Trochu řeším, jaké repro do auta, ač tam něco mám.
Radio je Pioneer KEH 8600 (4x40W) a repro chci bez zesilovače.
Ve dveřích mám no name 16,5 cm a v platu 6\"x9\" MIVOC (bez problémů tam ale půjdou dát klasické 16,5!
Cenová relace cca 1000 Kč předek, 1000 Kč plato. Máte nějaké návrhy?
Když vybírat, budou lepší komponentály, pokud ano, kam dát výhybku a výškách u dveří (v platu se to nějak vymyslí)?
Mám možnost koupit tyto za 1000 Kč, bude to dobrý kup? http://all4sound.cz/zbozi/produkt-1959/sinus-live-sinus-live-sl-165w-plus-neo-13s.html
[upravil dne 29/3/11 18:48 MilanF1]