Jump to content
test
Sign in to follow this  

5.sraz v HK-info


Supetr
 • Jeden sraz nám sic nedávno skončil, ale nezoufejte, na obzoru je již další!!! Tento sraz se uskuteční letos v létě od 22. do 24.srpna na okraji Hradce Králové.

  Ubytování:

  Bude ve stanech v kempu, který je součástí rekreační oblasti Stříbrný rybník.. Tato oblast je v klidné části Hradce Králové. Nezapomeňte si s sebou vzít plavky, jelikož v ceně ubytování je permanentka ke vstupu do areálu rybníka, jehož součástí je i tobogán :o).

  Jídlo:

  Jídlo samozřejmě bude zajištěno, a kromě jiného nás bude čekat i prasátko.

  Program:

  No k programu Vám toho zatím moc neprozradím, abych pro Vás měl i nějaké to překvapení. Pouze Vám nastíním, co na Vás čeká...

  V pátek bude probíhat příjezd účastníků. Budete se moci jít po dlouhé cestě osvěžit do rybníku. Večer nějaký ty buřtíky nad ohýnkem no a samozřejmě nesmím opomenout náš orientační závod, který pro Vás vymyslel Ondra Malý a bude úplně jinačí než ty doposud!!! - (zatím prozradím, že to bude skutečně orienťák a počítejte s tím, že bude trvat kolem dvou až tří hodin, takže start bude v pátek cca od 17 hod, podle toho, jak kdo přijede).

  V sobotu je na programu spanilá jízda s cílem na letišti, ale cestou se ještě zastavíme, abychom se společně vyfotili a měli památku na sraz. Na letišti bude následovat připravený program. Až se nám bude chtít tak se vydáme zpět do kempu kde na nás bude čekat selátko na rožni.

  V neděli, jako každý sraz, bude následovat odjezd všech účastníků ke svým domovům.

  Takže pokud nemáte předposlední víkend v srpnu nic naplánováno, tak si nic neplánujte a přijeďte se do HK podívat. No a vy, co máte již něco naplánováno, tak to okamžitě zrušte a přijeďte taky!!!

  Cabrio

Sign in to follow this  


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

články

články

články

×