Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. Ale no tak ... však je skoro prosinec, tak sníh se dá očekávat - v centru Prahy poletuje bílé neštěstí stále. Výšku nevím, protože venku se neučí. Mě by spíš zajímal jak byl vysoký člověk včera ve zprávách na Nově, když 30cm sněhu mělo být po kolena a dalších 50 cm (co mělo napadnout) měl mít nad břichem Asi tam poslali nějakého trpaslíka
  2. Sakra, pěkná lokalita, navíc blízko, rád bych jel, ale v tomto období mi nejspíše budou vrcholit zkoušky Pokud bych to časově zvládal, přijedu!
  3. Dundee: mě tolik ta bílá potvora netrápí, ale ne, aby to bylo jako loni, nevěděl jsem kam ho dávat a kupodivu i v nížině se dlouho držel.
  4. V pět ráno bylo asi jen 5 cm sněhu, nic hrozného, jen chvíli trvalo než jsem si vyházel vjezd a za chvíli stejně trochu zapadal a stále padá a stále padá. Při mé pár kilometrové cestě jsem potkal jedno auto v příkopě, ale nic jiného, protože podklad byl mokrý (místy přimrzlý) - nebylo prohrnuto ani posoleno Věřím, že i ostatní máte podobnou nadílku, která nás řidiče nezaskočí ... desítky cm sněhu ať si nechají na horách
  5. Spíše pro pražské silničáře nebo alespon v jeho okolí. Já jen doufám, že pojedou vlaky, jinak nevím, jak se do té školy dostanu a do centra Prahy se mi autem opravdu nechce
  6. Myslím, že slibovali 5-20, hory až 50. Hlavně, že nás média krmí tím, že bude kalamita, když může napadnout jen 5 cm ... u nás zatím večerní přírůstek 3 cm.
  7. U nás padá cosi bílé nebe ... ráno v pět budu vyjíždět, tak uvidíme, jaké to bude
  8. Tak u nás od 20:00 poletuje sníh, ale trvalo dlouho než se usadil na \"zelených plochách\", silnice při pohledu z okna je mokrá - ráno bude pěkná klouzačka, ještě, že je sobota.
  9. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Folie že jsou ranec, ani bych neřekl. Pokud máš tonovaný okna, jako že máš , tak dopředu nic dát nemůžeš (jedině čiré bezpečnostní), takže když odečteš přední okna, tak to tak hrozná cena není. Pokud si na to troufneš sám, jde to taky udělat - nejhorší je zadní okno, protože ho lepíš jakoby nahoru. Sám jsem je dával na P309 a jeden balík mi zbyl ... že bych si je nandal na jaře na auto
  10. MilanF1

    a je to tu.....

    Díky za info. Dneska však byl v Praze a stavil se v AK a za 120 Kč koupil lůj na pryže. Takže by to mělo být OK. Jenom tam bylo lidí jak na vánočních trzích , to jsem tam byl v 11:15. [upravil dne 26/11/10 14:23 MilanF1]
    • 57
  11. MilanF1

    Skladování mobilu a baterie

    THC ... já ani pořádně nevím, co to je. Něco jsem slyšel o \"Jabku\", ale to by nebylo nic pro mě. navíc dotykový display Taky když vidím i ty dnešní mobily, včetně Nokie, ten design mi tolik nesedí, ale přijde mi, že se vytrácí i kvalita. Nejlíp se SMS píšou na starých Nokiích /viz 3310 - ač jsem si sám neměl/.
    • 16
  12. MilanF1

    Skladování mobilu a baterie

    jak psal woody, 6230i je super telefon a rád si ho koupím znovu až odejde (to u mě zas tak žhavé nebude). Nicméně je to asi těch 8 let zpátky, kdy jsem si oblíbil právě 7210 - kvůli designu. A ted mi ruplo v bedně a koukl na aukro, byl tam tento jediný a v nádherným stavu, stál mě 200 Kč. Já na tom nevidím nic špatného, že budu mít v záloze tento telefon. Já stejně potřebuji jen volat a psát SMS, na nic víc telefon nepotřebuji. Jinak všechny telefony, co jsme v rodině měli, jsou pořád funkční - první mobil Dankal (vysouvací anténa, ani nevím, kde skončil), poté 5110 - nezmar , vydržel všechno (nepoužívá se), 3410 - stále běhá, jenom byl kupován nový kryt po pádu ze 3 metrů na železnou hranu, 3510i - taky mu nic není, jenom se ošoupávaly tlačítka ... nikdy jsem s Nokiema neměli problém, tak nevidím důvod, proč si nesplnit dětský sen a nekoupit si nádhernou 7210. Já nepotřebuji foták, kameru, videohovory, internet či něco dneska moderního ...
    • 16
  13. MilanF1

