Mohli byste sem prosím dát fotky vašich snížených Peugeotů 406 sedan? Zajímalo by mě jak moc je znát rozdílné snížení. Prosím připište k tomu ještě jaké máte snížení, výrobce pružin nebo podvozku a kde jste to či ono koupily (třeba odkaz, pokud to nebude proti pravidlům). Ještě můžete připsat jestli se vyskytly nějaké problémy při montáži nebo Vám teď snížení v něčem vadí.
Časem bych to chtěl také trochu snížit, ale ještě nevím kolik, tak bych se rád inspiroval. Budu Vám vděčný.