jak psal woody, 6230i je super telefon a rád si ho koupím znovu až odejde (to u mě zas tak žhavé nebude). Nicméně je to asi těch 8 let zpátky, kdy jsem si oblíbil právě 7210 - kvůli designu. A ted mi ruplo v bedně a koukl na aukro, byl tam tento jediný a v nádherným stavu, stál mě 200 Kč. Já na tom nevidím nic špatného, že budu mít v záloze tento telefon. Já stejně potřebuji jen volat a psát SMS, na nic víc telefon nepotřebuji. Jinak všechny telefony, co jsme v rodině měli, jsou pořád funkční - první mobil Dankal (vysouvací anténa, ani nevím, kde skončil), poté 5110 - nezmar , vydržel všechno (nepoužívá se), 3410 - stále běhá, jenom byl kupován nový kryt po pádu ze 3 metrů na železnou hranu, 3510i - taky mu nic není, jenom se ošoupávaly tlačítka ... nikdy jsem s Nokiema neměli problém, tak nevidím důvod, proč si nesplnit dětský sen a nekoupit si nádhernou 7210. Já nepotřebuji foták, kameru, videohovory, internet či něco dneska moderního ...