Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. Mám dotaz z oblasti bankovní, snad někdo poradí, třeba nějaký právník, nebo zaměstnanec banky Známí řeší problém. Mají byt, kde není doplacená hypotéka (800 000 Kč) a chtějí do rodinného domu. Mají vyhlídnutý jeden za 1 500 000 Kč, jenže je na něm exekuční příkaz (majitel dluží finančáku, sociálce, bance ... celkem za 290 000 Kč). Realitka jim řekla, že musí nejdříve složit hotově 290 000 Kč, aby mohla být nemovitost odblokována k převodu, až potom jim banka poskytne hypotéku na nemovitost. Zdá se nám to jako blbina, proč banka nepůjčí celou požadovanou částku a ve smlouvě bude zakotveno, že na nemovitosti bude hypotéka. Sehnat těch 290 000 Kč není sice jednoduché, ale dalo by se to, jenže může se stát, že v pondělí uhradí dluh a majitel si ten den něco koupí a nemovitost a v úterý bude opět zastavena, dluh bude mít uhrazen a bude vysmátý. A nebo prostě po uhrazení dluhu řekne, že to neprodá. Ač bude sepsána nějaká smlouva, tak by se o ty peníze museli soudit. Navíc jim bylo řečíno, že když budou chtít prodat ten svůj byt, tak nový majitel musí v hotovosti zaplatit těch 800 000 Kč - by mě zajímalo, kdo je má doma v šuplíku. Poradí někdo, jak to v těchto situacích funguje?
    • 12
  2. MilanF1

    klimatizace strata

    To musí vydržet víc jak rok, alespon tři roky musí nápln vydržet. Asi někde utíká ...
    • 50
  3. MilanF1

    Máte doma psa?

    elton:
    • 19
  4. MilanF1

    Revizor

    Stejně není vyjimkou, že revizoři (tedy v Praze v metru) jsou často s veřejnými činiteli ...
    • 21
  5. Škoda té atmosféry, jsou to největší držáky. A jak je to s tou ekologii, i v roce 2005 se dávali do Partnera, takže Euro 3 to má určitě, nevím od kdy platí čtyřka. Superb 1,2 ... zní to fakt blbě, ale proč ne ...
    • 36
  6. MilanF1

    co je toto za konektor 306 r.v. 2001

    V sekci 306 jsme na to asi přišli + jsem byl zkoumat. Ten mokrý konektor bude k CD měnici. Modrou kostičku mám u rádia, je to osmižílový a je stejně omotaný - jak izolačkou. Navíc to umístění pod sedačkama je OK, je dostatečně dlouhý, aby šel natáhnout do kufru. Rádio mám však jiné a měnič taky /pioneer/, jak tam ale natáhnout kabely od rádia. Přístrojovka se mi kuchat nechce a pod koberečky taky nechci koukat. U P309 to bylo jednoduchý, rádio bylo dole a bylo to tažené pod prahovými lištama ...
    • 25
  7. Tak modrej osmižílák stejně omotaný je jako jeden konektor do rádia+u toho je dvoužílový (asi ovládání pod volantem). Barva konektoru sedí, bude to na CD měnič, hlavně, že mám měnič pioneer ... jenom nevím, kudy do kufru natáhnout kabely od rádia
    • 10
  8. To bude ono, nějaký modrý podobný jsem měl u rádia, jdu se tam kouknout, zda je stejný
    • 10
  9. MilanF1

    co je toto za konektor 306 r.v. 2001

    abio, nehodil jsi to foto do špatného vlákna, není to k tomu centrálu?
    • 25
  10. MilanF1

    co je toto za konektor 306 r.v. 2001

    Mně do oka nic nepadá, nemám tolik prachu pod sedačkama
    • 25
  11. Malým objemem bych spíše nazýval 1,2 nebo 1,4. Pokud se nepletu, tak se dělali (nebo možná dělají) 1,4 HDI s 66kW, tuším, že to byl 16V a bylo v C3, pug měl smůlu. A to je motor z roku 2003, tak nevím, proč se bát 1,6 80 kW. Samozřejmě nic proti tomu, že to není nejpovedenější motor od PSA, sám ale nemám zkušenost. Zlatá atmosféra
    • 36
  12. jj, vím, už to řešíme v sekci servis
    • 10
  13. MilanF1

    co je toto za konektor 306 r.v. 2001

    To je pravda, nepřekáží, ale asi pro srandu králíkům tam nebude. A navíc proč pod zadníma sedačkama ... tam je snad jenom čerpadlo v nádrži, ale od toho kabely vedou jinudy.
    • 25
  14. MilanF1

    co je toto za konektor 306 r.v. 2001

    Tak jsme na tom stejně, před chvílí jsem stejný dotaz hodil do sekce 306: Taky ho nemáš zapojený?
    • 25
  15. ...
    • 10
  16. ...
    • 10
  17. ...
    • 10
  18. Odklopil jsem zadní sedáky a je tam nějaký kabel, který není nikam připojen. Je na něm logo Peugeot/Citroen + nějaký štítek, viz foto. Pod sedákem byla taky nějaký štítek, ale zda patří k tomu, nevím. Může mi někdo říci, k čemu to vůbec je? Nikde jsem nic nenašel, kam by se to mělo zapojovat.
    • 10
  19. MilanF1

    Máte doma psa?

    Psa naštěstí nemáme ... Přítomnost pomocníka v autě bych pochopil, kdyby ovzdušnoval brzdy, ale při oleji snad pomocník není potřeba
    • 19
  20. MilanF1

    Chvenie volantu pri 130 km/hod

    Ano, brzdové kotouče, když se přehřejou tak se mohou zkroutit.
    • 30
  21. MilanF1

    306 GTi-6 r.v. 2000, 120kW

    Volant si budeš brát s sebou? Tos mi připomněl Mr. Beana , jak šel na picknick.
  22. Jindra73: Já do budoucna plánuji, že si pořídám právě tento motor (nebo ten slabší 66kW - já tolik ten výkon nepotřebuji). Asi tak v roce 2003, když PSA vyrábělo jen 1,4 HDI a 2,0 HDI, VW na tom bylo stejně, jsem si říkal, že ideálním motorem pro výkon, spotřeba, povinné ručení bude 1,6, no a PSA mému přání vyhovělo, VW taky na to přišlo, že každý nepotřebuje mít dvoulitr. Radek: Já mám o sto víc, ale taky spokojenost. Jenom tedka řeším problémy s klimou, ale i bez ní se dá jezdit ...
    • 36
  23. MilanF1

    klimatizace strata

    Díky za postřehy. Já do toho fakt moc prachy cpát nechci ... to raději budu jezdit bez ní na okénkovou klimu. Jenom dotázek, jak vyzkouším, zda tlakové čidlo je OK - abych nemusel plnit, tedy nějakou radu zadarmo.
    • 50
  24. MilanF1

    piskanie od l.p .kolesa

    Já to uložení budu rozebírat o víkendu, nebo příští týden, určitě dám vědět, zda to tím bylo ... ale běda jest-li ne, stálo mě 1200 Kč
    • 11
  25. Radku, aby to nebylo tím, že Golf čtyřkovej má spíše konkurenci ve 307, 306 je konstrukčně starší - ale já si nestěžuji. Nechci ale hanit Němce, jistě mají své kouzlo.
    • 36
×
×
  • Vytvořit...