Cítím se tam stísněně. Ale dalo by se na 3008/5008 zvyknout. A to mám 177 cm, nejsem macek. Já jsem zvyklý na určitý komfort z 306... a ve staré 508 jsem ho vůbec neměl, navíc kožené sedačky jsem si nedokázal ani za půl hodiny nastavit dle mých představ. Doufám, že nová 508 bude v tomhle mnohem lepší.
S budiky nad volantem problém nemám. V 308 mi to sedí, ač je to první generace, kde to vadí hodně lidem. Já nevím, ale v 308 ten vnitřní prostor je větší... je to paradox, je to menší auto. Samozřejmě to není uvnitř tak široké jako třeba Škoda octavia, ale já nepotřebují tolik místa, že si není kam opřít levé koleno...
Každý jsme jiný. Já jsem třeba náročný na sedačky. Já musím mít v autě svůj vlastní komfort. A ne dělat kompromisy a bát se dlouhé trasy, že vylezu rozlamany.