Přejít na obsah
test

Srazy v roce 2003


Supetr
 • Tak letošní rok nám už skoro skončil, rekapitulovat se mi ještě nechce, takže se kouknem do budoucna. Hledám hledám ve svém nepořádku na stole ........ hergot, kde ta mrcha je? ........ tady je zase nepořádek ....... ach jo ......... hele, tady je, moje křišťálová koule! Tak už jenom přeleštíme a koukám a koukám a co vidím........... hle, pežoťácký srazy v roce 2003 ........ hm, pěkné ........ takže co se na Vás chystá?

  Zima - Sušice

  Datum ještě není znám, bude to takový jednodenní sraz, měli bychom se jet podívat na letiště. A datum není znám kvůli tomu, že čekáme, až bude dostatek sněhu a vyblázníme se na velké ploše, kde si budeme moct zkusit, jak se naše auto chová na sněhu a ledu.... Dáme i nějakou jízdu zručnosti a možná nám Michal dojedná, že by Jarda Kalný mohl přivézt závoďáka (206 MAXI Kit car :)) )....

  Jaro - Slapy

  JR a Makovice pro nás chystají sraz na Slapech, datum taky jěště není znám, ale až bude teplo a to by mohlo bejt už na začátku května. Víc toho nevím, JR a Makovice mlčí.... proč?

  Léto - Řásná nebo tam někde

  Ten by měl bejt asi 1. nebo 2. týden kolem Jihlavy. Nic Vám o tom zatím neřeknu, snad jenom to, že to pořádá Mašinka... Takže jasný, ne? Asi největší zážitek sezóny :))) PS: Kuřata budou!

  Podzim - Stříbrný rybník v Hradci Králové

  Tenhle sraz připravujem asi na druhý vikend v září, bude to v Hradci Králové (aby to všichni měli tak nějak stejně daleko).

  Hle křišťálová koule se zakalila (mrcha jedna), takže víc Vám toho neřeknu.

  PS: Pokud se najde nějaká obětavá duše na Slovensku, tak bychom byli pro. Ozvěte se nám....Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×