Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. No tak dneska mi to vrčelo skoro pořád. Prostě za jízdy, někdy pomohlo opětovné nastartování. Je to slyšet v kabině, při zvednuté kapotě ne . Začne to vrčet asi za 2 sekundy po startu (takže seknutý startér by to být neměl). Napadlo mě, zda není opravdu málo kapaliny v servu (možná je to na minimu, těžko se to kontroluje, nádobka není čistá). Tak se chci zeptat, zda tam na dolití mohu dát jakýkoli olej do serva? Těžko budeme mít doma ten co tam má být. PS: před startem mi to nedělá, jak zněl ten úvodní dotaz.
    • 16
  2. MilanF1

    Ake turbo na 307 HDi 79 kw?

    ozzy, jsi jsem divnej mlaďoch, ale chip bych si dával kvůli nižší spotřebě a klidu při občasném předjíždění Vzhledem k tomu, že motor má namotáno přes 250tkm a vše by mělo být původní (tedy krom rozvodů ) se mi do toho nechce.
    • 25
  3. MilanF1

    instalacia neonov

    Pěkný, já jsem už taky instaloval neony - tedy UV trubice původne k PC Bohužel k radiu jde stálý proud (mám to přes vypínač). Nejraději bych to zapojil až po klíčku ... nejlepší by bylo na parkovačky (mám denní svícení, tak aby to svítilo jenom když to bude vidět Pokusím se taky udělat foto, ač UV tolik nesvítí.
    • 10
  4. MilanF1

    Ake turbo na 307 HDi 79 kw?

    Nemůže turbo odejít špatným chipem? Na to by nám jistě odpověděl straki oddie: kolik máš najeto? tedy vzhledem k tomu, kolik má turbo namotáno...
    • 25
  5. MilanF1

    HDi-spotreba 10L

    Bjukemen: jízdy do dvou km dieselu moc nesvědčí ... nicméně pak se není čemu divit, že spotřeba je vysoká. Já tedy pravidelně jezdím trasy čtyři nebo šest km a v zimě jsem se nedostal nad 6,5. Nynější teploty jsou o něčem jiném, takže už mi spotřeba padá k pěti litrům, ale já jezdím v 95% s lehkou nohou. Ale nevím, co poradit tazateli ... ... držím motor okolo 2000 ot a spotřebu mám takovou, jakou mám.
    • 70
  6. MilanF1

    Ake turbo na 307 HDi 79 kw?

    sorry za ale nedá mi to. Nejdříve se ptáš, jaký turbo tam dát, zda repas nebo nové a aniž by sis vyřešil tohle hned koukáš po vyšším výkonu. Přijde mi to, jako bys honil holuba na střeše a vrabce si v ruce ani neměl ... Straki je určitě odborník a klidně by se ti na auto podíval a řekl by ti co a jak.
    • 25
  7. Se spotřebou neporadím, protože máš nejspíše benzin. Ale pokud jde o to klepání, tak jsi šel správně na úvod po tyčkách. U 306 běžně odchází zadní silentbloky ramen (při zvednutém autě se to dá lehce poznat), když jsem dal nové, tak jsem rozdíl nepoznal, a to byly dost vymlácené. Mohou být špatné i přední silentbloky. Čepy řízení jsem měl taky v háji, trochu to přestalo klepat, ale klepe pořád. U mě to dělá bohužel řízení ... věřím, že to nebude tvůj případ.
    • 17
  8. MilanF1

    jak vyčistit motor po zimě ?

    My wapkou bral holej diesel a nic se nestalo. Myslím, že jedinou elektronikou tam byl alternátor a baterka Do \"elektrizovaných\" motorů bych se nepouštěl. Maximálně blok sprejem a nadrem. Pokud jde o kryt motoru, tak ho nemám - urvanej ... ale já to nebyl
    • 33
  9. Ještě lepší model, jo? Nezapomínejme, že to bude hrát jenom na rádiu (bez zesíku) a jenom ve dveřích bez vytlumení. Kdybych chtěl opravdu pěknou hudbu, tak bych do kufru hodil nějaký sub přes zesík a vpředu bych se staral především o výšky.
    • 54
  10. MilanF1

    jak spravne kontrolovat olej

    Vítku, nejlepší by bylo foto Nicméně já měrku ani neotírám, vyndám a vidím - jak jsi psal - tmavší zbarvení mezi ryskama a od toho nahoru mám světlejší povlak - tedy kam až lítá olej za běhu motoru.
    • 18
  11. MilanF1

