Stibto: tak už vím, proč fotky předěláváš do odstínů šedé
Já budu muset ale ještě trochu stříknout pátý dveře, bylo to bourané, je to parádně vyklepané, ale když jsem to leštil, tak mi ta šedivá zůstávala na hadru, navíc má trochu jiný odstín a není to dokonale stříknuté (trochu to rezaví). Hold si někdy budu muset najít čas, abych tomu dal trochu lesk.
Foto: pod stěračem
[upravil dne 19/6/10 MilanF1]