Já sledoval hodně, taky jsem psal asi 10 let denně články. Jenže pak to auto.cz šlo do kopru, tak jsem přešel jinam, na asi nejlepší web, ale v podstatě zadarmo. Ale budiž. Jenže už jsem se začal ztrácet v nazvoslovi ohledně motoru, pohonných jednotek atd. Začalo to být hodně přetechnizované. Už to byl necitelny sport pro mě, navíc ta celková filozofie byla fakt divná, prostě co nejvíce zaujmout diváka a nikoho nezajímají samotné týmy a jezdci (3zavody ve 3 týdnech atd). Navíc jsem začal chodit do práce a šlo to celé postupně stranou.
A jen tak zas nezacnu, protože o tom sportu vím hodně A jakmile bych mu nedokázal opět pořádně rozumět (abych stihal veškerý kontext), nebude mě to bavit. Já už se bohužel nedokážu spokojit jenom se sledováním závodu... vždyť jsem si sám pro sebe dělal rozbory po trenincich a kvalifikací....
Taky se mi povedlo, jak byla tipování soutěž na Nově uhodnout kvalifikační čas, spletl jsem se o tisícinu... A to jsem tipoval jen jednou, stačilo si udělat analýzu z předchozích let a tréninků. Mám tedy podepsané Hamiltonovo triko z jeho první sezóny... tuším že je to z Kanady... nebo že Španělska... byl to úvod sezóny.