Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    306 gti-6

    Tohle už se nabízí dlouho. Původně chtěl přes 200. Já mám "obavu", že to je kara, které tam byla o rok dříve za nějakých 120, ale neorigo zrcátka, kola a myslím, že nárazník. Jakože to někdo koupil, udělal originál a za víc střílí dal. Kilometry těžko soudit, může to být chyba při zadání. Protože v jeden den tam jsou dva údaje.
    • 28
  2. MilanF1

    peugeot 406 red vulcain by čakom

    Kapotu přelaknout není problém. Po obrouseni to může vypadat podobně na obrázku níže. Ale je mi jasné, že u tak starého auta, které má vydržet do další TK, to nemá smysl.
  3. MilanF1

    Volba motoru

    Já se k tomu dostanu tak na Emotion Day, takže příležitost máš taky a nemusíš ani za prodejcem. Nedělám si iluze, že to bude podobné svezení jako s 270. Ten můj motor si sám říká o otáčky... GT bude naladěno na klidnou, ale rychlou jízdu, to znamená bez výkonové špičky. Ale díky tem 8 kvantum by mohlo být dobré i pružné zrychlení. S sedmý a osmý kvalt na spotřebu v dálničním provozu. Alespoň to je moje představa a očekávání.
  4. MilanF1

    308 GTI

    Třeba jen nestahli inzerát... Já po inzeratech na GTi moc nekoukam, já na jedno koukám doma.
  5. MilanF1

    Volba motoru

    Já se omlouvám, teď koukám do starších katalogů a skutečně je ta verze 205 koní s manuálem. Takže to pro tebe nedává smysl, když máš požadavek automat. Osobně se chci svést s tou 225 a EAT8, zajímá mě, jak se to chová. Já jel jen s 205 v manuálu a oproti mojí 270 to bylo line, nejspíše díky dlouhé převodovce. EAT8 ten problém může vyřešit.
  6. MilanF1

    308 GTI

    Stále na prodej ? http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot-308/308/18148761
  7. MilanF1

    Volba motoru

    Co takhle starší motor 1.6 200 koní, kde je 6° automat a je bez filtru? Na takhle krátké trasy není vhodné žádné auto. Snad jedině ta atmosféra, kterou teď máš, jak píše Olda. Sám to mám podobně. Nový auto na delší trasy, starý na denní použití.
  8. U jaké to bylo pojišťovny? Vím, že některým to trvá opravdu měsíc.
  9. 3 měsíce? To je nějak moc, oprava tvého auta byla tak na týden... možná dva, když toho na lakovne bude hodně. My do 1 měsíce opravime tohle.
  10. MilanF1

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    @Verysek Nebudu si kupovat auto, které mi nesedí. Já si musím pohodlně opřít pravou nohu o středový tunel. 308 je dobrá, ale 306 je pořád lepší. Ve dvojkove Fabii se bojím. Pohodlí pro prave koleno je fajn, ale to umístění těsně pod levým spodním rohem rádia... stačí malá nehoda a koleno letí do palubky :bojim
  11. MilanF1

    Přání k narozeninám...

    Já oslavoval s GTi. přitom se nechlastá
  12. MilanF1

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    Kluci jsou doma. Dneska první letošní projizdka. První km všechno ztuhlé, včetně tlumicu. Ale pak jsem si to užil. Už se těším na jaro a na pořádný výlet.
  13. MilanF1

    Přání k narozeninám...

    Díky, chlapi. Jsem zas o rok starší.
  14. MilanF1

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Cítím se tam stísněně. Ale dalo by se na 3008/5008 zvyknout. A to mám 177 cm, nejsem macek. Já jsem zvyklý na určitý komfort z 306... a ve staré 508 jsem ho vůbec neměl, navíc kožené sedačky jsem si nedokázal ani za půl hodiny nastavit dle mých představ. Doufám, že nová 508 bude v tomhle mnohem lepší. S budiky nad volantem problém nemám. V 308 mi to sedí, ač je to první generace, kde to vadí hodně lidem. Já nevím, ale v 308 ten vnitřní prostor je větší... je to paradox, je to menší auto. Samozřejmě to není uvnitř tak široké jako třeba Škoda octavia, ale já nepotřebují tolik místa, že si není kam opřít levé koleno... Každý jsme jiný. Já jsem třeba náročný na sedačky. Já musím mít v autě svůj vlastní komfort. A ne dělat kompromisy a bát se dlouhé trasy, že vylezu rozlamany.
  15. MilanF1

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Každému sedí něco jiného. V 3008/5008 mi moc nesedí ten vnitřní prostor. Jsem zvědav na novou 508, ta stará mi vůbec nevyhovuje.
  16. Teďka auto přišlo bez problémů na STK, zase za 2 roky.
  17. MilanF1

    P206 S16 Gti

    Radku, myslíš 9201 stříbrná diamant?
  18. Aby toho nebylo málo. Praskla žárovka H7, před STK se to hodi a musím koupit nové osvětlení SPZ, ani novou žárovku jsem ho nepřimel k životu.
  19. Zkus luxovat tyhle sedačky. je to fakt pracovní auto... zvenku jsou čisté jenom ty pětky.
  20. Abyste neřekli, že jsem nedal foto nového klacku a loketky. Je super, že se loketka sroubuje do konzole k ruční brzde. Je pevná a nehýbe se. Originál je originál.
  21. U mě to je způsobené nehodou a špatně vyriznutym oknem. Ty máš okno s gumou, tak to rezne samo o sobě, drží se tam více vlhkost.
  22. Tak před STK se musí něco pořešit. A peníze... to máš pravdu. Loketka stala 1000 Kč. auto mám rád, nevím, co bych jiného pořídil... Ač třeba zde v inzerci byla 308 v naftě a měla málo najeto... taky jde o to, že moje auto je prakticky neprodejné, to ho raději dojezdim.
  23. Přes víkend jsem si hrál. Výměněn omezovac dveří, namontována originál loketni operka. Konečně výměna rozpadle řadici páky. Po 2 letech opět oprava 5. dveří... stejně to zase za rok vyleze. To je jasný. Nehraju si na krásu, hlavně že to je stříbrné.
  24. MilanF1

    405 MI 16 Le Mans

    130? Hmm...
  25. Když přišlo HDi, taky to měl být průšvih... a po letech? 66 kw a 80 kw nejlepší motory. Ukáže čas, co 1.2 vydrží.
×
×
  • Vytvořit...