Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. Děkujeme. To je super.
  2. Možná by se ještě šiknul VIN k tomu roku a výbavě, ať můžeme konečně zjistit rozdíl v obrázkách. Jinak má to tu někdo na sedanu?
  3. BoneDaddy

    vyběr motoru

    Já cca 9,5l. Ale dálnici jsem ještě neviděl.
  4. BoneDaddy

    vyběr motoru

    Za kolik jezdíš? Nějak výrazný rozdíl by to být ale neměl.
  5. BoneDaddy

    alu kola

    Inzerát. Někdo by rád 15\" Borealy za pár korun??
  6. BoneDaddy

    zistenie kodu farby

    Jo jo, frajer. A první registrace 05.05.2002 Fe-re nemáš zač.
  7. BoneDaddy

    zistenie kodu farby

    Nemáš tam tohle? V mém případě je kod barvy EGED
  8. BoneDaddy

    vyběr motoru

    Kolik s ní hodláš najezdit km za rok? Jakým stylem? Rád se svižně svezeš nebo chceš vozítko na dopravu z bodu A do B?
  9. BoneDaddy

    Co vse nedokaze Ceska posta

    Prostě Česká Pošta.......:D Ale zase seš jedinej, kdo má tak zcestovalýho lva.
  10. No už sem si myslel že to sem budu muset napsat sám. Včera sem celej den čekal, kdy se nějakej vtipálek ozve. A Pe.Tr nezklamal.
  11. No na nové budíky by si asi musel. Tuším že na 406 stály 17000 bez DPH ale nejsem si tím jist přesně. Pochybuji že na 307 budou levnější.
  12. A pak můžeš do skonání testovat v sekci pokusy. Nejjednodušší je nahrát ho třeba na imageshack.us a pak vkládat odkaz. Alespoň podle mě. Jinak tu má Radek návod který je detailní a super.
  13. Jo jo, taky jsem hledal v serviceboxu a nenašel nic. Obrázky mi tam dokonce přišly úplně totožný.A vypadá to alespon podle těch popisků tam, že to mají opravdu jen auta s el. pamětí a ne všechna.
  14. BoneDaddy

    Důlky v karoserii

    Taky jsem to řešil a nejblíž v Hradci Králové ode mě.
  15. A to se vyplatí. To to radši oželím.
  16. Hmm Dundee, Devils-night??? Oni by mohli vědět co by to koštovalo.
  17. BoneDaddy

    výpustný šroub

    Nemáš zač, podle mě to bude nejrozumnější.
  18. To vím taky a myslím že to takhle dělali i pro restyl. Ale o sklápění jsem fakt neměl ani páru.
  19. Jůůů další kdo má stejný sen. V manuálu, v kůži, na ouraganech.....
  20. V tomhle máš naprostou pravdu a s těma sedačkama maximálně souhlasím. Máma má starší Octavii a chvíli trvá než si zvyknu na tu tvrdost sedaček.
  21. Dík.
  22. A je nějak na pohled odlišné od obyčejného?
  23. Kterým? Co se s ním zrcátko nastavuje nebo je na to nějaký speciální?
  24. Tak to určitě. Každopádně urazit elektricky zklápěný vyjde asi dráž než obyč.
  25. Jsem ani nevěděl že se to na 406 dělalo.
×
×
  • Vytvořit...