Jump to content
test
Sign in to follow this  

5. sraz Peugeot-clubu


Supetr
 • POZOR! Kdo se chce přihlásit na sraz, musíte tak učinit pouze do 15.9.! Pak bude formulář stažen. Přihlášení členové pozor - nezapomeňte, že je také potřeba předem zaplatit, jinak s Vámi nebudeme počítat!!!

  Vzhledem k problémům technického rázu, které nás postihli, museli jsme přikročit doufám že k omluvitelné změně. Sraz se bude konat až 19. až 21. září u vodní nádrže Rozkoš v autokempu ATC. Pokud hledáte na mapě, najděte si město Náchod a tam někde ho najdete. Ubytování bude v chatkách, cena a program zůstává stejná.

  Seznam přihlášených jsem s dovolením zatím nechal nezměněn, pokud chcete vyškrtnout, ozvěte se mi prosím na mobil (603415306), vyškrtnu Vás. Pokud jste již zaplatili a nezůčastníte se, samozřejmě Vám peníze vrátíme. Ostatní, kteří jsou přihlášení, doufám zaplatí co nejdříve.

  Stravování:

  Páteční večeře bude v zajištěna v pátek v kempu, na sobotu jsme nic neobjednávali, protože bude selátko. Sobotní a nedělní snídaně bude opět v kempu a bude v podobě švédských stolů.

  Program:

  No k programu Vám toho zatím moc neprozradím, abych pro Vás měl i nějaké to překvapení. Pouze Vám nastíním, co na Vás čeká.

  V pátek bude probíhat příjezd účastníků. Budete se moci jít po dlouhé cestě osvěžit do rybníku. Večer nějaký ty buřtíky nad ohýnkem no a samozřejmě nesmím opomenout náš orientační závod, který pro Vás vymyslel Ondra Malý a bude úplně jinačí než ty doposud!!! (zatím prozradím, že to bude skutečně orienťák a počítejte s tím, že bude trvat kolem dvou až tří hodin, takže start bude v pátek cca od 17 hod, podle toho, jak kdo přijede). Ubytování je v chatičkách, ale spacáky sebou!.

  V sobotu je na programu spanilá jízda s cílem na letišti, ale cestou se ještě zastavíme, abychom se společně vyfotili a měli památku na sraz. Na letišti bude následovat připravený program. Až se nám bude chtít, tak se vydáme zpět do kempu, kde na nás bude čekat selátko na rožni.

  V neděli, jako každý sraz, bude následovat odjezd všech účastníků ke svým domovům.

  Cena: 600Kč na osobu. Peníze se zase budou posílat na učet, abychom měli jistotu že opravdu přijedete, protože ze svého na to nemáme.

  Takže pokud nemáte předposlední víkend v září nic naplánováno tak si nic neplánujte a přijeďte se na sraz podívat. No a vy co máte již něco naplánováno, tak to okamžitě zrušte a přijeďte taky.

  Takže teď už jen číslo účtu: 106 206 306 / 2400

  Ať Vás rozpoznáme tak jako variabilní symbol dávejte svoje ID a jako specifický symbol uveďte 05.

  Doufám, že je to srozumitelné :o)

  SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH LIDÍ

Sign in to follow this  


User Feedback


There are no comments to display.Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

články

články

články

×