Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    renovace alu kol vč změny barvy

    Tohle vypadá spíše jako bronzová... takže zlatá třeba jako na Subaru?
  2. Rezervu jsem musel trochu dofoukat. Já ji nekontroloval hodně dlouho (roky). Brzdy jsem dělal v podstatě brzy po koupi auta... vydržely nesmyslné dlouho a loni na STK naprosto bez problémů. 306 zůstane jako pracant, na špinavou práci. Nového auta by mi bylo líto ho trápit.
  3. MilanF1

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    A nyní hurá na brzdu
  4. Dneska jsem v práci skončil dříve a nějak jsem nevěděl co s časem, tak jsem si řekl že vyměním přední brzdy. Nicméně po cestě domu jsem pichnul kolo a v místním pneuservisu zavřeno. Takže na autě rezerva (originál ). Ale i ty brzdy jsem udělal... byly po smrti... desky měly tak 2 mm a kotouče také již pod normou. Ale vydržely dost. Kotouče byly jsem měl originál (165 tkm). Desky TRW (135 tkm), ty mi daroval kdysi #dzavel ... ani už nevím z jakého důvodu... Nyní je tam vše od ATE.
  5. MilanF1

    fandíte F1

    Já sledoval hodně, taky jsem psal asi 10 let denně články. Jenže pak to auto.cz šlo do kopru, tak jsem přešel jinam, na asi nejlepší web, ale v podstatě zadarmo. Ale budiž. Jenže už jsem se začal ztrácet v nazvoslovi ohledně motoru, pohonných jednotek atd. Začalo to být hodně přetechnizované. Už to byl necitelny sport pro mě, navíc ta celková filozofie byla fakt divná, prostě co nejvíce zaujmout diváka a nikoho nezajímají samotné týmy a jezdci (3zavody ve 3 týdnech atd). Navíc jsem začal chodit do práce a šlo to celé postupně stranou. A jen tak zas nezacnu, protože o tom sportu vím hodně A jakmile bych mu nedokázal opět pořádně rozumět (abych stihal veškerý kontext), nebude mě to bavit. Já už se bohužel nedokážu spokojit jenom se sledováním závodu... vždyť jsem si sám pro sebe dělal rozbory po trenincich a kvalifikací.... Taky se mi povedlo, jak byla tipování soutěž na Nově uhodnout kvalifikační čas, spletl jsem se o tisícinu... A to jsem tipoval jen jednou, stačilo si udělat analýzu z předchozích let a tréninků. Mám tedy podepsané Hamiltonovo triko z jeho první sezóny... tuším že je to z Kanady... nebo že Španělska... byl to úvod sezóny.
  6. MilanF1

    fandíte F1

    Já už několik let nekoukam...
  7. MilanF1

    Názov farby auta

    Na lesticku je potřeba trochu tlačit, aby kotouč vůbec zabral... potřeba lestit i okolo ... ne jen na jednom místě aby nedošlo k prepaleni a obecně méně pasty je lépe. Ke každému poškození se přistupuje individuálně. Něco stačí prelestit, jiný je potřeba lehce obrousit papírem a pak lestit... hlubší zakapnout, zabrousit a lestit (tohle ale poté bude určitě vidět). S trochou citu to jde i doma.
  8. MilanF1

    Golden Pug

    Hlavně až to bude brzdit.
  9. MilanF1

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    To snad není důvod proč nemít špatné palivo. Ale taky raději tankují tam kde je velká vytoc.
  10. MilanF1

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    Když na ONO zajíždí stejná cisterna jako na Shell... pak tam bude palivo ok. Ale já jim prostě nevěřím. Prostě mám v hlavě jeden případ starý 10 let... takže tak...
  11. MilanF1

    Golden Pug

    Poradny brzdy na 306tku....
  12. MilanF1

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    Dneska u nás na servisu byl sup ii V6... měl přes 400 tkm a veselé jezdí dále. Takže ten motor špatný nebude.
  13. MilanF1

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    Radime, na stibtaka je to slabý... auto musí z domu.
  14. MilanF1

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    Ono by se mělo měřit na stejné mašině, aby se výsledky daly porovnat. Ale rád si počkám na dekarbonizaci, zda se to projeví na výkonu ... ono by bylo nejlepší vidět, jak ten motor vypadá nyní uvnitř.
  15. MilanF1

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    Ze by filtr ubral 1 kw?
  16. MilanF1

    -100 na budíkách

    A k tomu ti tam bude svítit klíč. Je to signalizace o 100 km přejety servisní interval (výměna oleje).
    • 6
  17. MilanF1

    BMW 330i e46

    Když umí protáhnout STK auto bez katu, tak s tímhle mít problém nebude.
  18. MilanF1

    306GTi-6 by Béďa

    To já jsem rád že Luciferka je bez úprav. Já už jsem z úprav nějak vyrostl.
  19. MilanF1

    Můj věrný pracovní sluha 2,0HDi

    Tak to abych prohlídnul tátovo Berlingo r.v.2005. Ale nemyslím si, že by vypadalo takto šíleně.
  20. MilanF1

    Co jste dnes udelali...

    Trojková? Ta má snad jenom zvýšené dno, jinak ten prostor není o moc menší. A výfuk končí před zadní nápravou.
  21. Na geometrii je potřeba diagnostika?
  22. Je pootevrena, dával jsem baterku ... a zapomněl zavřít.
  23. MilanF1

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Došlo na výměnu po 10 letech, ale tohle tak dlouho nevydrží...
  24. MilanF1

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Samsung A3.
  25. Dlouho jsem sem nic nedal. Novinky nejsou žádné. Loni se moc nejezdilo, asi tisíc km. Dneska jsem od podzimu poprvé startoval a chytil na otočení. Takže alespoň pár fotek.
×
×
  • Vytvořit...