já to měl na celé odpoledne.
Nejdříve najít, kde v pojistkovce je proud až po klíčku. A když jsem na to přišel, tak jsem řešil, jak to zapojit. Musel jsem dokonce kaslík, kde jsou pojistky pod kapotou, vyndat (i baterka musel ven). Druhý kábl jsem natáhl od parkovačky (tam to bylo pokus/omyl, co je plus a minus). Mám to bez jakéhokoli relátka.
Předem jsem si vše připravil (spájel kabely, byly bez konektorů - levná sada z aukra). Vedle chladiče jsem světla spustil dolů na zem. Vytáhl jsem to před mřížku a přichytil (světla jsem protáhl skrz mřížku, protože je prasklá - jinak bych musel stříhat kabely).
Nárazník opravdu dolů nešel. Kdybych ho sundal, tak bych určitě kabel natáhl lépe, ale proč si přidělávat práci.
Zítra kdyžtak nafotím bez blesku (ta moje fotka je sice večer, ale s bleskem).