Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    Andreww 306 1.8 16V

    Já mám tuhle stříbrnou, ale po oloupání by byla asi taky bílá (spíše krémová). Foceno nyní s bleskem, takže kvalita nic moc.
  2. MilanF1

    Zlute xenony

    Jsem na tom stejně jako oni, nemají skladem a objednali to. Do 14 dnů by to měli mít.
  3. MilanF1

    Auto pro bráchu

    Teď tu v inzerci byla pěkná 306ka, ale už je prodaná. Samozřejmě jsem ji neviděl na živo, ale dle fot vypadala dobře. U Pugu asi krom 306ky nic ... 307 už jsou dražší.
  4. MilanF1

    Auto pro bráchu

    306 HDI, 406 HDI? Ty by nepřicházely v úvahu? Z fábie mám fóbii
  5. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Na rameni je jeden zadní (B) a dva přední (C,D).
  6. MilanF1

    Jaffa's PUG 106 GTi

    Pěkný vozítko
  7. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Já v tom starlinu takový problém nevidím ... ale jako brzdy bych to nedal. Já pořád hledám, co mi na předku klepe a už jsem vyměnil skoro všechno ... kdybych dával třeba MOOG, tak by mě to vyšlo mnohem, mnohem dráž. Třeba tyčky stabilizátoru jsem měnil, ale ty neklepaly a dávat MOOG za 600 Kč (2x), to by mě hodně vycucalo.
  8. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Samotné díly moc nestály, ale dělal jsem to na dvě etapy, takže přesné ceny nevím. Nejspíše budeš mít vymlácení zadní silentbloky, ty jsem měl na kaši. Přední asi byly ještě originál a na oko vypadaly dobře, ale vůbec se jim nechtělo ven, byly přirezlé. Raději jsem dal ale nové. Moc jsem do toho investovat nechtěl, tak jsem v AK koupil Starline. Takže koukni do jejich katalogu a odečti asi 26% . Jenom dodám, že přední jsou na každé straně dva. Jo vlastně na jedné straně mám SWAG, protože jsem blbec koupil jeden přední silentblok (namísto dvou), servisák je tam náhodou měl koupený na svoji 306ku Výměna zadního silentbloku je i v sekci Udělám si sám. Já s tím jel k mému \"servisákovi\" a na zdviži se to dělalo lépe. Já lana musel měnit, protože jedna strana nebrzdila a druhá tak napůl. A když jsme je vyndaly ... no ty vypadaly
  9. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Silentbloky mám měněné, i tyčky stabilizátoru, tam bych problém mít neměl. Všechno mám v cajku, takže se nebojím. I nové lanovody ručky Taky bych měl být způsobilý
  10. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Gratulace, mě to čeká za měsíc
  11. MilanF1

    Startovaní

    jaký máš motor? Bez toho je to plácání do vody ...
  12. MilanF1

    Spotřeba HDI

    Já to taky porovnám ač to nemá moc význam. P309: Léto/Zima - 4,5/5. P306: 4,8/6,2 Jezdím pořád víceméně stejné trasy. Minulou zimu jsem jezdil před výměnou filtrů (ty vypadaly ) spotřebu jsem pod sedm nedostal. Takže za výměnu by to možná stálo. Bavlněný ... já toho tolik příznivcem nejsem, ale to už je na tobě.
  13. MilanF1

    Andreww 306 1.8 16V

    Já se tím netajím, řešil jsem to i zde na foru Denní svícení a žluté H1 do mlhovek
  14. MilanF1

    Andreww 306 1.8 16V

    takový blázen do uklízení nejsem, ale v pátek jsem váhal, zda auto neumyju, nakonec jsem se na to vyfláknul, když je všude mokro. Já čekám na dvě zásilky a budu se brzy válet pod předním nárazníkem
  15. MilanF1

    Andreww 306 1.8 16V

    pěkně se ti to leskne
  16. MilanF1

    cira svetla 306

    old? já to mám ze stránek autostyle.cz a jejich holandského katalogu. Zde je screen.
  17. MilanF1

    cira svetla 306

    Myslíš něco takového? Cena 65€. Jinak já taky zůstávám u originálů ...
  18. MilanF1

    FAP-off

    Byny, koukni sem http://www.peugeot-club.com/forum/forumdisplay.php?fid=135 tady je pro to přímo vlákno. Ale zde na foru jsem nezaznamenal, že by s tím byl problém. Kdyžtak kontaktuj strakiho nebo ppčko (http://www.peugeot-kly.cz/index2.php?action=fapoff) ten je od Mělníka.
  19. MilanF1

    Zlute xenony

    Díky za info. snad je budou mít skladem a vyzkouším. Jenom já v potkávačkách mám obyčejný H7 a za mokra v noci jsem viděl kulový. Sice bílé mlhy trochu pomohly, ale v lese se víc jak 60 jet nedalo
  20. MilanF1

    Zlute xenony

    Venku nemrzne, ne? Vem hadici, pokrop silnici a můžeš jezdit (pokud neprší ). Ale když Edisone říkáš, že tobě to svítí dobře, tak snad i já budu spokojen.
  21. MilanF1

    Zlute xenony

    Tak uvidím, jaké to bude v mlhách, ale nepotěšil jsi mě
  22. Díky moc, to se mi hodí
  23. Jasně, takže zjišťovat dle VIN, aby byla jistota.
  24. restyl je od 97, ale v modelech 97 je DO ještě rádiový (viz ten link, co jsem dával - to bylo kombi, nebo andreww má 306 new model 97 a taky tam měl infra). Proto si myslím, že až MKIII mělo radiový. Já vlastně rezervní klíč mám, ale bez immo /jen planžetu/ - takže nenastartuji. Kouknu po nějakém klíči, snad to půjde.
  25. MilanF1

    Zlute xenony

    Takže jsem našel toto: http://omsa-line.tuning.sk/dokument-ziarovky-zlte-zlta-yellow-goldvision-autostyle-h4-h7-h1-h3 Svítivost tedy 3 000 K, takže by to mělo být OK.
×
×
  • Vytvořit...