Já přehlédl auto, co svítilo klasickýma kvůli svodidlům ... takže bych z toho tragédii nedělal. Ty denní by měly svítit nahoru, takže \"oslňovat\" protijedoucí = být viněn. Pokud měla světla malou intenzitu, tak asi nebyly schválené pro provoz na pozemních komunikacích (mají tam být silnější ledky).
Já si to tam dal proto, aby mi přes den nesvítilo celý auto, přijde mi to nelogické, když je venku jasno a slunce pálí (hlavně v létě). A taky, aby mi rádio svítilo plnou intenzitou (při sluníčku jsem nic z něj nepřečetl, protože pozhaslo, jakmile jsem rozsvítil).