Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    že by pokuta?

    Šalamounské, jako vždy.
    • 57
  2. Pro mě jedině dobře. Když se to bude odkládat, tak se budu také moc zúčastnit.
  3. BoneDaddy

    že by pokuta?

    Hmm, míst k parkování bylo, je a bude u Pardubické Univerzity opravdu moc. Policie tu školu navštěvuje častěji jak někteří její studenti a ty místa s trávou..., tam chodí najisto. No co dělat, zajít na policii. Hlavu ti neutrhnou a nějaký vysvětlení vymyslíš.
    • 57
  4. BoneDaddy

    406 3.0 - projekt "invisible" ))

    To bude tím, že většina lidí tu kupuje podložky o šířích 5,10, 15 .... mm klasicky někde přes e-shop, málokdo si jako ty nechá udělat podložky na míru, dle potřeby. Tam bude možná chyba.
  5. BoneDaddy

    kola na zimu

    Díky.
    • 20
  6. BoneDaddy

    kola na zimu

    Pokud budou mít plecháče šířku jako ty původní kola tak to bude v pořádku, o 3mm ven z blatníku než máš dosud. Původní kola na 406 mají 6Jx15\" ET 18.
    • 20
  7. Ty vado.
    • 9
  8. BoneDaddy

    Úprava 406

    Hádám 2.0 16V 97kw čipovanej na 150 kobyl.
    • 37
  9. BoneDaddy

    Úprava 406

    A co máš za motor prosím tě?
    • 37
  10. Hmm, zajímavá nabídka. Jsou někde na fóru nebo v e-shopu k vidění?
  11. BoneDaddy

    406 3.0 - projekt "invisible" ))

    Tak zkus punkace, třeba mu chybí ta krytka na druhé straně jak tobě. Domluvte se a kupte si sadu v Peugeotu dohromady a vyjde vás to na krásných cca 400kč. Už jsem viděl dražší prkotiny v Peugeotu a na vrakovišti po vás budou chtít třeba to samé.
  12. BoneDaddy

    Kde tankujete?

    Shell v Pardubicích na Dubině nebo Vysokém Mýtě, výjimečně Agip Holice.
    • 94
  13. BoneDaddy

    Xenony

    JJ, to je.
    • 25
  14. BoneDaddy

    Úprava 406

    Světla z 306 na to zkoušelo napasovat x jedinců. Buď to nedotáhli do konce nebo to stálo za prd. Ad nárazníky: nic na 406 nevěš, je to kočka už z výroby. 6-ti kvalt? Blbost...
    • 37
  15. BoneDaddy

    406 3.0 - projekt "invisible" ))

    Velmi pěkná.
  16. Taky bych se připojil pokud to nebude hned to následující pondělí.
  17. BoneDaddy

    Coupe 406 by kukikuk =o)

    Parádní. Podle mě o 100% lepší než to předchozí. Souhlas s Pe.Trem, ty nápisy srovnat. A na lvíčka z 206 na znak se chystám pomalu taky. Motorový prostor taky doznal změn jako u toho minulého coupé? Tam to bylo totiž super.
    • 67
  18. BoneDaddy

    moja 406 priprava na lakovanie auta

    No k tý barvě se to hodí, jen by mě zajímalo jak to vypadá při svícení, tedy hlavně při blikání. OT: sakra jak rozebíráte ty světla? Měl jsem jich doma už pár na pokusy ale rozebrat mi šlo jen jedno a to ještě nevratně.
  19. Kdyby tomu bylo tak, tak to je v pohodě. A tyhle tyčky v Peugeotu mají. Já si ale myslím, že podle podpisu má to co já a tam už je jen jedno táhlo a ty dvě lana co jsem psal v předchozím příspěvku. Ale i tak je možné, že mu mohla případně vypadnout jen ta jedna tyčka.
  20. BoneDaddy

    Mustang Sraz

    Opravdu parádní záležitost. Tyhle auta nemají prostě chybu. A s nimi ještě pár dalších značek z té doby.
    • 26
  21. Myslíš 6 nebo 7 na obrázku? Koupit pouze v Peugeotu, okamžitě k dispozici nebude (). Cenovka (je to podle mého auta, více ti řeknou buď v Peugeotu nebo tady někdo když napíšeš svůj VIN kód): Referenční číslo Označení Množství Cena bez DPH Cena s DPH Celkem s DPH 00002444Q9 OVL LANKO 1 563,00 CZK 1 859,97 CZK 1 859,97 CZK 00002444Q8 OVL LANKO 1 657,25 CZK 1 972,13 CZK 1 972,13 CZK
  22. Čekal jsem na vlákno o téhle krásce a konečně jsem se dočkal. Auto parádní a ještě lepší tvé inovace a úpravy. Přeji ještě hodně bezstarostných kilometrů.
  23. BoneDaddy

    Dotaz na nárazník

    Mě by přišlo hlavně blbý \"ničit\" tak nesehnatelný zboží jako je nárazník na coupé.
    • 11
  24. BoneDaddy

    Další 106 GTI

    Děkuji, jsem prostě slepej.
  25. Já vím že tam je kov uvnitř, ale dle ohebnosti jsem hádal hliník či nějakou slitinu ale že by tam mohl být kov který opravdu rezne. Jo, já taky viděl různé stavy rozkladu a nebo ta guma prostě nedržela všude přidělaná a odchlípla se. Ta moje potvora má jen ty nevzhledné puchýře. Nevíš prosím tě, jak se mění? Jak to drží podle okna? Vepředu je i pod zrcátkem že? A vzadu to je jak? Na novém modelu je guma toho trojúhelníku a tahle rozdělená, jak to drží tam? Ale těch 900 v Peugeotu je docela ranec, a to mám špatnou tu u řidiče a spolujezdce za ním.
    • 26
×
×
  • Vytvořit...