    Skladování mobilu a baterie

    Telefon je ve vitrýně v obýváku, tedy při pokojové teplotě, mráz studené kapsy na kalhotách jen tak nepozná Hold jsem se do ní zamiloval a bylo by mi jí líto, kdybych ji měl tahat po kapsách , ač tedy 6230i po více než pěti letech vypadá velmi dobře - nikdy jsem ji v krytu neměl.
    • 16
  14. MilanF1

    Skladování mobilu a baterie

    OK, díky za rady
    • 16
  15. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Tak ty moje letní jsou pět let starý, nějak bych to neřešil. U zimních asi ano. Na P309 jsem jeden čas měl originální rezervy 309/205, takže přes 20 let starý, nešel utáhnout volant, gumy byly fakt tvrdý.
  16. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Nešli, mají prostě jiný tvar. ofuky 309=205, ale na 306 nejdou. Taky bych rád cyclony ... ale mám taky 14\" v TP, navíc mám dvě sady plechů. Letní gumy mám 4-5 mm, kupoval jsem je loni s podobným vzorkem ... najel jsem na nich asi 8 000 km a ubylo asi 0,5mm takže nic. PS: stály mě 800 Kč
  17. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    alu kola by se mi také líbily, ale nejdu do nich, opět jen design. Třeba potahy mají svoji funkci, proto je taky mám, ač sedačky mám pěkné (ty samé jako ty). Co se týče ofuků, ty beru jako funkční prvek, v dešti pootevřít okno - super věc Sám jsem je měl na P309, bohužel na 306 nešly, tak jsem je poslal do světa.
  18. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    To já na pravé zadní liště mám ulomený jeden zobáček, takže trochu plandá. Ale nějak to neřeším. Stříška by se mi taky líbila, ale je to jen optická úprava, takže mě to tolik netrápí
  19. MilanF1

    Peugeot 309 GTI Magic

    Garáž bude mít asi velkou ... já bych to tipoval na bývalou zemědělskou usedlost na kraji Prahy
    • 97
  20. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Stříška, hezký, do toho bych se jen tak nepustil - kvůli financím. Jedině sehnat nějakou ve stříbrné barvě Andreww: máme tu komorní atmosféru, tak debatujeme , ale kdokoli jiný je vítán
  21. MilanF1

    Skladování mobilu a baterie

    Já jsem dneska měl v ruce (přišla nová simka s O2 Felicia) ... telefon s baterií uvnitř stál ve vitríně asi 1/2 roku a baterie hlásí \"všechny čárky\". Počkám ještě na názor někoho jiného. Ale taky si myslím, že bude lepší baterie mimo mobil. PS: mefe, máš úžasný obrázek pod jménem [upravil dne 25/11/10 13:54 MilanF1]
    • 16
  22. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Koukám samé investice, pro letošek snad konec, ne? Já jsem na ten můj problém přišel - relé u zadního stěrače, koupil jsem funkční od Ferryho za 250 Kč. Jinak svoje vlákno bych měl taky oživit, ale fota nová nemám, navíc nyní je auto dosti špinavé PS: líbí se mi, jak si pořád hraješ se svojí fotkou u profilu, mě by to nebavilo ... já jsem jenom strávil čas při dělání gifu
  23. Mám malý dotázek. Nedávno jsem si koupil starší Nokii 7210, ale v TOP stavu, šuplíková záležitost, když celková doba hovorů je jen 3,5 hodiny, to snad mluví za vše, ne? Na mojí pětiletý 6230i mám 100 hodin. Myslel jsem si, že tu 7210 budu používat, jenže je tak krásná a ta 6230i je ještě funkční, tak je nyní ve vitríně a táží se, jak jej skladovat. S baterii uvnitř nebo ji raději vyndat? Baterii kupoval předchozí majitel úplně novou. Nechci, aby baterie byla za 2 roky KO.
    • 16
  24. MilanF1

    Peugeot 309 GTI Magic

    Vypadá fakt suprově a jen toho lvíčka hýčkej PS: u první fotky jsem si říkal: \"Tak tohle auto svět neviděl\". [upravil dne 25/11/10 12:38 MilanF1]
    • 97
  25. MilanF1

    a je to tu.....

    Přimrzly ke gumě? ... to já měl včera večer, už něco na to začínám shánět.
    • 57
×
×
  • Vytvořit...