Přejít na obsah
test

Sraz v Šebetově 05 dne 15. - 17. 7


Supetr
 • Dvakrát nevstoupíš do stejné řeky. Tak tímto pravidlem  se prozatím řídily veškeré srazy Peugeot clubu (nepočítaje městské srazy v Brně, Ostrave nebo Praze), tím chci říci, že se doposud nenašel takový odvážný sílenec, který by do organizovaní takto náročné akce šel i podruhé. Nyní mohu říci, že se jeden takový našel a jeho jméno je Trundík a zve nás na letní sraz, který se bude, stejně jako v loňském roce, konat v obci Šebetov (okres Blansko). Termín konání tohoto srazu je 15. – 17. 7. 2005.

  Ubytování bude možné, stejně jako vloni, pouze ve vlastním ubytovacím zařízení (stan, přívěs, auto) a nebo pod širákem. Za ubytování se sice nic neplatí, ale platí se za vstup (jako v každém kempu se platí "vzdušné", tak ani na tomto poplatku se Šebetov nedá ošidit). Platba za vstup je zahrnuta do celkové ceny srazu.

  Na sobotní večer je zajištěno grilování, které je zahrnuto v ceně srazu. Kdo přijede v pátek, tak si může koupit to, co se tam běžně o víkendu večer nabízí (klobásky, párky, makrely, kuřecí křidélka). Jinak si každý si může cokoli a kdykoli ohřát na otevřeném ohni co si přiveze. Pro zájemce je možné zajistit snídaně. Co se týče sobotního oběda, tak ti, kteří si nebudou sami vařit, si mohou zajet do restaurace v centru obce, či do vedlejší vesnice.

  Program:

  Aby jste si trochu provětrali vaše vozidla, bude připravena orientační soutěž, která bude zakončena jízdou zručnosti. Start prvního účastníka bude ve 13:00 hodin z cesty pod koupalištěm, spojeného s orientací v terénu a na stanovištích plnění rozličných úkolů. (jako vloni).

  Cena:

  Cena za sraz je stanovena na 150,- Kč za zúčastněnou osobu. Případný nevyužitý přeplatek bude odeslán na konto Peugeot-clubu a použit při dalších akcích.

  Platbu za sraz zašlete na účet ------------, jako variabilní symbol uveďte svoje ID člena.  Pozor, platby uz nepřijímáme, pokud se tedy přihlašujete nyní, domluvte se s Trundíkem a zaplatíte na místě!

  Na přihlašovací formulář (bude později) zadejte, prosím, počet účastníků, plánovaný příjezd a zda chcete zajistit snídani na sobotu a neděli (např. Trundik, 2 osoby, pátek, snídaně S2x, N2x).

  Organizační záležitosti:

  Po příjezdové cestě jezdit co nejpomaleji.

  Parkování je v případě pěkného počasí zajištěno na travnaté ploše nad koupalištěm. Na této ploše jezdit opět co nejpomaleji, žádné prudké rozjíždění ani brždění. Pokud někdo plánuje více výletů po okolí, tj. bude častěji přijíždět a odjíždět, ať prosím parkuje mimo tuto plochu.

  V případě nepříznivého počasí bude parkování zajištěno u příjezdové cesty a pod koupalištěm.

  Kdo přijede se svým čtyřnohým miláčkem (psem) tak pro něj bude platit jediné a základní pravidlo. Pohyb psa je omezen pouze na prostor kolem kiosku (nikoliv na travnatou plochu) a potom na prostor k místu ubytování.

  A pro ty, kteří neví, o co se jedná, tak zde je krátkýčlánek společně s fotografiemi z minulého roku.

   

  Přihlašovací formulář najdete zde:

  ID člena
  Jméno
  Počet 12345678910
  Poznámka


Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×