Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    pomoc-alarm (levý sloupek)

    Já jsem nikdy komponentální repro nedával do auta, takže nemohu posoudit velikost repráku. Ale psal jsem, že to může být čidlo ...
  2. MilanF1

    pomoc-alarm (levý sloupek)

    Tak teoreticky to může být připojené na zadní, ale pokud to je výškáč, tak ve dveřích bys měl mít \"basák\" a někde i ... sakra jak se té krabičce říká, co rozděluje frekvence ... no prostě krabičku. Té stačí jen přívod pro přední repro a ona ten signál rozdělí. Zadní bys měl mít klasicky dozadu a v kufru nalevo nad kolem kulatý konektor ... No pokud to auto bylo vybavené zadními repráky od výroby. Nevím, ani jaký máš ročník. Ale vzhledem k těm samým redukcím a přechodkám doporučuji natáhnout nový kabel od rádia přímo dozadu. Já jsem ho natáhl, nechtěl jsem sundavat lišty u dveří, tak jsem to natáhnul pod středovým tunelem a pod zadníma sedačkama (vzadu na zemi mám kabel - stejně tam málokdy někdo sedí).
  3. MilanF1

    pomoc-alarm (levý sloupek)

    Vypadá to na výškáč ... pohybové čidlo alarmu to asi nebude ... kabely budou vytažené asi sloupkem, tedy pod tím plastem. Proč to potřebuješ vědět? Chystáš se modernizovat sound?
  4. U 306 se servisní historií budeš mít problém. Je to už 10-12leté auto. Nemusí tam být vůbec nic (již není archivováno) nebo jen údaje z prvních dvou let (záruka). Já tam měl jeden údaj, a to z roku 2001 při 20tkm. Zbylých 8-10 let můžeš jen tipovat. Dle VINu můžeš zjistit barvu, výbavu atd (z výroby), takže když je to skládačka, stříkaný, tak se to poznat dá. Já pořizoval P306 před dvěma lety a měla naběháno reálných 230tkm, kupováno od 60letého souseda
  5. MilanF1

    Mapa členů

    Já to napíšu natrvdo, proč nechci uvést bydliště. Aby si mě někdo tady neočíhnul a třeba mi nečornul auto. Ze zdejších příspěvků se dá vydedukovat, zda tu jsem. Podobně i se srazem, když jedu na sraz, tak doma nejsem ... Možná je to moc sci-fi, ale nechci se do toho pouštět. Snad to chápete.
  6. MilanF1

    Mapa členů

    godzila: Já jsem to psal Kurtovi přes SZ, nevěřím sociálním sítím. Pokud by tam měli přístup jen řádní členové klubu (nechci tím diskriminovat neřády), tak by mi to nevadilo. Ale přecijenom sem může každý, tak nechci uvádět přesnou obec bydliště (není zas tak velká). Kdybych byl z Plzně jako ty, tak v profilu tu Plzeň mít budu. O věřitele nejde, nic nedlužím [upravil dne 13/1/11 21:43 MilanF1]
  7. MilanF1

    Mapa členů

    jj, mám tam i internet a neprší tam, takže spokojenost
  8. MilanF1

    Mapa členů

    Taky jsem poslal SZ, nicméně na mapě nechci mít přesné bydliště, snad mi Kurt vyhoví
  9. fakt super reklama a ten chlap to bral docela normálně Já bych se taky snažil dělat jakože nic ... jenom bych se cítil dost trapně
  10. já to měl na celé odpoledne. Nejdříve najít, kde v pojistkovce je proud až po klíčku. A když jsem na to přišel, tak jsem řešil, jak to zapojit. Musel jsem dokonce kaslík, kde jsou pojistky pod kapotou, vyndat (i baterka musel ven). Druhý kábl jsem natáhl od parkovačky (tam to bylo pokus/omyl, co je plus a minus). Mám to bez jakéhokoli relátka. Předem jsem si vše připravil (spájel kabely, byly bez konektorů - levná sada z aukra). Vedle chladiče jsem světla spustil dolů na zem. Vytáhl jsem to před mřížku a přichytil (světla jsem protáhl skrz mřížku, protože je prasklá - jinak bych musel stříhat kabely). Nárazník opravdu dolů nešel. Kdybych ho sundal, tak bych určitě kabel natáhl lépe, ale proč si přidělávat práci. Zítra kdyžtak nafotím bez blesku (ta moje fotka je sice večer, ale s bleskem).
  11. MilanF1

    DIOXIN-už jsme ho sež.....

    Já to poznám až časem, kdy vyndám maso z mrazáku a připravím jej. Nicméně na začátku ledna jsem snad žádné vepřové nekupoval, takže bych tu s Vámi měl ještě nějaký čas býti [upravil dne 13/1/11 20:07 MilanF1]
  12. Díky. Svítí to docela slušně. Nicméně za snížené viditelnosti s tím jezdit nesmím, takže to je v podstatě fuk. Ale je fakt super, že se to rozsvěcí samo
  13. MilanF1

    DIOXIN-už jsme ho sež.....

    No to je pěkný ... a já vepřové zrovna rád ... snad ta koncentrace v tom mase nebude taková ...
  14. MilanF1

    Čokoláda Peugeot origo France

    Opravdu škoda jíst ...
  15. Tak jsem se dneska popral s denním svícením. Funguje to dle zákona. Umístnění je také těsně dle zákona (40 cm od okraje a 60 cm od sebe) Foto dodám co nejdříve, ale já jsem spokojen. [upravil dne 13/1/11 18:35 MilanF1]
  16. a cenovku a místo nám neřekneš? PS: já svůj pneuservis mám
  17. MilanF1

    Unikátní běžky L. Bauera

    OK, tak to potom chápu. Přeji hezký prodej
  18. MilanF1

    Unikátní běžky L. Bauera

    To jsem docela čekal ... ale proč kup ted? Proč ne klasická aukce? Ale třeba za to víc nechceš Mohl jsi to dát na deset dní, ne jen na pět.
  19. MilanF1

    Unikátní běžky L. Bauera

    link na aukro nedáš?
  20. MilanF1

    Kolik vám je let? / Věk?

    oddie, pokud to bylo loni, tak nyní jsi o rok starší
  21. MilanF1

    Kolik vám je let? / Věk?

    22
  22. :o:o:o:o:o:o:o:o To je fakt brutus.
    • 6
  23. MilanF1

    Unikátní běžky L. Bauera

    Já bych ho hodil na aukro a za příplatek nechal vyTOPovat, aby to bylo více vidět. Samozřejmě nebyla by od věci klasická aukční síň s kladívkem Ale o tom vůbec nic nevím.
  24. MilanF1

    Kapota P 306

    nevím, co má být vykrouhlý ... kapota je i se znakem ... pokud to pomůže.
  25. Auto už je zase špinavé, ale není to tak hrozné, hlavně oproti předchozímu stavu. Už mi dorazily světla denního svícení. Jenom laboruji, jak to napojit na proud po klíčku
×
×
  • Vytvořit...