Přejít na obsah
test

Jihočeský sraz


Supetr
 • AKTUALIZOVÁNO!! Na konání toho srazu bylo vybráno poměrně zajímavémísto a to penzion SIGMA v obci Dolní Žďár u Jindřichova Hradce, která se nachází asiv polovině trasy mezi Stráží nad Nežárkou a J.Hradcem. Doufám, že se nejenjihočeši dostaví v hojném počtu. Sraz se bude konat v sobotu a v noci ze sobotyna neděli dne 16. a 17. října. Samozřejmě, kdo bude chtít přijet již v pátekodpoledne, tak klidně může, lze využít sobotní dopoledne k prohlídceměsta, nebo okolí. Sraz a oficiálnízahájení bude u penzionu v sobotu 16.10. ve 12:00 hod.

  Orientační závod začíná ve 13:00, tak prosíme všechny aby dojeli s dostatečným předstihem, aby náhodou něco nepropásli.

  Za parkování auta se neplatí. Kdo bude mít zájem o ubytování,je možné přímo v penzionu, každý si ho hradí sám, stejně jako občerstvení,nebo jídlo. Ceny jsou, myslím si, velmi lidové, navíc bude mít Peugeot club nasobotu večer zajištěnou srazovou krmi, na které se účastníci složí částkou 100 Kč/os.Za ubytování bude pro členy clubu vyjednaná sleva díky které každý účastník zaplatí za ubytování 200 Kč. Finanční obnos je třeba poslat na tento účet

  0613385003/0800

  VS. -jako vždy Vaše ID

  Pokud nějaké peníze zbudou,použijí se na místě nebo se schovají na příští sraz. Finanční uzávěrkabude 8.10. Myslím si, že je času dost. Ve výjimečných případech, kdo nestihnezaplatit předem na účet, lze se vyrovnat s Bohumilem přímo na místě, kroměubytování.

  Připravovanýprogram pro Vás :

  Orientační soutěž v blízkém a "nejbližším" okolí. Závod nebude na čas, ale na trestné body za nezodpovězení otázek. Závod začíná ve 13:00. V blízkosti se bohužel nevyskytuje asfaltová nebo betonová letištní plocha, proto si svoje sprinterské chutě nechejte zajít. Během odpoledne je domluvena návštěva Autosalonu PEUGEOT SOME J.Hradec v rámci akce "DNY PEUGEOT", kde se vám budou profesionálně věnovat pracovníci salonu.

  Kdo bude mít zájem o paintballový boj, lze též zajistit. Zbraně a masky jsou pro skupinu max. 10-ti osob. Bojovat se bude za každého počasí, nedaleko u obce Horní Žďár, ve vyhrazeném prostoru, což je necelé 4km od místa srazu. Nejlépe je vytvořit týmy, které budou vést boj proti sobě, (max. pět osob v jednom týmu). Je ovšem nutné se složit na zálohu, která činí 1000,-Kč, která může být po akci buď vrácena, nebo jí lze pokrýt :

  - půjčovné za pistoli, masku a rukavice (na den) 100,-Kč

  - náboje (bar. kuličky) 100ks 100,-Kč/balení (nedrobčí se)

  Takže, když se dá dohromady 10 lidí, vyjde to každého na 200,-Kč, včetně nábojů. Barvivo z kuliček jde vyprat. Vzduch do pistolí a k dýchání je zdarma. Peníze na zálohu prosím taktéž pošlete na účet. Pokud se nedá dohromady patřičný počet osob, peníze vám vrátím na srazu.

  Doufám, že všichni účastníci budou spokojenis programem a odvezou si odtud a že to bude příjemně prožitý čas.

  Program srazu : (lze upravit dle zájmu o jednotlivé akce)

  do 12:00 prezentace

  12:00 - 12:30 seznámení s programem

  12:30 - 13:00 zaujetí kontrolních stanovišť

  13:00 - 15:00 orientační soutěž

  15:30 - 18:00 - paintballový boj

  - návštěva salonu Peugeot SOME v J.Hradci

  do 18:30 sraz v penzionu

  18:30 - 19:00 vyhodnocení soutěže a baintballu, předání cen vítězům

  od 19:00 srazová bašta a volné pokračování srazu

  V níže přiloženém přihlašovacím formuláři prosím do pole poznámka zapište, zda chcete zajistit ubytování a zda se chcete zúčastnit paintballu, aby s tím mohli organizátoři počítat a také se podle toho zařídit.

  Přihlašovací formulář :

  ID člena
  Jméno
  Počet 12345678910
  Poznámka


Zpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×