Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    406 Pneu

    Tak to je mazec. Ale jak jste psali výše, to si sedne. :D
    • 52
  2. BoneDaddy

    406 Pneu

    MJ Sytic: mě se to zdá zcela v pořádku.:D Kde ti tvrdili že to je v pořádku? Já jen abych se jim mohl vyhnout oklikou.
    • 52
  3. JJ bylo to povedený.
    • 44
  4. BoneDaddy

    CHIP TUNNING

    Nemyslím si. Případné dotazy směřuj na PP205 přes U2U nejlépe. Ten by o tom něco mohl vědět.
    • 27
  5. BoneDaddy

    radio

    Changer by mohlo pomoci vyfoukat pokud je pouze zaprášený. Nějaký stlačený vzduch ve spreji třeba. Zbytek nevim.
    • 7
  6. Třeba viz odkaz. Jinak Purolator, Fram, Purflux, Bosch, ......
    • 6
  7. A je to filtrem? Jakou tam máš značku toho neoriginálního?? Třeba by pomohlo držet se osvědčených značek: např..
    • 6
  8. Neviděli a já to nebyl. Tolik k otázce v nadpisu. Ale dobrý.
    • 44
  9. BoneDaddy

    jaký vysavač?

    A ukazovali ti jednu z hlavních věcí kvůli který si vysavač kupujeme? Tím myslím jak se s ním dají mýt okna?
    • 34
  10. BoneDaddy

    Manuál na audi

    něco Něco jako toto?
  11. BoneDaddy

    kolečka

    Jakou barvu hodláš použít?
    • 20
  12. BoneDaddy

    kolečka

    Přidám se. Jsem taky pro černou. Mám ji na svém taky. Nemusí na mě upozorňovat všechno, stačí že mám hlučný výfuk.
    • 20
  13. BoneDaddy

    Kozene sedacky

    To jsou blbý fóry. :aut Za ty prachy si to nechám potáhnout. :D:D:aut
    • 32
  14. BoneDaddy

    Zas**ny srnky-vlozeno foto

    Smůla. Hlavně že jsou všichni v pohodě. Auto se dá sehnat jiný.
    • 22
  15. BoneDaddy

    Co všechno je u nás možné?

    Náhodou, já jednou jel do Třebový osobákem a jak jsem se krásně vyspal. Ještě že to byla konečná. To v rychlíku nezažiješ.
    • 29
  16. to je měrka před faceliftem Aha. Mám tam přesně to co je na obrázku ne s tou dírou pro prst ale s tím \"táhlem\".
    • 10
  17. BoneDaddy

    Co všechno je u nás možné?

    V těchto případech doporučuji vyhlídkovou jízdu (čti osobní vlak nebo pro maximální detaily pacifik). A už dost off topic.
    • 29
  18. BoneDaddy

    Co všechno je u nás možné?

    Prostě Třebová.... :ticho:D:D:D:aut:aut:aut
    • 29
  19. Já mám celou měrku pro změnu jakoby dlooouhou pružinu.
    • 10
  20. Zcela normální.
    • 10
  21. BoneDaddy

    Co všechno je u nás možné?

    Moc pěkný. To máte přímo v Třebový??
    • 29
  22. BoneDaddy

    Kozene sedacky

    Tam je jedno jestli na starej nebo novej model?
    • 32
  23. Pod zadní lavicí je plastový kryt, pod ním je čerpadlo. Možná by šlo zkusit očistit tento konektor pokud ti to zlobí.
    • 14
  24. BoneDaddy

    Kozene sedacky

    Taky nevím kde je všichni berou. Je to jeden z mých snů.....
    • 32
×
×
  • Vytvořit...