Přejít na obsah
test

5.sraz v HK-info


Supetr
 • Jeden sraz nám sic nedávno skončil, ale nezoufejte, na obzoru je již další!!! Tento sraz se uskuteční letos v létě od 22. do 24.srpna na okraji Hradce Králové.

  Ubytování:

  Bude ve stanech v kempu, který je součástí rekreační oblasti Stříbrný rybník.. Tato oblast je v klidné části Hradce Králové. Nezapomeňte si s sebou vzít plavky, jelikož v ceně ubytování je permanentka ke vstupu do areálu rybníka, jehož součástí je i tobogán :o).

  Jídlo:

  Jídlo samozřejmě bude zajištěno, a kromě jiného nás bude čekat i prasátko.

  Program:

  No k programu Vám toho zatím moc neprozradím, abych pro Vás měl i nějaké to překvapení. Pouze Vám nastíním, co na Vás čeká...

  V pátek bude probíhat příjezd účastníků. Budete se moci jít po dlouhé cestě osvěžit do rybníku. Večer nějaký ty buřtíky nad ohýnkem no a samozřejmě nesmím opomenout náš orientační závod, který pro Vás vymyslel Ondra Malý a bude úplně jinačí než ty doposud!!! - (zatím prozradím, že to bude skutečně orienťák a počítejte s tím, že bude trvat kolem dvou až tří hodin, takže start bude v pátek cca od 17 hod, podle toho, jak kdo přijede).

  V sobotu je na programu spanilá jízda s cílem na letišti, ale cestou se ještě zastavíme, abychom se společně vyfotili a měli památku na sraz. Na letišti bude následovat připravený program. Až se nám bude chtít tak se vydáme zpět do kempu kde na nás bude čekat selátko na rožni.

  V neděli, jako každý sraz, bude následovat odjezd všech účastníků ke svým domovům.

  Takže pokud nemáte předposlední víkend v srpnu nic naplánováno, tak si nic neplánujte a přijeďte se do HK podívat. No a vy, co máte již něco naplánováno, tak to okamžitě zrušte a přijeďte taky!!!

  CabrioZpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×