Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    307 66kw turbo

    Já mám upraveno na 80 kW a taky to není špatné ... ale trhač asfaltu ta 306tka není ... jen od té úpravy mám tak 130 tkm. Vzhledem ke stáří atd se hledal nástupce a už se našel ...
  2. MilanF1

    Peugeot 308 GT HDi

    Nové by daly tak 25tkm, to není moc. Zvláště na autě nonGT, takže asi nejezdíš moc ostře. Počkám ještě na PQR, na čem jezdí. Nevím, zda Peugeot dává na GT také Michelin Pilot Sport (nebo supersport) z výroby.
  3. MilanF1

    Peugeot 308 GT HDi

    Kolik km vydržely ty Micheliny? Obecně Michelin vydrží dost, ale asi ne ve variantě Pilot Sport.
  4. Barva je každého věc... na špínu a skrabance je nejlepší stříbrná. Uz z profesního pohledu mám rád výraznější barvy oproti "běžným" ... Dneska to většinou jde ke stereotypu (bílá, šedá, černá) proto jsem rád, že Peugeot nabízí i zvláštní barvy (měděná, zlatá).
  5. Gratulace mizo k pořízení dalšího povozu. Snad ti ten "HB" bude dobře sloužit. Když jsi u mě byl naposledy , říkal jsem si, že bych si tu 607 možná koupil ... kočár, co funguje :). Ale pořád by to bylo jen na chvilku oproti 306. :-( Ať dobře jezdí a moc nevylepsuj, stojí to zbytečné moc peněz. Ale Miza je nevylecitelny pacient. :-D
  6. MilanF1

    307 66kw turbo

    Ne, musí tam být IC.
    • 16
  7. MilanF1

    309 GTI 16 - co s nim ?

    Zvýšený výkon by mohla řada lidí ocenit. Asi i tu šestistupnovou převodovku. Pokud není poznat, že tam lišty byly (dobře zavařeno a nalakováno), pak by to taky nemusel být zásadní problém (nebo je tam nalepit ). Já jsem zastánce totálního originálu, případně tovární úpravy (nebo úpravce - Gutmann, DIMMA atd.). Zkus dát tuto cenu a uvidíš ... dolů můžeš jít vždycky. Já určitě nekoupím, mám objednané auto za 30.
  8. MilanF1

    309 GTI 16 - co s nim ?

    Škoda, že to nezůstalo originál ... cena by mohla být vyšší a hlavně se to bude déle prodávat. Originál 205 GTI, ale s tím nejobyčejnějším motorem: https://auto.bazos.cz/inzerat/83281915/Peugeot-205-19-Gti.php Jednu suprovou 205 GTI v úpravě Gutmann 94 kW (možná i motor upraven od Gutmanna) jsem viděl, dovoz IT, 80 tkm, bez koroze, původní lak, ale nespecifikovaná závada na motoru. Bylo rychle pryč za 150k Kč. 309tka je méně známa a bylo jich vyrobeno méně (jako GTI), navíc ten 16V je ještě vzácnější. Ocenění je těžké ... u nás jsou sice nadšenci, ale asi nezaplatí tolik jako někdo třeba v FR. Na druhou stranu ceny na západ od nás mi přijdou přemrštěné ... ale třeba se pletu. Já chtít dát za takové auto 250 000 Kč, tak ho chci bez práce ... takže raději přihodím 50 000 Kč a chci originál a jenom si auta užívat. To je jen můj názor. Na tvém místě záleží, jak moc máš auto rád ... pokud již omrzelo, poslal bych ho do světa. Ale pokud tu ta láska pořád je, nechal bych si ho. Hodnota auta by neměla klesat.
  9. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    S hubou plnou benzinu jsem to taky dělal. Bez zvednutí auta už nikdy.
  10. ozzy: Nejvyšší čas ... už pomalu nejsou a pokud jsou, koroze skoro všude. Zárukou není ani první majitel a 80 000 km (takové auto jsem viděl a bylo na něm dost práce). Já nepřenesu přes srdce shnilé auto (jakmile jednou je, už se jí nezbavíš) ... vím, že to lze opravit ... letos jsem viděl krásnou 306 Cabrio, technicky super, ale celá levá strana měněná (asi svodidla), to by nevadilo, ale LZ bok převařený a ve sváru u prahu to rezlo - zevnitř. Umím to opravit a každý rok opakovat ... nebo navařit nový kus a 10 let to vydrží. Ale ne, tohle mě nebaví. Espero: Pokud byl vyrobený omezený počet kusů, pak je to zajímavý kousek. Já se v Renaultech nevyznám.
  11. V pořádku, nadšenec. Já kdybych se do něčeho takového pustil, muselo by být něčím zvláštní. Třeba motorem a výbavou a nebo karosářskou variantou. Ale taky by se mi líbilo mít doma tuctovou 205 1.8D.
  12. MilanF1

