Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. No pěkné, cena převyšuje 4x hodnotu mého auta , ale pokud je to tedy pravda.
    • 19
  2. MilanF1

    vysoka spotreba oleja

    Mějme motor Wankel, tak se olej furt dolévá ... sorry za
    • 18
  3. MilanF1

    P306 - Nelze vypnout větrák

    Ta pojistka má dvě polohy, při jedné rádio hraje, při druhé ne (bez klíčku).
    • 14
  4. Sakra, to je lesk ... jen by mě zajímala cena (ne že bych to chtěl - vidět můj lak, tak mě s tím vyhodí ), ale jen tak pro srovnání, když obyčejnou folii celopolep začíná na cca 10 000 Kč.
    • 19
  5. Vypadá dobře, i lišty v barvě Klidně založ své vlákno v sekci Naše káry
  6. sakra, ty jsou drahý Tohle jsem nikdy nekupoval nicméně vzhledem k výměně za sedačky, pak je to hodně OK
  7. OK, jen nevím, co ty Petry stojí ... a je jedno zda myslíš cigára nebo kamna (v jedněch topím, ty byly za odvoz )
  8. Super, to musí být sezeníčko. Nemáš náhodou ze zadní lavice gauč?
  9. Na autě jsou folie, detaily v mém vlákně. Dneska se pokusím o lepší fota v atraktivnějším prostředí
  10. Pato, já tě klidně podpořím
    • 62
  11. Ano, vypadá to jako origo. Taky mi to ukazoval na autě, než to tam nalepil ... sám říkal, že to nemá moc smysl. Boční zadní mám 5%, tedy asi to nejtmavší, na pátých je 20%, abych za šera viděl dozadu, i couvání je s tím OK.
  12. Primárně o čas nejde ... druhotně ano, abys stihnul večeři
  13. MilanF1

    406 Break by Schreek

    Tohle by se mi hodilo, protože často mám chut dávat šestku a ona tam není Ale jinak pro moje běžné \"loudavé\" jezdění netřeba
    • 80
  14. Beru zpět ... mám kartičku kde v záhlaví je uveden výrobce folie a dole mám razítko + podpis. Z druhé strany mám psáno česky CERTIFIKÁT o odborné instalaci. + číslo atestu. PS: Pokud tam není lépe identifikovaná firma, která to instalovala, pak se nedivím, že tam napíšou cokoliv ...
  15. Mám podobnou, jenom na ní mám ještě SPZ a VIN v plném znění. + samozřejmě účtenka
  16. MilanF1

    pomoc 306 HDI

    Promin ale musel jsem se zeptat. Bohužel více neporadím, já jsem jen běžný řidič stejného auta
    • 8
  17. MilanF1

    tonovani skel

    Ano, o nich vím. Nějaké Nano folie mi nabízeli v AutoskloHolešovice, za přední stahovačky chtěli 2600 Kč! Zbytek auta by byl obyčejnýma Bruxsafolama za 3500 Kč ...
    • 28
  18. MilanF1

    vysoka spotreba oleja

    Kolik ho tam bylo po výměně? Bylo to na horní? Benzin obecně nějaký ten olej spapá ... Bohužel ale s benziny zkušenosti nemám ... ale je určitě důležité, zda to při výměně nedali olej třeba jen do třetiny ... [upravil dne 13/5/11 18:35 MilanF1]
    • 18
  19. MilanF1

    Majstrovstva sveta v hokeji 2011

    Nekoná, co se dá dělat ... stejně by chleba nezlevnili
  20. MilanF1

    tonovani skel

    Fota jsem naházel do svého vlákna, viz auto dole v profilu. Ale na první pohled není ta 70% vidět, že tam je. Určitě to je dáno i tím, že okna jsou zelená z výroby. Nicméně zavnitř je vidět malý rozdíl mezi čelním a bočními (při výhledu ven). Nicméně u mě by to bez předních stahovaček stálo 1800 Kč, tak jsem je tam za 200 Kč nechal dát (tmavších se bojím kvůli PČR kontrolám ...). V podstatě nemá smysl dávat přední stahovačky do 70% (rozdíl minimální, ač nějakou malou energii to udrží). U mě malý cenový rozdíl, proto šly na auto. [upravil dne 13/5/11 18:42 MilanF1]
    • 28
  21. O rychlosti to není, je to orientačně poznávací závod
  22. Mapa může být různá. Ale určitě to nebude: \"Z obce A jedte do obce B, poté na křižovatce se značkou Stop se dejte doprava na polní cestu\". Tohle prostě nemůžeš čekat, jinak by nebyla zábava.
  23. MilanF1

    pomoc 306 HDI

    Rok a půl v garáži? Nemyslím, že po takové době bude nafta z nádrže pořád OK. U benzinu se říká, že zvodnatí, u nafty nevím ...
    • 8
  24. Zítra \"namastím\" prsty a zkusím to ještě více vyhladit /možná tam je ještě vlhkost/. Jinak zatím to vypadá takto, takže spokojenost i se zadním oknem:
  25. Nicméně platí to, co mi pan Rumanský říkal, zkusil jsem folii přes tečky dotáhnout a toto je výsledek.
×
×
  • Vytvořit...