Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. Ahoj. Prosim prosim, nevíte někdo jak poznám jakou klimatizaci (jestli digi nebo manual) má auto když znám VIN kód a vložím ho do service boxu? Nevím jestli jsem to dobře popsal. Vím kde hledat (peugeot.servicebox -> charakteristiky-> vybavení interiéru-> klimatizér+ chlazení klimatizace) ale nevím co tam má být napsáno když to auto má takovou nebo takovou klimu a kde přímo. Vlastně bych Vás chtěl požádat jestli byste se nemohli mrknout co tam máte vy a napsat přesně co tam je vedle toho klimatizér a chlaz.klim. napsáno plus napsat jakou klimu máte. Potřebuji zjistit jestli má auto digi klimu nebo manuální a znám jen VIN. Moc Vám děkuju. Pokud se v tom nevyznáte, nevěšte hlavy, já taky ne. Dík
  2. BoneDaddy

    Chlapi dnes som dostal novinu

    Velká gratulace i ode mě.
    • 31
  3. Dobře odvedená prácička. To se bude dřevo vozit jedna radost.
    • 51
  4. BoneDaddy

    Svody na 306 1,4

    To je lesku až oči přecházejí. :potlesk Hlavně pak nezapomeň hodit foto až budou na svém místě.
    • 64
  5. to píše on že 1.2htp? dle mě je 1.4 pouze MPi nebo 16V:myslim No každopádně je zábavnej s tím (ne)závoděním.
    • 6
  6. Nádhera. :super Hlavně ta cenovka. K tý modrý barvě pasujou fakt skvěle. Ba ne, ať ti to tam dlouho vydrží.
  7. Docela pěkný. Colombo to sice měl, ale jestli jste si všimly tak z toho začal dělat pomalu 206 (viz. podpis člena TiborTeam). Tady tahle je ještě moc pěkná, neobouchaná.
    • 12
  8. Lir? :aut Škoda že už je zrušili.
    • 19
  9. BoneDaddy

    Ukraden P 205 GTI.

    Co k tomu ty magory vede?
    • 40
  10. BoneDaddy

    Pruziny 406

    To je docela mazec čakome. By mě zajímalo jestli už si mapuješ okolí co se děr po zimě týče.:aut
    • 33
  11. BoneDaddy

    Pruziny 406

    Hned je to lepší.
    • 33
  12. BoneDaddy

    prahy

    Tak to je mazec. To čumím.
    • 12
  13. Prostě něco šikmého. Jinak ja se přikláním k 407sw.
    • 17
  14. BoneDaddy

    tazne zarizeni

    Je to přesně tak jak píšeš. Prodávají se redukce.
    • 19
  15. Hmm cestování vlakem na tobě taky zanechalo určité následky. Taky to umím v několika jazycích.:D:aut
    • 6
  16. Tak alespoň takhle: www.elitecat.sk a pak už si najdeš jenom svůj model a tam mají alespoň mlhovky. Pokud to stále nepůjde tak tam brnkni tu.
    • 8
  17. Jo jo, tohle už jsem někde viděl. Taky by mě do toho v životě nedostali.
  18. Tady by si měl mít mlhovky na nový model. Mřížku jsem taky nikde nenašel.
    • 8
  19. BoneDaddy

    zlodej šikula

    To snad ani není možný.
    • 16
  20. BoneDaddy

    306 bubnove brzdy

    Je lepší vyměnit celý váleček, ale dají se koupit i opravné sady.
    • 14
  21. BoneDaddy

    zkorodovaný zadní znak

    Hmm vypadá to zajímavě Radku.
    • 98
  22. Reklama dobrá, s beruškama taky. Peugeot má všeobecně docela dobrý reklamy. Btw: Něco mi říká, že se to tu zase zvrhne.:aut
    • 21
  23. BoneDaddy

    kontrolka světel

    Profesionál.
    • 25
  24. BoneDaddy

    kontrolka světel

    To říká ten, kdo to dělal již 3x. Mě to přijde taky jako neskutečná pakárna a dlouho bych rozmýšlel zda se do toho pustit (nejsem extra zručný) . :aut
    • 25
  25. BoneDaddy

    Snížení zadku 306

    306 NEMÁ PRUŽINY ALE TORZNÍ TYČ Vpředu?
    • 7
×
×
  • Vytvořit...