Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    repro v kufru P406

    :D:potleskminimaxo tohle mi nedělej. Creams: zástavba to sice není, ale oproti zástavbám co myslíš ty si dá ještě do kufru pár pytlů cementu.
  2. BoneDaddy

    Očalounění palubky a volantu

    Sice nemám osobní zkušenost, ale loni jsem viděl na vlastní oči toho Acorda v bílý kůži co má v jeho galerii a vypadalo to opravdu precizně. :super
  3. BoneDaddy

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Tak tohle už je moc. To dneska otestuju na Maxikovi. :roker
  4. BoneDaddy

    autobateria 3,0 V6

    :D:bacha Taky se mu odvděčila, škoda že už v létě.
  5. BoneDaddy

    autobateria 3,0 V6

    No toto som potreboval...rozmery. Dufam ze to bude presne to co potrebujem...DIK Je to uvedeno v Bosch katalogu baterií přímo pro tvůj model- tedy je to zlatá střední cesta, mají tam jednu menší a jednu větší, ale ta už je zbytečná a hlavně 2x tolik drahá. A nemáš zač.
  6. BoneDaddy

    autobateria 3,0 V6

    To vypadá na baterku K.O. Poslední možnost je dát to na nabíječku, která umí pracovat i s hluboce vybitou baterií. Ale zrovna v tomto připadě to vydím na novou baterii. A nová je třeba TU.
  7. BoneDaddy

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Scratch: ten váš pes musí mít obrovskou trpělivost. Udělat tohle našemu, tak se můžu rozloučit s kloboukem a doufat že nebudu mít na ruce značky po zubech. :D
  8. BoneDaddy

    Moje nová lvice :)

    Ten jarajardův návrh není vůbec špatnej.
  9. Smůla lentilka. Akorát nechápu proč to nepřizná popravdě. :bacha Marlin: nemáš těch zábavnejch historek s půjčenýma autama poslední dobou nějak moc? :D
  10. Z boku pěkná, zezadu zůstává stále taková divná, ale celkově se ubírá správným směrem. Myslím že bude mít docela úspěch.
  11. BoneDaddy

    Repro v cabriu

    :myslim
  12. BoneDaddy

    jak na odemknout auto

    A na videa se podivám až doma.
  13. Rádo se stalo.
  14. Snad ti pomůže toto: 120_306-tc-ed02-2001.pdf
  15. BoneDaddy

    Pininfarina & Rolls Royce

    Za mě, NE.
  16. BoneDaddy

    Kocept P RC

    Ale jo, tvary jsou pěkný.
    • 7
  17. Pěkná malůvka.
  18. BoneDaddy

    začátek lehkých úprav

    Docela to jde. Ta první fotka mě docela zmátla. Jediný co se mi moc nezdá, jak je udělanej ten kufr. Nemělo to být až nad světla?
  19. BoneDaddy

    Stiflerovy nové papuče

    Vypadá to moc pěkně. Podle mě je to tak akorát.
  20. Jo jo, supeeer.
  21. BoneDaddy

    VIN kod

    To je borec. Smekám.
  22. BoneDaddy

    Genzer,Suchanek a jejich přeřeky

    To nemá cenu. Zase video. Tak se zase juknu až doma. Věřím tomu, že když to jsou tyhle komedianti že se zasměju.
  23. Aspoň že tak.
  24. Pravdu máš. Když jsem na to koukal minule tak špatně. To číslo je 3748 83 opravdu originál číslo. Je to opravdu ložisko SKF VKBA3680.
  25. Blizzard: vypadá to docela pěkně. Čekal jsem to horší.
×
×
  • Vytvořit...