Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    dotaz na změnu nicku?

    106sťák je pěkný. Jen si ji nech!
  2. Péťa

    dotaz na změnu nicku?

    Lukáši, raději dělej, že tady nejseš :D
  3. Péťa

    Ostuda! Koho jste to volili??

    poslední:
  4. Péťa

    Ostuda! Koho jste to volili??

    4:
  5. Péťa

    Ostuda! Koho jste to volili??

    3:
  6. Péťa

    Ostuda! Koho jste to volili??

    2:
  7. Péťa

    Ostuda! Koho jste to volili??

    Nerad oživuji vlákno, ale před chvílí mi přišlo mailem (snad to nejsou fotomontáže). 1:
  8. Funguje to i na notebooky?
  9. Péťa

    dotaz na změnu nicku?

    Mě to vtipné nepřijde. Když je někdo na klubu týden a má 3 příspěvky, ať si mění co chce. Ale někdo na klubu známý by se měnit neměl. Tím myslím i Lukáše.
  10. Jak se dostanete na 0s?
  11. Péťa

    povinna kontrola tlaku v pneu

    Tlak kontroluji 2x ročně, když měním kola.
  12. Péťa

    povinna kontrola tlaku v pneu

    .
  13. Péťa

    povinna kontrola tlaku v pneu

    Vítku, tady jde spíš o \"princip\". Zase úředníci v Bruselu vymýšlí nařízení
  14. Péťa

    povinna kontrola tlaku v pneu

    Já myslím, že při každé jízdě by se nejdříve musela absolvovat STK. Pochopitelně by to vyžadovalo rozšířit síť autorizovaných STK, ale to by zákazníci snad zaplatili.
  15. Řeší Huawei nebo S3 a bude čekat na S4, kterou za 10500,-- určitě nekoupí. Na tu čekám já
  16. A ještě poznatek ke Gorilla glass Jasně, že jsem ho poškrábal po pár dnech používání
  17. Péťa

    povinna kontrola tlaku v pneu

    Doklikal jsem se až k pneumatikám, které se dofukují automaticky Prý v roce 2010 se budou vyrábět. Nějak se to nestihlo... http://auto.idnes.cz/automoto.aspx?c=A080612_103014_auto_ojetiny_fdv
  18. Já bych měsíc počkal, jestli neumře komplet. Aby nevyměnil display a pak mu koroze nesežrala tišťák
  19. Já ale psal, než S III mini, tak raději S2. Šedivky bych se tilok nebál, pokud firma drží záruku. SW si můžeš nahrát jaký chceš, HW je stejný.
  20. S3 mini ani náhodou, to už raději S2 !!! Jinak ty jádra jsou znát. Počítej s tím, že budeš nabíjet každý den, někdy i víckrát
  21. Péťa

    partner klubu AUTOKELLY

    No já nevím, tolik lidí tam zase nenakupuje.
  22. Proč mají někteří muži místo ženy psa... 1. Čím později přijdeš, tím více se tvůj pes raduje. 2. Pes si ani nevšimne, že jsi na něj zavolal jiným jménem. 3. Psi milují, když necháte na zemi rozházené věci. 4. Psi chápou, že musíš zvýšit hlas, když chceš, aby tě poslouchali. 5. Psi si myslí, že jsi úžasný, i když přijdeš opilý. 6. Rodiče tvého psa tě obvykle vůbec nenavštěvují. 7. Na psy nemusíš čekat, až budou připravení, jsou připravení 24 hodin denně. 8. Když pes na tobě ucítí jiného psa, nezačne vyvádět, budeš mu jen připadat zajímavější. 9. Když se narodí štěňata, můžeš si vždycky podat inzerát, že jsou na prodej. 10. Psi mají rádi jízdu v zavazadlovém prostoru. 11. Pes tě nikdy v noci neprobudí, aby se tě zeptal, jestli si pořídíš nového psa, až umře. 12. Když se pes rozhodne, že tě opustí, nevezme si s sebou polovinu všeho, co máš. 13. Kdo říká, že štěstí se nedá koupit, zapomněl na štěňata.
  23. Péťa

    partner klubu AUTOKELLY

    Těžko odpovídat, když odpovědi nevíme (vysvětlil jsem Ti to už v první reakci). Přístup do e-shopu má jen pár lidí ve vedení, ani se obecně neví, kdo. Nebylo by bezpečné vykecat všem jméno a heslo Já v AK nenakupuji, auto dávám do servisu a servisák ať si nakoupí podle sebe (taky chce žrát). Výjimečně jsem nedávno kupoval olej TOTAL QUARTZ 7000 10W40 - 5 litrů a podle faktury mě stál 602,--Kč. V e-shopu ho AK má běžně za 956,--Kč. Víc Ti nepomůžu.
  24. Péťa

    partner klubu AUTOKELLY

    Ale odpovědi na http://www.peugeot-club.com/forum/search.php?srchuname=ArmyDOG&searchsubmit=a&f=all&srchfrom=0 se Ti hodí, že Nepůjdeš jednou na pivo
  25. Péťa

    partner klubu AUTOKELLY

    My si kartičku pořizujeme, protože chceme podpořit klub. Ne pro slevy
×
×
  • Vytvořit...