A pak můžeš do skonání testovat v sekci pokusy.
Nejjednodušší je nahrát ho třeba na imageshack.us a pak vkládat odkaz. Alespoň podle mě.
Jinak tu má Radek návod který je detailní a super.
Jo jo, taky jsem hledal v serviceboxu a nenašel nic. Obrázky mi tam dokonce přišly úplně totožný.A vypadá to alespon podle těch popisků tam, že to mají opravdu jen auta s el. pamětí a ne všechna.