
×
  • Vytvořit...