    Vyběr notebooku

    Jaké jsou nároky na ty hry? Podle toho pak vybírat výkon Já třeba na blbém ASUS EEE PC - 1,6 GHz Atom - rozjedu NHL 08, i FIFU, NFS U1 (dvojka sekaně) - na moje občasné hraní to stačí (ted pařím Gran Turismo 2 z PSX ) Za mě ASUS je OK, alespon EEE PC má pevnou konstrukci, vcelku masivní panty (po třech letech už jsou měkčí) ... napsáno na něm miliony znaků a klávesnice si nestěžuje. Nejlepší bude, když jsem hodíš nějaké svoje favority a znalejší této problematiky ti určitě řeknou, co ano a co ne.
    • 29
  12. Bylo by dobré toto JBL? http://www.audioland.cz/jbl/jbl-cs-6c.html
    • 54
  13. Přesně tak, Šaldovy rybičky byly nejlepší Já bych tohle nevymyslel Tak samozřejmě díky i dalším, kteří Šaldovi pomáhali - tobě taky Radku Ale fakt dobré pobavení při pondělím ránu.
  14. MerHanz: díky za rady. Ovály tedy nechám. Lepší kabely mám natažené - přímo od rádia, bez redukcí (krom čokolády za rádiem, jinak to nešlo). Jak píšu, tak slušné rádio mám, případně mohu dát Clarion 4x30W (asi 15 let starý), v P309 mi hrálo na moje poměry dobře. Do dveří tedy nějaké komponenty, kouknu na toho Helixe. Je mi jasné, že nemohu koukat na výkon ... víceméně čím nižší, tím lepší (když to budu napájet jenom rádiem).
    • 54
  15. MilanF1

    Zaseklé zadní kolo

    Zablokované jako že by se třeba destička zakousla do kotouče (pakna o buben)? Ale netuším, co by se mohlo kousnout ... ručka? Já třeba mám garáž jenom plechovou a parkuji normálně na hlíně (ted tam je koberec ) a když v noci mrzne, tak mi gumy přimrznou k zemi. Když se rozjíždím, tak se auto \"utrhne\". Nikdy se mi ale nestalo, že bych tam zůstal a nevyjel. [upravil dne 21/3/11 15:56 MilanF1]
    • 12
  16. Stibto: Tak ne, že jsem ze sebe nechtěl dělat blbce, ale neviděl jsem to za tak zásadní dotaz, abych se musel ptát veřejně. Marko: Já to taky nevěděl, že tam je jiná spojka, jenom vím, že se tam povinně mění olej.
  17. Já se nesměji tvému dotazu, přiznám se, že jsem si taky říkal, proč to bývá vevnitř cítit Jen ti děkuji za založení tohoto topicku, bez něj se nepřiučil něco o akvaristice :D
  18. MilanF1

    HDi-spotreba 10L

    Já se přiznám, že měřím stejně jako tazatel, ale jezdím většinou pořád stejnými místy. Vždy mi to vychází okolo pěti litrů ... ale neměřím to jen na nějakých 150 km ... většinou tak 800 km. Od plné do plné by to u mě šlo hůře ... záleží na tom, kolik tam toho naleju z kanystru Pokud chceš opravdu přesně, tak jedině plná vs. plná. Ale obecně platí, že krátké trasy v zimě výrazně zvyšují spotřebu. Měřím pořád stejně a za mrazů jsem se dostal přes šest litrů
    • 70
  19. MilanF1

    HDi-spotreba 10L

    Nebude chyba mezi volantem a sedačkou ... Ne, ted vážně, těch deset je opravdu nějak moc, co takhle váha vzduchu? PS: jak jsi to počítal, dle pp nebo \"růčo\"?
    • 70
  20. Já se mlátím smíchy z tohoto vlákna :D:D:D:D Díky Stibto za tento topic a také dalším ... především Šaldovi
  21. MilanF1

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    Však to dávat dolů bude, jen si musíte počkat Tak andreww byl rychlejší, a to o dost Pro mě za mě ... dolů to jít nemusí - já tam mám lízo a už jsem s ním škrtal na obvyklých místech co jezdím, takže já to dolů fakt dávat nebudu. [upravil dne 21/3/11 07:28 MilanF1]
  22. MilanF1

    306 Stráňa ...Upgrade 2016

    pěkný to máš, pěkný ...
  23. Díky za postřehy ... mně se moc do zesíku nechce, to pak vzadu mohu napojit i moje ovály MIVOC 120 RMS/300 max (dle krabice) - takže myslíte, že by to bylo nejrozumnější řešení? Ty MIVOCy jsem kupoval před třema lety u conrada (dle elektro eden) za nějakých 1500 Kč. Dopředu tedy komponenty, ale tedy něco jiného než Sinus Live. Edit: rádio mám od bratránka a říkal, že je na něm něco v háji, že odvařil na něm zesík a sub ... tak nevím, abych něco na něm zesík neodpálil [upravil dne 20/3/11 19:06 MilanF1]
    • 54
  24. Trochu řeším, jaké repro do auta, ač tam něco mám. Radio je Pioneer KEH 8600 (4x40W) a repro chci bez zesilovače. Ve dveřích mám no name 16,5 cm a v platu 6\"x9\" MIVOC (bez problémů tam ale půjdou dát klasické 16,5! Cenová relace cca 1000 Kč předek, 1000 Kč plato. Máte nějaké návrhy? Když vybírat, budou lepší komponentály, pokud ano, kam dát výhybku a výškách u dveří (v platu se to nějak vymyslí)? Mám možnost koupit tyto za 1000 Kč, bude to dobrý kup? http://all4sound.cz/zbozi/produkt-1959/sinus-live-sinus-live-sl-165w-plus-neo-13s.html [upravil dne 29/3/11 18:48 MilanF1]
    • 54
  25. Já taky skoro nic necítím, když pustím ostřikovače ... asi proto, že je pouštím za jízdy a jen tak to nesteče dolů Nebo mám blbou kapalinu
×
×
  • Vytvořit...