Něco mi klepe na předku, silentbloky vyměněny (byly vymlácené), tak nyní zkusím stabilizační tyčku, protože se pořád ozývají zvuky. Chtěl jsem si nějakou objednat u AK - klidně Starline, já ročně najedu 10tkm, takže když ji za tři roky budu dělat znovu, mě to nevadí. Uvádějí však závit 2xM10, u Delphi, MOOG mají 1,5xM10. No tak jakou mám koupit?
Zde je VIN, prosím o zjištění, abych ji tam druhý den nevracel.
VF37ARHYE33147350