Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    spojka 306 - vyřešeno a pomohlo

    gratulace, žes to vyřešil alespon ji nemusíš měnit
    • 15
  2. MilanF1

    solární bouře

    Díky Kurte, mobil tedy vyhazovat nebudu
    • 20
  3. Pokud je prasklý, tak to stojí za uváženou, já ho mám jenom odřený, ale kdyby bylo jako nové, tak by nemělo takovou cenovku, za kterou jsme to kupovali.
  4. Já s tím nárazníky rozhodně nic dělat nechci, je to kus plastu, to nekoroduje, maximálně bych to nechal polepit folií. Ty páté dveře bych měl trochu poševcovat. Tak já to nenaboural, ale předchozí majitel, ale viděl jsem na vlastní oči ... pekař to nedobrzdil
  5. MilanF1

    Servis po koupi ojetého auta

    Souhlas s Medvědem. Rozvody určitě udělat v servisu. Jinak filtry a olej si člověk může udělat sám, když má trochu prostoru (vím, že to jde udělat i před panelákem na parkovišti, ale to není tak praktické).
    • 20
  6. Stibto: tak už vím, proč fotky předěláváš do odstínů šedé Já budu muset ale ještě trochu stříknout pátý dveře, bylo to bourané, je to parádně vyklepané, ale když jsem to leštil, tak mi ta šedivá zůstávala na hadru, navíc má trochu jiný odstín a není to dokonale stříknuté (trochu to rezaví). Hold si někdy budu muset najít čas, abych tomu dal trochu lesk. Foto: pod stěračem [upravil dne 19/6/10 MilanF1]
  7. Bratr:
  8. MilanF1

    Servis po koupi ojetého auta

    Nákup na netu může být levnější, ovšem pokud je servisák tvůj známý, tak tě na dílech nenatáhne, navíc má určitě slevy u různých firem - Autokelly, Elit atd. Navíc když bys kupoval po různu ty díly, tak budeš platit několikrát poštovné.
    • 20
  9. Souhlas, navíc ta s kulatýma mlhama V mém žebříčku na druhém místě je 406 restyl
  10. Omlouvám se za přední nárazník, nevypadá moc k světu, hold má za sebou deset let.
  11. a
  12. Zástěrky, ano, ty tam musím po roce zase dát. Při jízdě po mokré dálnici se mi furt zasírá zadní okno. Ale uvidím, jak budou vypadat u mě, nejspíše budou ještě originál. Přidám ještě foto mého vozu. [upravil dne 19/6/10 MilanF1]
  13. Na tu brzdu jsem přišel, až když mě to přestalo bavit, takže jsem to vždycky jezdil na plný pecky.
    • 20
  14. Já to nevím, ale koukám k autokelly na díly a chladič klimy by měl být stejný u těchto motorů: 2.0 16V (1997ccm/100kW/136HP) [08/00-05/04], 2.0 16V (1997ccm/99kW/135HP) [01/99-08/00], 2.0 HDi 110 (1997ccm/79kW/107HP) [08/01-05/04], 2.0 HDI 110 (1997ccm/80kW/109HP) [06/98-08/01, 2.0 HDI 90 (1997ccm/66kW/90HP) [02/99-05/04], 2.2 HDi (2179ccm/98kW/133HP) [03/00-05/04]. Platí to pro tento produkt (nejlevnější) http://www.autokelly.cz/#PATH=3761801;1088;151323;204450;597555;597561|CT=5|PCT=4|CUR=0|PGS=20|PT=0|PDID=28318|PDPID=28318|PVT=1|SHT=0|SD=0|ST=0| Snad jsem pomohl, možná někdo zasvěcenější poví více.
  15. MilanF1

    zkrat pri startovani

    Tátovi taky cvaká starter, ale tak vždycky chytí, někdy až na potřetí. Buď cívku nebo ukostření je v háji, ale vzhledem ke stáří auto ho to moc netrápí
    • 11
  16. MilanF1

    solární bouře

    Chepp: nech si svůj nápad patentovat, aby tě někdo nepředběhnul
    • 20
  17. Máš to fakt pěkný, chválím. Jenom ta červená podznačka se mi tolik nelíbí ... asi nebyla už černá ...
    • 56
  18. MilanF1

    Len sa chcem pochvalit

    Gratulace, já to mám bohužel ještě daleko ... navíc jsem se dneska dozvěděl, že mi další předmět nevyšel , proč jsem si sakra vybral tak těžkou školu
    • 43
  19. MilanF1

    solární bouře

    Tak jsem na to zvědavej, zda se to vyplní. Ale máme tři roky čas si odvykat od elektronických blbostí.
    • 20
  20. dolly: ty oči mají asi opravdu přimhouřený, proto nedávají pozor.
    • 24
  21. Asi to berou tak, že tam není semafor, tak mám přednost. Vypadá, že do těch křižovat vždycky vlítnou bez přibrždění ... Ještě že nežiju v číně ...
    • 24
  22. Když nezaparkuje ani sem, jak musí parkovat mezi dvě svislé čáry ... to se tam zákonitě trefit nemůže...
    • 16
  23. MilanF1

    spojka 306 - vyřešeno a pomohlo

    Mně taky zabírá výše, ale neřeším to. Klouže ti spojka? Pokud ne, taky bych to nechal být. Seřízení, no nevím, na P309 jsme to štelovali, ale posouval se celý pedál.
    • 15
  24. To druhé video je lepší
  25. Tak jsme se všichni zdokonalili v ovládáni myši, díky šaldo za trenažér
    • 20
×
×
  • Vytvořit...