Přejít na obsah
test

Vánoce 2008 s Peugeot-clubem


Supetr
 • Rok uplynul jako voda a protože se loňské setkání v restauraci „U Karla, líbilo (teda až na malou chybku, která se letos již nebude opakovat), rozhodl jsem se po dohodě se zbytkem vedení uspořádat „Vánoční posezení“ znovu.
   
  Vánoční sraz se tedy uskuteční v sobotu 20. 12. 2008 v restauraci „U Karla“ v pražských Dolních Chabrech, a to od 13 hodin. Každý nově příchozí obdrží přímo ode mě (Medvěd) či pověřené osoby (v době mé možné nepřítomnosti) číslovanou účtenku (pár může mít společnou) na kterou mu bude personálem průběžně zapisována útrata. Po jejím zaplacení jí odevzdá mě, abych si jí odškrtl ze seznamu a uložil. Ztráta účtenky bude honorována částkou 3000,- Kč, což se sice může zdát jako částka vysoká – vzhledem k tomu, že nepředpokládám, že by se účet podařilo někomu ztratit, tak jí považuji spíše za symbolickou (ale nějaká pokuta být uvedena musí). Já po skončení akce musím předložit personálu kompletní řadu, aby bylo evidentní, že nikdo neodešel bez placení.
  Účtenky se netýkají bowlingu (pokud nebude náhodou stanoveno jinak), tam si konzumaci platí každý rovnou.
   
  Náplní srazu je především setkání klubáků tváří v tvář spojené s příjemným pokecem a celkovým zklidněním v období předvánočního shonu.
   
  Mezi 15 – 18 hodinou máme opět rezervovány 3 dráhy na bowling, herna sice prý disponuje dostatkem vybavení, nicméně pokud někdo vlastní vhodnou obuv, určitě se doporučuje s sebou přinést.
   
  Sraz začíná ve 13 hodin, každý si může objednat oběd z jídelního lístku. Po bowlingu budou  v restauraci připraveny „švédské stoly“, na které bude vybírán poplatek 160,- Kč za dospělou osobu  - PROSÍM ZASLAT NA KLUBOVÝ ÚČET 106206306/2400  s VS = Vaše ID, SS = 99, DO 12. 12. 2008 (pronájem sálu na bowling – 3 dráhy uhradí klub jako vánoční dárek).
   
  Protože se jedná o „Vánoční sraz“ doporučujeme nezapomenout na dárky - když každý donese třeba 5 maličkostí, bude pod stromečkem plno a uvidíte, že i pro Vás prkotina může někomu udělat radost.
   
  S majitelem restaurace je domluveno, že v případě našeho zájmu nebude nic namítat pokud si doneseme na ochutnávku nějaké vánoční cukroví – tou dobou je předpoklad, že nám ještě nepoleze krkem, jako tomu bývá po Novém roce.
   
  Na setkání s Vámi se těší
   
  Medvěd a celé vedení Peugeot-clubu
   
  P.S.
   
  Prosím o co nejrychlejší vyplnění přihlašovala, ať můžu potvrdit konkrétní počet míst.
   

  Přihlašovací>

  ID člena
  Jméno
  Počet 12345678910

  Poznámka


Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×