Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. Taky přidávám gratulaci a stejně jako jofo si říkám, že v poslední době je těch nových rodinných a peugeotích přírůstků vcelku dosti.
    • 18
  2. Já proti povinným zimním pneumatikám nic nemám, ale ne, aby musely mít min. 4 mm - když vlastně nyní mohu v zimě vyjet na téměř ojetých letních (zákonné minimum). Já bych prostě vzorek nechal jako u letních, tedy 1.6. Podle mě je určitě lepší vyjet na horší zimní, než na nové letní ... Jinak bych si na zimu musel kupovat nové zimní (to se mi moc nechce) a na jaře bych nepřezouval a dojížděl je v létě - to si zrovna nemyslím, že je bezpečné ...
    • 46
  3. MilanF1

    Jakou tyčku stabilizátoru 306 HDI

    pěkná souprava, možná jsi měl koupit celé rameno, bylo by to rychlejší a nemusely by se lisovat silentbloky
    • 15
  4. MilanF1

    Jakou tyčku stabilizátoru 306 HDI

    Když ti vydržela rok a půl, tak to zní dobře. Já v okolí moc rozmlácený okrsky nemám, takže o to strach nemám.
    • 15
  5. MilanF1

    Jakou tyčku stabilizátoru 306 HDI

    Díky, ten kod u Starlinu sedí, takže jdu do ní :-)
    • 15
  6. MilanF1

    Jakou tyčku stabilizátoru 306 HDI

    To jsem z toho jelen, já nevím, co tam je ... proto jsem dával VIN. Prostě pokud to tam půjde, tak to tam šoupnu.
    • 15
  7. MilanF1

    Jakou tyčku stabilizátoru 306 HDI

    chápu, že starline nemusí moc vydržet, ale moje otázka je, zda tam starline mohu dát?
    • 15
  8. MilanF1

    Jakou tyčku stabilizátoru 306 HDI

    klasika ... to mi nic neřekne ... ale pokud to dobře chápu, tak Starline nepřichází v úvahu?
    • 15
  9. MilanF1

    Tak sem dnes trénoval na RCZ.... :-)

    těch vozejků tam bude hodně, to bude celá souprava ... motor to utáhne
    • 40
  10. Něco mi klepe na předku, silentbloky vyměněny (byly vymlácené), tak nyní zkusím stabilizační tyčku, protože se pořád ozývají zvuky. Chtěl jsem si nějakou objednat u AK - klidně Starline, já ročně najedu 10tkm, takže když ji za tři roky budu dělat znovu, mě to nevadí. Uvádějí však závit 2xM10, u Delphi, MOOG mají 1,5xM10. No tak jakou mám koupit? Zde je VIN, prosím o zjištění, abych ji tam druhý den nevracel. VF37ARHYE33147350
    • 15
  11. taky se připojuji ke gratulaci. Ač to přišlo dříve, určitě je důvod k radosti
    • 46
  12. MilanF1

    Tak sem dnes trénoval na RCZ.... :-)

    wow, ferrari na svezení, to bych bral. Já bych si přál mít nějakého rudého koně doma v garáži, nemusí být nové, klidně dvacet let staré. Nicméně nejvíc mě učarovalo Ferrari Dino, krásné oválné tvary a pod kapotou dostačující šestiválec (aspon by mi to nežralo tolik peněženku). Třeba ani Testarose s dvanáctiválcem bych se taky nebránil. Jen dodám ... závidím ... to je jasné
    • 40
  13. MilanF1

    lišta kolem vyfuku

    Jiný kraj, jiný mrav ... mně stačí, že přítelkyně je z Liberecka a taky se občas divím, co to to povídá
    • 21
  14. MilanF1

    lišta kolem vyfuku

    Na Vsetín bych jel, kdybych myslel hokej, ale jinak by mě tato předložka nenapadla Ale počkám si na ten zvuk, snad máš kvalitní mobil
    • 21
  15. MilanF1

    baterka vs alternator

    Já v P309 GLD (takže 1,9D) měl dlouho 100Ah, pak jsme tam dali 15 let starou Optimu :-) Nikdy nebyl problém, ba naopak chytalo to jako ďas.
    • 8
  16. Stvrto: Běžný důchodce se přeci nenudí, ten má nyní více \"práce\" než když pracoval. Však to pořád slyším, že nemají volnou chvilku ... možná to je tím, že celé dny objíždějí supermarkety a kupují jen věci v akci Ale to není marcelův případ, ten jeho pozorovatel má akci špehovací [upravil dne 5/10/10 od MilanF1]
    • 27
  17. MilanF1

    lišta kolem vyfuku

    Jak říkám, vypadá to skvěle, ale do Vsetína si to poslechnout nepojedu
    • 21
  18. MilanF1

    lišta kolem vyfuku

    Podle mě to je takto super, neměň to
    • 21
  19. MilanF1

    Koupě 406

    P09: Sorry, ale tvůj příspěvek je méně přínosný než oddieho Navíc nevím, co tím básník chtěl říci.
    • 33
  20. MilanF1

    Koupě 406

    Taky si myslím, že oddie by mohl napsat něco argumenty podloženého. PS: já s výběrem tohoto vozu opravdu neporadím, pro mě to spaluje špatnou tekutinu.
    • 33
  21. MilanF1

    Flash disk nebo externí HDD?

    OK, zkusím nasdílet ten, co mám v PC, případně se poohlédnu po krabičce se sítovým konektorem.
    • 25
  22. MilanF1

    Flash disk nebo externí HDD?

    Zavádíš dobré myšlenky ... ale netuším, jak \"nabídnout\" data z jednoho PC pro stažení druhému. Total Comander a TPC (či jak se tomu říká)? Mám ADSL modem s Wi-Fi, zda to je k něčemu nápomocno. . V případě toho serveru přes Total comender mi je jasné, že jak stolní tak ntb musí běžet. To mě ani moc nevadí, v obou jsou procesory Atom
    • 25
  23. MilanF1

    Flash disk nebo externí HDD?

    Já bych to měl více méně jen na přenos filmů ze stolního PC do ntb - na něj koukám z postele. O celkové kapacity strach nemám. Celkem mám k dispozici tyto 3,5\" disky: WD 320 GB, WD 320 GB (jsou naprosto stejné, jenom se liší sériovým číslem) Baracuda (SATA) 200 GB WD 160 GB (SATA) Takže nouzi o místo fakt nemám. Jinak nad hlavou mám dalších pár desítek DVD . A právě, že mám netbook (EEE PC 1000H) chci něco na přenos větších dat (DVD filmu), protože to nemá mechaniku a kupovat externí nechci.
    • 25
  24. MilanF1

    Flash disk nebo externí HDD?

    Tak já to ještě promyslím s tím HDD, protože mě stačí těch 40 GB, zas bych to tak často nepoužíval. Na vodu v mobilu doplatil kámoš, spadnul mu do bazénu - hned ho vytáhl a samozřejmě hned zapnul ale ono to platí pro každou elektroniku.
    • 25
  25. MilanF1

    Flash disk nebo externí HDD?

    Edison: jako že flash disk / HDD zapomenu v kalhotek a šup s nima do pračky? To zní zajímavě, ale zkoušet to nebudu.
    • 25
×
×
  • Vytvořit...