Samotné díly moc nestály, ale dělal jsem to na dvě etapy, takže přesné ceny nevím. Nejspíše budeš mít vymlácení zadní silentbloky, ty jsem měl na kaši. Přední asi byly ještě originál a na oko vypadaly dobře, ale vůbec se jim nechtělo ven, byly přirezlé. Raději jsem dal ale nové. Moc jsem do toho investovat nechtěl, tak jsem v AK koupil Starline. Takže koukni do jejich katalogu a odečti asi 26% . Jenom dodám, že přední jsou na každé straně dva. Jo vlastně na jedné straně mám SWAG, protože jsem blbec koupil jeden přední silentblok (namísto dvou), servisák je tam náhodou měl koupený na svoji 306ku
Výměna zadního silentbloku je i v sekci Udělám si sám. Já s tím jel k mému \"servisákovi\" a na zdviži se to dělalo lépe.
Já lana musel měnit, protože jedna strana nebrzdila a druhá tak napůl. A když jsme je vyndaly ... no ty vypadaly