Přejít na obsah
test

Grillmaster u Scratchů – Ústí u Staré Paky


Supetr
 • Grillmaster u Scratchů 20.10.2012 – Ústí u Staré Paky

  Grillmasters po dvanácté

  Jak už je na Scratchově chaloupce tradicí, tak tento víkend jsme se domluvili na poslední letošní grilovačce zvané Grillmasters, v pořadí již 12. Bylo krásné sluníčkovaté odpoledne a na zahradě bylo vše připraveno na nápor pežotích návštěvníků. Začátek byl naplánován na sobotu, ale někteří nedočkavci, kteří měli spoustu času, se do chalupy navalili už v pátek večer. Scratch, miss Scratch, Minimaxa, Hurvajz, Džána a Zpozdílek, poslední 2 jmenovaní, ale na chalupě už byli o něco dříve jako brigádníci na bourání krbu (oceňujeme). Vzhledem k prázdným žaludkům se opékali buřty, no nebudeme přece troškařit a napícháme to na vidle, aspoň se to opeče najednou, že .

  files.php?pid=1547470&aid=118024

  Taky se upilo trochu piva ze soudku aby buřtíky lépe plavali v bříšku. Pak byla volná zábava a následně se šlo spát, abychom nasbírali sílu na hlavní sobotní akci. Ráno se začalo zkoušet na soutěž ksichtů, fotky přiloženy ve vlákně, oběd a protože bylo krásně, tak jsme se vyvalili ven a začali nahánět poslední sluneční paprsky.

  files.php?pid=1547472&aid=118026

  files.php?pid=1547474&aid=118028

  Po obědě se začali sjíždět další účastníci, připravoval se grill, dlabala se Hurvajzem dovezená halloweenská dýně, kterou vydlabal Scratch a finálně upravil Stibto . Večerní rozsvícení provedl Džána. Celou noc v zahrádce krásně dokreslovala atmosféru inverze, která se snesla nad celé okolí. Pomalu se na zahradě začalo vytvářet malé parkoviště pežotů (Multipla, Superb). U většiny vozidel nebyl problém se dostat přes menší nerovnosti na parkovací místo. Strejdakopec byl raději přesunut na pohodlnější parkovací místo, na otočku autobusu. Na Minimaxovo masíčko se každý těšil, proto byl rozžhaven grill a všem se již sbíhali sliny na šéfkuchařovu masovou mlsku. Stiflerovci přivezli Ivetiny vyhlášené chlebíčky a jednohubky, a jen se po nich zaprášilo. Minimaxovo maso bylo jako vždy naprosto dokonale křehké a šťavnaté. Pežoťáci se během akce náramně bavili, např. testovali zády teplotu grilu . Konverzace probíhala na všemožná témata. Popíjel se alkohol všeho druhu:-) Samozřejmě se popíjelo i nealko. Bylo zde pár lidiček, kteří se po akci odváželi domu. Jako velké překvapení dorazil na akci Vřískot.-) Dovezl dobrou náladu a hlavně, což oceňuji hlavně JÁ (MissScratch), výborné vínko. Celkově se sraz povedl a všichni se těšíme na pokračování, na jaře, možná i dříve. Nálada byla skvělá, jelikož bylo trochu vlhko, pár lidiček ochutnalo měkkost travního porostu i jinak, než podrážkou - (nebudeme jmenovat všechny, ale aspoň ty, kteří si to několikrát zopakovali jako Neon a strejda kopec). Vše se nakonec obešlo bez větších úrazů. Večer proběhlo vyhlášení soutěže o nejlepší masku. Věcnou cenu, které dodal Minimaxa vyhrál Neon. Zábava probíhala ve velmi uvolněné atmosféře až do pozdních hodin.

  files.php?pid=1547475&aid=118030

  Po namáhavém večeru proběhlo ukládání nocležníků. K dispozici byly dvě dvoj-matrace a jedna trojmatrace. Rozkládací pohovka (rezervace vždy pro Minimaxu), dále karimatka, která byla využita Vřískotem a psí pelech, který si zabral Zpozdílek. Dobrá nálada se přenesla i do druhé dne rána. Podával se gulášek, který uvařil Pavel Stajgr. Uvařeno bylo tak pro třicet lidiček, ale jako vyprošťovák s chlebem naprosto úžasné jídlo. Dále byla podávána káva a čajíček. Následovala prohlídka fotek, pro někoho i oprášení událostí z uplynulého večera - Po dobré snídani se lidičky pomalu začali pakovat a odjíždět ke svým domovům. Nastal čas úklidu. Umyla se hora nádobí zapakovaly odpadky, uklidil gril a zahrada se dala do slušného stavu. Doufám, že se pežotáci dobře bavili a nebudou akci moc pomlouvat :-)

  Účastníci:

  Scratch + Miss Scratch

  Minimaxa

  Stibto,

  Hurvajz

  Džáňa

  Švejk+1

  Negrbob

  Agressssor

  Zpozdílek

  Stifler a Iveta

  Strejda Kopec a Metla

  Pavel Štajgr

  Neon

  Vřískot

  Napsal MissScratch, Hurvajz, Scratch

  Grillmaster u Scratchů 20.10.2012 – Ústí u Staré PakyZpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×