    Objem převodovky

    Vzadu v tech. udajích by to mělo být uvedeno, hned pod hodnotou množství oleje v motoru.
  13. Obdivuji lidi, co do tohoto jdou. Jenom takový dotaz: To je ten Renault R11 něčím zvláštní (ceněný), že jsi se do toho pustil? Moje 106 Cabrio z roku 92 si na veteránský status počká ještě dlouho, ale tam koroze nikde není ... pokud by tam byla auto nedržím dlouho doma, protože investice by převýšily hodnotu auta (ač letos jsem do něj dost zahučel - celolak a střecha). Ať se daří a brzy složíš a seženeš všechny díly.
  14. MilanF1

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    Ceny za servis asi budou z jiného světa ... ona ani V6 od Peugeotu není úplná hitparáda. Neříkám, že by se mi nelíbilo více válců, ale taky zůstanu u R4 ... okoštované turbem (i to jede slušně, pokud to není litr) ... prostě dneska to bez turba skoro nejde (na pár vyjímek). Ty koukáš po atmoféře, že?
  15. StibTo: Tohle bude ještě starý model ... takže asi spíše těch 200. Někdo by však mohl připlatit za tu lepší výbavu ... ale já osobně bych už raději koupil T9...
    • 6
  16. MilanF1

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    Filtr pomáhá, jen má omezenou životnost. Roman má jasno, co chce, má k tomu i důvody (argumenty, důkazy). Tak mu popřejme, ať se mu s tím V8 HEMI LPG dobře cestuje.
  17. MilanF1

    Olaf - 1,6 72 kW

    Myslím, že je z 307, stejnou jsem dával do 106 GTI a taky se jí tam nechtělo. Nakonec tam padla tak na půl (ale nikdy mi nevyskočila) ... předtím tam byla nějaká tuningová, ošklivá, polorozpadlá ... nevím, co ty lidi s těma autama vymýšlí.
    • 38
  18. MilanF1

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    Já jsem v pohodě... jenom tahle plošná diskuse vyznívá tak, že nafta je k ničemu:D Chtěl jsem další auto taky naftu, ale nakonec osedlam benzín ... jen to turbo mi dělá trochu vrásky:(.
  19. MilanF1

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    To jsem to zase napsal věc:-D Je fakt že dneska benziny žerou jen o trochu více než nafta. Já mám blbuvzdorny HDi, kde se dělá jen údržba. Takze ja jsem usetril. Věřte nebo ne ... moje další auto bude v benzínu... aby se člověk trochu svezl. :-)
  20. Na takhle staré auto se díly budou shánět už opravdu těžko.
  21. MilanF1

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    Zase někdo zastává názor, že LPG se rychleji vrátí u silnější motoru s větší spotřebou... někdo chce jezdit rychle a úsporně. Proto taky nyní má Bazi 100 kw na plyn. Já jsem zastánce originálu... pokud chceš silný benzín, lij tam benzín. Pokud chceš šetřit, kup naftu.
  22. MilanF1

    Olaf - 1,6 72 kW

    Radicka z 307? Z té původní se sloupnul chrom ... častá věc při nesetrnym zacházení... u mě od koupi (200 tkm) chybí malý kousek, ale dál se neloupe.
    • 38
  23. MilanF1

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    Chápu, máš i své požadavky. Já jsem takový srdcař, že raději udělám milion kompromisů, ale musí to být Peugeot. Já nemusím podstupovat rok hledání, už jsem si vybral.
  24. MilanF1

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    Čest Peugeotů u tebe bude hájit jenom cabrio?
×
×
  • Vytvořit...