Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. Doufám, že jste ji nezapomněli vyndat před dnešním vařením.
  2. Jakube, takhle čistej ten koberec Peti nikdy neměl. A vypadá to dost dobře, čekal jsem to o mnoho horší.
  3. Alpine, Pioneer,...... Tím nic nezkazíš.
    • 41
  4. Však to odpovídá ne? Si mě asi na začátku neviděl když si měl oči jen pro Keitynku.
  5. Hmm Béďo to by si měl napravit pro případ, že by si ve zpětným zahlídnul 106 S16 v černý barvě co na tebe zuřivě bliká a chystá se tě předjíždět. :D
  6. BoneDaddy

    Kostým na pivní závod

    To jim bude po ukončení závodu úplně jedno.
    • 39
  7. BoneDaddy

    Brzdy, ATE Power disc?

    Jardo viz příloha. příloha
    • 40
  8. BoneDaddy

    Kostým na pivní závod

    Jděte za čuníky, stejně tak skončíte.
    • 39
  9. Sraz super, už se těším na další.
  10. BoneDaddy

    Brzdy, ATE Power disc?

    A vy co je máte, jste sehnali i zadní nebo je máte pouze vepředu?
    • 40
  11. OK, beru lano a povíme si zítra.
  12. Všem aktivistům na letních: dnes na trase Hlinsko - Škrdlovice ráno o půl desáté napadlo za dobu než jsem tu trasu urazil asi 5 cm nového sněhu. Něco mi říká, že u Havl Brodu na tom budou hodně podobně. Auto nejspíš taky umývat nebudu. Nemá to totiž význam.
  13. BoneDaddy

    Brzdy, ATE Power disc?

    Když jsem nedávno řešil brzdy, tak jsem po těhle Ate taky pokukoval. Odradilo mě to, že jsem je našel jen na předek. Když už tak už. Jinak brzdit to bude asi slušně, podle mě to ještě bude trošku hlučnější než obyčejný kotouč bez drážky.
    • 40
  14. BoneDaddy

    Tuning? Cože??

    Míro, takhle to je mnohem lepší. Docela ti dalo zabrat ho sehnat co? Tuším si říkal že ho sháníš už na srazu v Pardubicích.
    • 25
  15. BoneDaddy

    Nová 406 mezi námi

    Je tam, vypadá pěkně. Ať kamarádce slouží a ať nám ji tu sama co nejdříve představí.
    • 18
  16. BoneDaddy

    Osvícení SPZ

    Jééé, ty jsem taky sháněl a pak tam nakonec vrazil obyčejný.
    • 17
  17. Nevypustil sis náhodou převoďák? Nic proti, ale podobnou příhodu mi popisoval AKCZ na srazu v Pce. (ale on to nebyl)
    • 56
  18. No to už musí být solidní smečka. A jestli všechny tři spí takhle v posteli tak spíš asi na zemi co?
  19. Gratulace. A foto nebude???
  20. Protože radši chodí pěšky a dělají něco pro zdraví, než aby jezdili v pekáči jako je porsche? Jinak je to srandička jako vyšitá.
    • 6
  21. BoneDaddy

    Tak kdo uz zvas prezul na letni

    Neee, pan je kujon, proto jezdí jen v létě. :aut Já ještě s letníma chvíli počkám, tak 2 týdny tam ještě zůstanou Ouragany. Ale už se taky nemůžu dočkat.
  22. BoneDaddy

    Osvícení SPZ

    Diody už tam taky mám, ale svítí to na prd. Jen tak, aby se neřeklo. Bude to chtít nějaký více svítící.
    • 17
  23. BoneDaddy

    Osvícení SPZ

    W5W bezpaticovka celosklo... To co máš v parkovačkách.
    • 17
  24. Já a Maty205 přijedeme na 99%. To 1% = hodně moc špatný počasí.
  25. BoneDaddy

    diesel a sportovni filtr

    Tak tohle se mi moc nezdá. Pár lidí co ten filtr na HDi má znám a nikdy s tím neměl nikdo problém, alespoň co vím.
    • 35
×
×
  • Vytvořit...