50 kWh za den? Sice nevím, v jak velkém sídle sídlíš, ale vychází mi to na 7500 Kč měsíčně (50*5*30) při 5 Kč na kWh. Spotřebu televize ti již kolegové spočítali, tak si ji odečti ... zbytek je spotřeba domácnosti.
Když tu domácnost rozeberu, tak já zhruba kalkuluji s tím, že běžný spotřebič mi žere měsíčně 30 kWh (lednice, pračka, myčka (my nemáme, ty určitě ) - u lednice mám v papírech psáno spotřebu 0,89 KWh za den, mě díky přístroji vyšla 0,66 kWh/den) ... sporák máme kombinovaný, elektrický bychom ani nechtěli.
V neposlední řadě tu je PC - světe div se, ale to je žrout jako ***. Do nedávna jsem fungoval na šestiletém stroji, co měl v klidovém režimu (office) spotřebu přes 200W (v zátěži - hry - až 280W) + starý monitor CRT 100W - hodiny strávené před obrazovkou jsem nikdy raději nepočítal. Nynější PC (s procesorem Atom - a pochopitelně slabší, než to starší) papá 45W + 22\" LCD 25W (snížená úroven podsvícení, na max. to je 45W).
A ještě dodám odběr, který máme díky pohotovostním režimům všech přístojů v obýváku (PC, TV, STB, modem, repro ...) 40W - to beru jako daň za komfort (u modemu si při resetu znovu nespustí Wi-Fi, musím ručně nastavit). 40*24 = 1kWh = 5 Kč denně. Ale kde máš těch 50 kWh, to nevím.