Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    Tak jsem trochu \"folioval\"

    A Přéma se do toho zase pustil. Prvopočátek se ti povedl, doufám že ostatní úpravy budou následovat v podobném duchu.
    • 28
  2. BoneDaddy

    uchytky na tapacir motora

    Právě tohle je na serviceboxu super. Najdeš si sám číslo, přineseš ho do Peugeotu k oknu náhradní díly. Nikoho neotravuješ, oni jsou taky rádi. A takovýhle prkotiny jsou v poho, horší je hledat něco na nějaký mixovaný nebo upravovaný auto.
    • 13
  3. Krásná práce.
  4. Na to jsem koukal, ale má to trošku jiný obvod kola tak nevim co by to dělalo. Zatím uvažuju nad 205/50 nebo 225/45. Jo a stále nevím kde koupit ty středový krytky. Májí něco takového přímo v Peugeotu? Byl jsem v Barumu a tam nic takovýho nemají.
  5. Krásný zvuk HDi? NO LOL
  6. Ještě otázka: chybí mě tam ty středové pokličky (mám je ale je na nich znak Citroenu), chci nějaké se znakem Peugeotu nebo prázdné a nalepit tam znak lva. Kde je koupím? Budou je mít např. v síti pneuservisu Barum nebo třeba v Peugeotu? A co stojí? Dík
  7. Línější sice jo, ale mám stejně 1.8 16V, tak nečekám zázraky ani kdybych tam měl žiletky.
  8. Strejda má 225/50 R16 a je to bomba. Jinak já tam dám ten rozměr, na který narazím jako první. Jsem se tak informativně koukal a ty 205 jsou přibližně o litr dražší za kus než ty 225 od stejné firmy ve stejném dezénu. Tak nevím. Možná jsem jen špatně hledal.
  9. 205/40 R17 ET11 ? časem dám 225/45 R17
  10. Kola jsou 17\" Zender Challenge , jen jsou obuty pneu v rozměru, který se mi nehodí do \"krámu\", takže se musím po nějakých poohlédnout.
  11. BoneDaddy

    "Tuning" garáže :-)

    Mazec. Se s tím přihlašte do nějaký tý soutěže v receptáři.
  12. Co Vy na to? Pozn.: na zmenšení mezery mezi kolem a blatníkem se pracuje. :aut
  13. Hlavně ať ti slouží!! Vypadá pěkně.
  14. Sorry že se do toho motám, ale nepsal si minule, když se řešilo autohifi, že máš doma poslední varování? :aut
  15. Souhlas. Petře, hlavně ať ti vyjde nový kousek. Sice je té krásné 406 škoda, ale život jde dál. Alespoň že ti ty vzpomínky zůstanou.
  16. BoneDaddy

    koncovka REMUS

    Taky se mi nelíbí když je šikmo, proto teď čekám co napíše Scratch. Podle fotek je ta jeho rovně si myslím.
  17. BoneDaddy

    koncovka REMUS

    Moc děkuji za fotky. Šlo mě o to, jestli ti pasoval ten zahnutý konec trubky těsně před tlumičem přímo nebo jestli si nějak rovnal či dával jinou a jako druhá věc mě zajímalo jestli si řezal do nárazníku. Musel si něco extra upravovat?. Takže se tam dá dát výfuk rovný tak jak to máš ty, protože série je jinak zahnutá koncovka jakoby ke středu auta a když tam někteří dávají laděný výfuk, tak jim ta koncovka směřuje šikmo z nárazníku právě kvůli tomu že je celý poslední díl rovně. Ta koncovka má průměr 9cm? Dík
  18. BoneDaddy

    koncovka REMUS

    Scratchi za foto bych ti byl moc vděčný.
  19. BoneDaddy

    Nechá te si udělat vlastní RZ ?

    Zbytečnost.
  20. BoneDaddy

    koncovka REMUS

    Scratchi dík za odkaz. Prosím mohl by si mě vyfotit jak tam máš ten výfuk namontovaný? Fotku zezadu za autem a trosku zespod? Kdyby si měl čas. Ve Spei mě tak nějak nepomohli. Nabídli mě sebring za 9500,-. Ve Spei mají na starší model přímo výfuk i s úchyty ale prý na můj nový model také s 1.8 16V nepůjde. Zatím jsem to koumal a nevidím v nich žádný rozdíl. U toho by mě i cenovka vyhovovala. Já nepotřebuju zvyšovat výkon, ani extra zvuk to mít nemusí, jde mě o to ať tam nekouká orezlá koncovka.
  21. BoneDaddy

    koncovka REMUS

    Scratchi nemáš prosím odkaz na ten výfuk co tam máš? dík
  22. BoneDaddy

    Nissan Patfinder

    To je dobrá hovadina.
  23. BoneDaddy

    Snížení

    Děkuju.
  24. Mohli byste sem prosím dát fotky vašich snížených Peugeotů 406 sedan? Zajímalo by mě jak moc je znát rozdílné snížení. Prosím připište k tomu ještě jaké máte snížení, výrobce pružin nebo podvozku a kde jste to či ono koupily (třeba odkaz, pokud to nebude proti pravidlům). Ještě můžete připsat jestli se vyskytly nějaké problémy při montáži nebo Vám teď snížení v něčem vadí. Časem bych to chtěl také trochu snížit, ale ještě nevím kolik, tak bych se rád inspiroval. Budu Vám vděčný.
  25. BoneDaddy

    Pokec Gumy

    Doma máme na Octavii a já na 406 Michelin Energy- docela v pohodě. Strejda má na 406 Continental sport contact a úplně bezva.
×
×
  • Vytvořit...