Všem aktivistům na letních: dnes na trase Hlinsko - Škrdlovice ráno o půl desáté napadlo za dobu než jsem tu trasu urazil asi 5 cm nového sněhu. Něco mi říká, že u Havl Brodu na tom budou hodně podobně.
Auto nejspíš taky umývat nebudu. Nemá to totiž význam.
Když jsem nedávno řešil brzdy, tak jsem po těhle Ate taky pokukoval. Odradilo mě to, že jsem je našel jen na předek. Když už tak už.
Jinak brzdit to bude asi slušně, podle mě to ještě bude trošku hlučnější než obyčejný kotouč bez drážky.
Neee, pan je kujon, proto jezdí jen v létě. :aut
Já ještě s letníma chvíli počkám, tak 2 týdny tam ještě zůstanou Ouragany. Ale už se taky nemůžu dočkat.