Přejít na obsah
test

5. sraz Peugeot-clubu


Supetr
 • POZOR! Kdo se chce přihlásit na sraz, musíte tak učinit pouze do 15.9.! Pak bude formulář stažen. Přihlášení členové pozor - nezapomeňte, že je také potřeba předem zaplatit, jinak s Vámi nebudeme počítat!!!

  Vzhledem k problémům technického rázu, které nás postihli, museli jsme přikročit doufám že k omluvitelné změně. Sraz se bude konat až 19. až 21. září u vodní nádrže Rozkoš v autokempu ATC. Pokud hledáte na mapě, najděte si město Náchod a tam někde ho najdete. Ubytování bude v chatkách, cena a program zůstává stejná.

  Seznam přihlášených jsem s dovolením zatím nechal nezměněn, pokud chcete vyškrtnout, ozvěte se mi prosím na mobil (603415306), vyškrtnu Vás. Pokud jste již zaplatili a nezůčastníte se, samozřejmě Vám peníze vrátíme. Ostatní, kteří jsou přihlášení, doufám zaplatí co nejdříve.

  Stravování:

  Páteční večeře bude v zajištěna v pátek v kempu, na sobotu jsme nic neobjednávali, protože bude selátko. Sobotní a nedělní snídaně bude opět v kempu a bude v podobě švédských stolů.

  Program:

  No k programu Vám toho zatím moc neprozradím, abych pro Vás měl i nějaké to překvapení. Pouze Vám nastíním, co na Vás čeká.

  V pátek bude probíhat příjezd účastníků. Budete se moci jít po dlouhé cestě osvěžit do rybníku. Večer nějaký ty buřtíky nad ohýnkem no a samozřejmě nesmím opomenout náš orientační závod, který pro Vás vymyslel Ondra Malý a bude úplně jinačí než ty doposud!!! (zatím prozradím, že to bude skutečně orienťák a počítejte s tím, že bude trvat kolem dvou až tří hodin, takže start bude v pátek cca od 17 hod, podle toho, jak kdo přijede). Ubytování je v chatičkách, ale spacáky sebou!.

  V sobotu je na programu spanilá jízda s cílem na letišti, ale cestou se ještě zastavíme, abychom se společně vyfotili a měli památku na sraz. Na letišti bude následovat připravený program. Až se nám bude chtít, tak se vydáme zpět do kempu, kde na nás bude čekat selátko na rožni.

  V neděli, jako každý sraz, bude následovat odjezd všech účastníků ke svým domovům.

  Cena: 600Kč na osobu. Peníze se zase budou posílat na učet, abychom měli jistotu že opravdu přijedete, protože ze svého na to nemáme.

  Takže pokud nemáte předposlední víkend v září nic naplánováno tak si nic neplánujte a přijeďte se na sraz podívat. No a vy co máte již něco naplánováno, tak to okamžitě zrušte a přijeďte taky.

  Takže teď už jen číslo účtu: 106 206 306 / 2400

  Ať Vás rozpoznáme tak jako variabilní symbol dávejte svoje ID a jako specifický symbol uveďte 05.

  Doufám, že je to srozumitelné :o)

  SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH LIDÍZpětná vazba uživatelů


Neexistují žádné komentářePokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

články

články

články

×